Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
!!!!))))
Шановний Антон, якщо Ви подали документи в НАУ (авіайційний), але Вас немає в списках рекомендованих на бюджет, то, починаючи з 11.08 всіх строго по рейтингу бюджетників будуть продзвонювати по залишених вами тел. Якщо до 14-15 серпня Вам не зателефонують- то Ви можите дописати заяву та принести оригінали на контракт(!!!! бажано до 15-16 липня), заключити контракт та оплатит потрібно до 24.08.2010. Як правило, ліцензія НАУ дозволяє приймати на контракт без конкурсу (!!! уточніть по напрямах в приймальній комісії НАУ), якщо буде конкурс на окремих напрямах - то система рейтингування точнісінько так як і на бюджет (орієнтовно рейтингові списки тих хто бере участь у конкурсі на контракт 16.08). Удачі!!!
Бомба
То мамі: Я напрвду готова вам їх віддати, як би це було можливо.І повірте, що моєму синові прийшлося не так легко саме через те, що я працюю в школі, хоч і в іншій. Не панікуйте, пройде ваш син в політех. Дуже багато звідти, саме з комп"ютерних наук вже пішли в інші заклади, тому місця звільнились.Подавайте заяву, буде друга сесія.
Також мама
To Бомба: Я думала, дружить з фізикою-це 195+. Мда, зі своїми 197,5 ми, "дураки" "блекнем" на Вашому фоні))). До речі, з такою фізикою (та й математикою теж) в КПІ на ІПСА, ФІОТ навіть не потикайся))
абитуриент
Слышала случайно в приемной комиссии о том что все таки должна быть вторая волна
Сетлане
Да ниизкий проходной смущает(вернее смущал ) Тк я уже отнесла оригинал именно на финансы ,хотя имею знач выше и по их рейтинг списках была даже не в сотне ,учbтывая льготу и олимпиадников и еще список по собеседованию .В прошлом году поступали приятели. Практика была следующая -подал оргинал на след ень приказ...В этом мне кажется они боятся упустить аббитуриентов которые ниже 185 ,но учитывая что список продвинется существенно имеют 100% шанс пройти первой волной .Например, я еще прошла и на межднародную ,а подала на финансы В КНЕУ своя внутрення база есть,я думаю они отслеживают кто куда подал ,поэтому такой проходной с учетом что все подали мин на 2 специальности.
Адекват
та й взагалі система освіти побудована не правильно і її пора вже давно змінити, але в МОН України не бажають шевелитися й робити дітей розумними. країні потрібні робітники(раби), а не розумні вільнодумці... загалом, хто хоче щось знати навчається сам. мені цікаво, чому батьки абітурієнтів не бачать, що в наш час диплом нічого не вартий??
Адекват
бомба, бажаю вам взірватися поскоріш...))) ваша точка зору зовсім не правильна як на мене. ви виділяєте свого сина на фоні інших абітурієнтів. я розумію, ви як мати раді що у вас такий хороший, розумний син, але не переходьте за рамки дозволеного, називаючи інших "дураками". кожній людині своє. ось ваш синочок знає фізику, я радий за нього, з нього вийде хороший інженер, що буде працювати на "дядю", хороший спеціаліст так скажемо... візьмемо вас, шановна "бомба". ви вважаєте себе розумною, що видно з ваших повідомлень, але дивіться- ви маєте авто, ви умієте ним користуватись, але воно раптом потребує ремонту... ви не розумієтесь в будові засобу і тому доставляєте його в автомайстерню. вас обслуговують там люди яких ви вважаєте "дурнішими"... візьміть до уваги те, що в справі ремонту автомобілів на їх фоні ви не...
мама
То Бомба: ШАНОВНА ПАНІ, даруйте.
мама
То Бомба: А чого ж це Ви, шановний пане, не написали ЗВІДКИ у Вашого синочка такий атестат. А чи не тому, що Ви ПРАЦЮЄТЕ У ШКОЛІ ( Ви це зазначили в коментарях на іншій гілці)? Так от, моєму синочку, який має досить високі бали з ЗНО, якраз Ваших 10 балів і не вистачає на комп'ютерні науки в Політехніку. Ну не любили нас вчителі так, як Вашого синочка. А які давали атестати діткам вчителів бачили на прикладі однокласниці!
кекс
все буває вперше.Старість не радість)
То Бомба
Как можно получить аттестат 191.4????Вы наверняка из какой-то деревни...Я учился в физ-мат лицее,так вот там что бы оценку "8" заработать нужно было такие огромные усилия прилагать...У меня аттестат 166.2,а укр.мову,физику,химию,математику сдал на 190+...
Лина
To Бомба: не поняла, что вы имели ввиду?
АПК
To пфф: Просто нужно знать когда суетится, когда напрягатся, когда учить, а не тратить свое время в пустую. Я не говорю что нужно ничего не делать, но зачем парень более полу года показивал в школе такой результат когда атетстат некому не нужен был? Для себя? Смешно. Для мамы? Жесть как она есть(С)
Бомба
То пфф:Нічого забавного, мені вже н- років і ще ніколи не було проблем ні з мовою, ні з орфографією.Це вперше.
пфф
To АПК: . Мало поступить, надо еще удержаться. Или ты наверное мастер спорта какой-то, и тебя универ будет боготворить только за то, что ты их прославляешь? =) Я ж просто не знаю.
пфф
To АПК: . Честно говоря, немного странная точка зрения.
пфф
я тоже кстати физику сдавал. Но мне не кажется, что ее сдавало мало человек.
АПК
To Бомба: Дивлячись на атестат вашего "синусі" я хочу сказати йому велике СПІВЧУВАЮ, адже про те що атестат буде мати якусь роль дізнались навіть менше нж за пів року до зно, а тут ми бачимо що хлопець працював навіть на нікому ненужний атестат. А щодо зно, я здав гірше, але різниця на фоні списків мізерна, так от і в школі мене побачити в 11ому класі не можливо було, і до зно я почав готовутися за тіждень напевно до початку, і за цей тиждень вивчив усі 5 предметів, хоча й не дуже вчив наче Так от "дураки" як ви кажете, такі як ваш "синочок", що проміняли РІК ЖИТТЯ(!) на якусь фігню. Дякую.Співчуваю.Хизуйтися їм далі.
пфф
To Бомба: забавно...
Бомба
То пфф: Звичайно, я товаришую і з українською орфографією,і з російською, а ви напевно тільки з російською, тому вам щось мерещиться не те, що треба. То Лина: не дуже багато - 742,9 , а атестат 191,4, укр. -183, фізика - 182, математика - 186, 5. У всі вузи де подавав, вже проходить на бюджет. То plat: а про фізику я сказала тому, що на всі технічні спеціальності вона потрібна, а здавало її не так багато абітурієнтів. А потім у вузах з нею справжній напряг.