Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Абітурієнт2010
Люди! Поясність хто-небудь.. Якщо я є в тому списку рекомендованих до зарахування на державну форму в КНЕУ.. То яка найбільшймовірна моя доля в подальшому, якщо я подам таки оригінали документів, однак по рейтингу відстаю від останнього держ. місця на 15 орієнтовно чоловік?.. Іншими словами, як це так можна зарахувати на державну форму більше абітурієнтів ніж це передбачено виділеними держ. місцями на дану спеціальність?.. А місць всього державних то 21 з них ще пару пільговикам. Ну не може такого бути.. Ну не буває такого... Поясність будь ласка хто-небудь... Що бути все таки з тими хто опиниться поза цими держмісцями після 11 серпня?
Оля
Справа в тому, що там застарілі дані по оригіналах. Ці ж самі списки були й станом 6 серпня. Там змінилася лише дата оновлення, а сам список старий. А оригінали я здала 6 серпня зранку от 9 год ранку.
Бомба
То Оля: Зайди на головну університету і справа збоку є списки тих, що здали оригінали станом на 8 серпня, а ввечері буде на 9
SPS
а якщо я проходжу на бюджет і в мене здані оригінали, що мені тепер чекати??
qwerty
то як там має бути хватає + в зеленій клітинці зараховано чи як?бо графу оригінали шось не оновлюють. Взагалі система конкурс фігня, майже не інформативна, часом дезінформативна і сервери в них глючні. Хай МОН попросиьт гугл чи майкрософт зробити їм нормальні системи, вони ж страдають всякою фігньою з розвитком наукиі освітою в країнах третього світу... ше би не завадило зробити індексацію і пошук та, щоби знати хто куди подав оригінали. взагалі тупий сайт, нефункціональний, тупо таблтчка і все
qwerty 2 оля
скажіть, будь ласка, хто знає, в КНУ я подав вже оригінали і на вступ.інфо в графі "зарах." стоїть + і графу виділено зеленим кольором, а в графі "оригінали " - "-". Це так має бути (глюк в системі чи шось таке, бо не тільки в мене так), чи приймальна комісія налажала. розписку дали. додзвонитися до них не можу
qwerty 2 оля
в 3 вузах з 4 дали розписку, де відмічали оригінал чи копія документа подані. потім в кну в тій саій розписці закреслили "копія" і вказали "оригінал" і поставили штамп. в ЛНУ на юр фак тож давали розписку (на копії правда)
оля
А ще, окрім халепи із розпискою , ще одна вималювалась. На сайті Львівського національного університету інформація про подачу оригіналів не оновлюється з 6 серпня, там занесені тільки прізвища абітурієнтів, які здали оригінали ще до 6-го серпня. Сьогодні вже передостанній день, а результати ті ж. Телефонувати в приймальну комісію без толку - постійно короткі гудки....
оля
львівський університет ім франка ( юридичний)
Бомба
То Оля: Дитинко!Розписку про здачу оригіналів мають дати, без неї ти ніколи не зможеш повернути їх назад.А можливо тобі прийдеться їх ще кудись здавати.Поїдь і забери, або подзвони до них в приймальну комісію.Який це вуз?
Муся
То Адекват: Я за вас також хочу порадіти Чи ви вже студент? Ви, напевно, дуже хороший і розумний хлопець, тільки, чомусь здається трохи жорстокий, а може я помиляюсь. Кожна людина має право на свою точку зору і на своє ставлення до справи.Не треба, щоб Бомба зривалась, з усього видно, що вона непогана людина.
оля
Люди, підскажіть, будь ласка, при здачі оригіналів на бюджет комусь із вас давали розписку про здачу до вузу оригіналів? Я здала в пятницю зранку, однак мені розписки не дали. Приїхала додому, а батьки кажуть, що мали дати розписку. Що робити і в кого можна взнати подробиці?????
Бомба
То мама: Ми також в політехніці розчаровані, тому і пішли звідти зразу. Звичайно, не всім, але більшості викладачам треба платити, особливо, за модулі.Так розказують діти, які вже є студентами.
Plat
атестат фтопку, дайош вступ лише за результатами ЗНО!
Також мама
To мама: Повністю підтримую)
Адекват
To Муся:, я радий за вас
мама
То Бомба: Даруйте, але і ми вже пішли в інший ВНЗ. Хай славетна Львівська Політехніка вчить "найрозумніших"
Муся
А я всіх вас разом взятих маю в дупці, бо я вже студентка.І що не кажіть в школі треба вчитись, добре що ввели бал атестата, а то дехто зовсім не ходив до школи і тільки вчив тупо свої три предмети.А наші вчителі на підкуп не піддавалися і тепер нероби мають те, що заробили, бо не вірю, що якщо вчився, то щоб навмисно занижували бали. А от ліцеїстів мені дійсно жаль, бо їхні вчителі жадні на оцінки, але зато вони себе показують при здачі ЗНО. До 6 години вечора 10 треба здати оригінали.
Нюта
скажите бюджетники могут оригиналы нести до 10 включительно?
Абитуриент
Мамы, вы как дети в детском саду игрушкой хвалятся так вы своими детьми смешно !!!