Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Мама абитуриента
Рейтинг должен быть только по качеству знаний на ЗНО. А льготы предоставляться только уже во время учебы в ВУЗе.
Ксюша - Дмитру
Дмитрику, ну встидно брехати! Якщо в тебе 199.5 з української мови , то це означає, що ти зробив не три, як пишеш, а п’ять помилок в першій сесії, вісім - якщо писав другу сесію, і шість - якщо брав участь в третій сесії. Кому потрібні ці дешеві понти? Ось і видно, який ти переможець МАНу, якщо нагло обманюєш, навіть знаючи, що дописувачі - твої ровесники і легко орієнтуються в підрахунку балів ЗНО.
Ксюша
Здивованому. Цілком підтримую щодо корупції під час проведення олімпіад різних рівнів. А то я вже подумала, що або я не з тої планети, і не те говорю про так званих олімпійців, або мама випускника зі Львова не в Україні живе. Та я стовідсотково знаю, що ще , починаючи зі школи , "потрібні" переможці олімпіад мають відповідний супровід на всіх рівнях, і , направду, є одиниці дійсно достойних дітей, вундеркіндів, серед яких, можливо, і син пані зі Львова. Однак, на жаль, переважна більшість - це липові переможці, як і липові медалісти школи.
Здивований
2Хорхе: Я нічого не маю проти Чорнобильців, але ти знаєш за що давались ці справки? Будь-якому водію, що був там проїздом і його дітям. А зараз всі ці пільговики займають бюджет на найпрестижніших факультетах. І я ще зрозумів би, якщо б це були дійсно постраждалі. За великим рахунком вся Україна - це чорнобильці. Ну і купити цю бумажку ще ніхто не відміняв. Я знову повторюсь: чим більше категорій - тим більше корупції і несправедливості!
Здивований
І не треба говорити що дитина чесно працювала в школі і розхвилювалася на тестах. Куплені атестати, подаровані оцінки, добрі вчительки Марфи зробили своє діло. Точніше зробили його наш вельмишановний президент і його уряд. ЗНО в такому виді можна було і не проводити..."Але ж ми чудова, крім того скоро вибори до місцевих рад. Тому ми звичайно нічого не відмінимо, просто модернізуємо під наші потреби." Жалюгідно все це. Більших розчарувань я і чекати не міг від цієеї вступної кампанії...Але, здається, гірше в теперішньому становищі завжди є куди.
Здивований
Ну звичайно мамочки захищають діточок... Всі ці пільги лише збільшують простір для корупції! Те що твориться на олімпіадах знаю на власному досвіді. І повірте, дістати текст всеукраїнської олімпіади не є неможливим завданням. Все зводиться до ширини твоїх зв'язків і товщини гаманця! Навіть МАНовські перемоги не завжди потребують великих зусиль. Знаю людей які здобували 1-ші місця, не докладаючи жодних зусиль. І не тому що вони вундеркінди, а тому що МАН не завжди пишуть найкращі.+Половину роботи за тебе роблять вчителі, потім дресерують учня на одну контрольну. Звісно - талановиті діти. Про середній бал я взагалі мовчу, тут, напевно, і так всім все зрозуміло...Як можна говорити про рівність,перевірку знань, якщо 15-20-ти очковий відрив нівелюється атестатом.
Хорхе
Макс: 28.07.2010 22:57 хай відмінять пільги Чорнобильцям та дітям шахтарів Макс убейся, ты хоть знаеш что-то о Чорнобыльцах? - Нет - Ну так завались. О горняках ниче не знаю поэтому молчу
Макс
Філіп а ти часом не про Аврамчука Олександра говориш??????олімпійці мають право на пільги,хай відмінять пільги Чорнобильцям та дітям шахтарів,на МАН треба пахати це знаю з досвіду однокурсника,якщо дитина реально медаліст то і зно повинно бути на рівні 190+ а не нижче 180 як у багатьох "медалістів",купити атестати це легко а ось втриматися на навчанні і залишитися з чистою совістю складно video google downloa
Дмитро
Якщо ви не змогли перемогти на олімпіаді чи МАНі, то не варто називати тупоголовими. В мене 199.5. Ну не 200, що робити - 3 помилки у тестах з української мови. Я писав Малу академію наук і заслугував своє право на пільги. Це не вирішувати школярам. Якщо влада так вирішила і створила цей проект, то він вартий уваги.
Plat
Ксюша, це все залежить від олімпіади. Я за останні 3 роки брала участь у всеукрах з укр.мови та біології (і МАН, і олімпіада, і турнір) і можу сказати, що не знайома з подібними випадками, про які ви стверджуєте. мама випускника зі Львова, однозначно плюсую за ваш останній пост. олімпіади, на мою думку, цілком засвідчують рівень знань. а на МАНі існує така річ, як контрольна, яка теж перевіряє рівень знань людей, що мають честь представляти свої роботи на такому заході.
мама випускника зі Львова
за умовами прийняття до вузів мають значення тільки дипломи призерів всеукраїнських олімпіад, а не обласних, чи тим більше районних. Щоб попасти на всеукраїнську олімпіаду треба мати перший диплом обласної. Припускаю, що тут може часом трапитись випадковість, але то відразу виявиться на всеукраїнському рівні провалом такого олімпіадника, та і яка область захоче так ризикувати і підставлятися?? Тому про випадковість дипломів всеукраїнських олімпіад які дають перевагу при вступі не може бути мови!!! Все інше це наклепи і домисли тих, хто виявився слабшим у знаннях з профільних предметів і не потрапив на всеукраїнські олімпіади. Є таке чудове порівняння навчання у школі рівне з усіх предметів з фізкультурою, якою можуть займатися всі, а більші здобутки з якихось дисциплін - це спорт, яким не можуть, чи не...
мама випускника з Львова
To Ксюша: Якщо у Вас є факти, то чому не оприлюднюєте їх через пресу, чи "опору", чи ще якось?? таке "голословне" звинувачення без підтверження нічого не варте, а є тільки наклепом!!! тим більше, що Ви говорити про напрям підготовки "право", а самі не дієте за прийнятою процедурою. Ще раз звертаю увагу дописувачів на роботу системи"конкурс"
Возмущенный - маме выпускника  со Львова
Это касается истории
Ксюша
для Plat Якщо є чесно здобута перемога, і разом з тим - підтверджені результати з профільного під час здачі ЗНО - я тільки щиро вітаю і радію, що є розумні мої ровесники, які своїми знаннями, а не батьківськими зв’язками та гаманцем проторюють собі життєвий шлях. Але, люба моя, якщо ти заперечуєш факт страшної корупції , несправедливості при проведенні обласних, всеукраїнських етапів олімпіад, тоді я дозволю засумніватися в твоїй щирості щодо не купленого диплому . Бо ця гнила система предметних олімпіад, всіх етапів МАНу, турнірів -давно відома, і фактів , повір, у мене предостатньо. А проти фактів не попреш.
мама випускника з Львова
To возмущенный: з яких предметів можна було наробити стільки помилок??? на фізиці і математиці 200 тільки за абсолютно всі правильні відповіді!!!!
мама випускника з Львова
щодо дипломів МАН не знаю, тому і сперечатись не буду. та про олімпіади не повірю, що можна на всеукраїнській (на IV-рівні) щось купити, чи вибороти випадково. Тепер про результат ЗНО: у сина з укр. 193,5 б. а у атестаті стоїть 8, і то вчитель вважала, що зробила послугу не поставивши 6. я знову про атестат! та взагалі прошу прочитати мій перший допис про систему "вступ.інфо"
возмущенный
Да задолбали все эти "умники - переможцы -олимпийцы", из-за которых невозможно пробиться на бюджет ( право) ни в Киево-Могилянке, ни в универе Шевченко. В меня прекрасные балы - 793, но впереди меня тупоголовые мановцы, олимпийцы, которым мамочки и папочки купили олимпиадные дипломы. Как такое может быть? В полной мере поддерживаю ксюшу. Если ты победитель, то на ЗНО свой профиль должен знать на зубок, а не 199 ( а это значит - сделал 10-11 ошибок) и тем гордиться. Есть же дети, которые имеют 200 балов, но не имеют диплома олимпийца гребанного.
Plat
для Ксюші: я сама переможець ІІІ етапу МАНу з екології, диплом у мене не куплений. і ЗНО з біології я здала на 200 балів. Можна сміливо сказати, що я вже на бюджеті в тих вузах, куди я подала документи - НМУ ім. Богомольця та ВНМУ ім. Пирогова. так що не все так однаково, як ви стверджуєте.
ирина
To ю - мамі випускника зі Львова: вот и я о том же!!
ю - мамі випускника зі Львова
ТО Мама випускника зі Львова :Олімпіадники не є пільговиками, тому для них і не діє обовязкове подання оригіналів! Диплом переможця означає - право першочергового вступу, а то вже вони самостійно можуть вибирати, як тим правом скористатись. Шановна пані зі Львова! Про що Ви говорите? Чому ж сві це переможці із надзвичайно низькими рейтингами займають перші позиції на провідних факультетах всіх престижних вузів? Якщо вони не пільговики, то вони мали б розміститися в списках відповідно рейтингу, і просто мати плюсик в першій графі при врахуванні першочергового зарахування, як медалісти, жителі гірських районів і інші категорії.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!