Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
тоже мама
To Darkness: Уважаемый, а Вы считаете, что у нас только инвалиды и чернобыльцы должны учиться на бюджете?! Да у нас масса детей с высокими тесовыми балами, чьи родители не в состоянии оплачивать их обучение в вузах. Люди, потерявшие здоровье, должны получать помощь на восстановление здоровья, на улучшение и облегчение условий своего быта. При чем тут льготы на образование? ОБРАЗОВАНИЕ ДОЛЖНО ЗАРАБАТЫВАТЬСЯ ЗНАНИЯМИ! Я, думаю, врядли Вы захотите чтобы вас лечили врачи (или др "специалисты"), которые получили диплом не благодаря своим знаниям, а из жалости. Государство обязано заботиться ипомогать людям, пострадавшим для блага этого государста, но получение высшего образования - это не те льготы
я
я не зовсі зрозуміла куди ж вони олімпіадників діли, і чому у пільговиків не відмічено що надані оригінали документів? Усе так заплутано , кожен ВУЗ по своєму все робить і є багато розбіжностей у Конкурсі зі списками у ВУЗах
Я
Нарешті КНУ виклав списки!
Plat
To Ксюша: то й що, що забрали? чергові глюки системи. до того ж, вузи зараховують за своїми внутрішніми списками, лол. так що не переймайтеся, олімпійців/академіків ніхто напризволяще не кине.
Ксюша
To Dakness: Сонечко, ну не переживай за мої проблеми. Хочу тебе розчарувати - у мене їх просто нема. Мова - 200 б., англійська - 191.5 б., історія - 199.5. Я уже студентка , чого і тобі бажаю. Мені просто прикро було за зовсім незнайомих мені абітурієнтів , які подали на право в Києво-Могилянку з балами 798-799, і не попадали на бюджетну форму, бо перед ними всі бюджетні місця зайняли переможці ( чи не зовсім такі) Манівці, олімпійці і т.д. А зараз я теж можу подавати документи в Могилянку, тому що з рейтингових списків нарешті забрали привілейований клас.!
Ксюша
Накінець, справедливість восторжествувала! В Києво-Могилянці забрали з перших ( бюд-жетних ) місць всіх високодипломованих манівців, олімпійців з низькими балами ЗНО. Тепер рейтинговий список очолюють дійсно талановиті, достойні абітурієнти, в яких кількість балів 790 і вище. Молодці! Я рада за тих, хто своїм розумом домігся високих результатів. Успіхів вам в подальшому навчанні! Ви того варті, за вас радію не тільки я, а вся Україна.
мама випускника з Львова
To Dakness: Результати середній з трьоз предметів на ЗНО мого сина білше 196 б.(укр. найменше і тільки з укр був репетитор, через таку незрозумілу вчительку в школі ), але атестат менше, і явно не медаліст, бо всі свої зусилля спрямовував на ті предмети, що його цікавили, причому вчив і у школі і самостійно (репетиторів з тих предметів небуло!!!)
Darkness
Ксюша// Вашим висловлюванням ми тыльки бачимо що у вас проблема вдже ви боїтеся що не поступите адже місця зайняті "олімпіадниками" ? Не потрбно переживати і кричати що не справедливо. Кожна людина має право чи гуманітарій чи не поступати куди забажає на 3 факи по 5 ВНЗ. І не заборониш.. Не потрібно вертатись до тоталітарного режиму 70 років коли можна було поступати на 1 фак у 1 ВНЗ)) і так після 10 Ви побачите чи забрав абітурієнт документ чи подав і чи ви проходите . Він ж не поступе у 3 вузи на 2 факультети .. МІСЦЕ і так посунеться. А нащо влаштовувати дискусії незрозуміло . Від того що ми будемо дискутувати нічого не зміниться у державі і у суспільстві..
Darkness
Дмитро про це ж я говорив
Ксюша
Повністю солідарна з Дмитром. Я про те кричу вже два дні - нема чого одним дипломом олімпіадника розмахувати, а тести , бачте, вони не можуть здати на максимальний бал. Розхвилювалися. А інші хіба не хвилювалися? Стресова ситуація була для всіх одинакова. Однак, одні випускники, НЕ ДИВЛЯЧИСЬ, ЩО НЕ МАЮТЬ "ВИСОКИХ НАГОРОД", з простих провінційних шкіл змогли мобілізувати свої знання і отримати200 балів, а великі науковці, медалісти і інші привілейовані, не змогли підтвердити свої високі результати. Однак, в рейтингових списках - вони з невтішними балами - перші. Де правда?
Дмитро
Людина має бути всебычно розвиненою. Якщо вона спецыалызуэться на одній іноземній мові, то яке вона має право за 690 балами стояти в списку на факультет права раніше за особу зі 795? Філ фак - запросто, я не сперечаюсь, але ж не зовсім інший напрям. Або ж гуманітарії. Олімпіадники мови та літератури - якого їх пропускають на єкономічний, якщо у них математика 150-180? Який з гуманітарія може бути економіст, а? Та й середній бал атетата - несправедлива штука. В Київі багато тих, у кого нема ЗНо вище 180, а атестат 197. Втупу купили. невже в Міністерстві цього не розуміють?
dARKNESS
Ще одна мама// Напр. мій Друг зайняв 2 місце на Всеукраїнській академії наук і має першочерговий вступ і мав сер бал атестату не 12 і не 11. ЗНО з 1 предмета завалив б одуже переживав . Але це не означає що він несправидливо поступає . Всетаки він переможець не просто так. Знання має !!! Тести ще нічого не означають . Чи розумна дитина чи не . Кожен по теорії імовірності може завалити тести адже існують різні фактори :людський , нерви , переживання ,і т.д і т.п
Dakness
мама випускника зі Львова// Ви мене вибачте . Але правильно зробили потрібно у школі всі предмети вчити а не тільки д оРепититора весь рік ходити.. Напр у мене середній бал атестату 10.8 а 3 ЗНО не нижче 190 з кожного і я медаліст і це показує хто вчився таких є багато і запрошували до Могелянки. А якщо тіки зубрити ті 3 ЗНО у репититора то які потім знання буде мати напр ваш син на 1 курсі по предметам зі школи ??? Хоча може я не знаю може не справидливо поставили сер бал вам. .. Це лише моя думка за всіх вступників а не лише вас
Darkness
to Зборовский/ Тому що коли ти написав профыльний-математику нпр на 171 а мова у тебе 120 ы 3 140 то ти можеш поступити у Не рейтинговий ВНЗ навіть за те що у тебе мова 120 а не 124.. І рейтингові ВНЗ беруть Дітей які по профільних мають дуже високі бали адже при навчанні це буде враховуватись !!!
Darkness
тоже мама/ А ви врахували що наша Держава така допотопна що не може на повну міру взяти під опіку пільговиків-інвалідів чи Чорнобильців. Їм пенсія відсили 300 грн йде. А є сімї що не взмозі протриматись на тій пенсії і зарплаті.. А якщо дитина -пільговик навіть написала 3 ЗНО на 180 а були інші липові пільговики які по конкурсі пільговиків попали напр в ті 30 місць а та дитина не попадає у державне.. То що тоді робити. Так що не потрібно забуватись де ми живемо !!!! Я не пільговик але знаю одного і мені жалко такі сімї чесно кажути так як ви говорите не допустимо. Вони мають право!!!
Зборовский
Не понимаю, зачем делить предметы профильные на непрофильные, если всё равно сумма баллов считается?..
тоже мама
To Мама абитуриента: Вот! именно так! иначе нет смысла в тестировании! И причем тут льготы при поступлении??? Льготы для инвалидов и тех кто пострадал при Чернобыле надо давать на полученииие лечения, и соц. поддержку (пенсии, жилье, трудоустройство..) А поступать нужно ТОЛЬКО ПО РЕЗУЛЬТАТАМ ЗНО!!!
Володимир
Особисто я вважаю що при вступі слід брати до уваги один (два) профільні предмети, всі інші можуть братися до уваги при рівності балів.
мама випускника зі Львова
Я погоджуюсь про несправедливість введення в суму балів атестату. Наприклад з укр. за результатом ЗНО 193,5 в атестаті сина стоїть 8 (могло бути і 6, як було в попередніх класах, і просто вчитель побоялась знову то ставити, бо знала про іншого хорошого репетитора), ще втратили на географії, біології...,атестат так собі, але блискучі здобутки з профільних предметів, яких би не було, коли би вчився тільки на атестат
Ще одна мама
тести з української мови: 1 помилка в 2 сесії - 197,5. Решту балів зняли за твір. Як доведеш, чому так? Апеляцію не подавали, а треба було б. Це при тому, що в школі ставили 11, а 12 поставили "потрібним людям", які гірше здали тести, але мають 200-бальний атестат і "переможці" олімпіад. Противно це все...

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!