Osvita.ua Высшее образование Новости высшего образования Чтение публикации
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Лина
у меня один вопрос: если у меня не хватает пол бала по одному предмету для участия в конкурсе, это катастрофично, или можно попытаться подавать документы?
glory
ТО ЗНАМЕНИТІСТЬ ти шо не знаєш що за гроші практично все можна купити.а тим більше якісь оцінки.просто ціна може бути високою.так шо атестат купити якшо є гроші не проблема.але що буде зтаких людей у майбутньому.
Ото ви чешете язиками! ПРОДОВЖЕННЯ ПОПЕРЕДНЬОЇ ДУМКИ
Такі батьки, зрозуміло, бажають дітям своїм лиш добра, АЛЕ вони привчають до того, що без допомоги мами-тата дитина не навчиться вирішувати свої життєві проблеми, йти до своєї мети працею. Все на тарілочці з серветочкою - то ДЕГРАДАЦІЯ, яку суспільство дорослій людині не пробачить у майбутньому. Сьогодні купили атестат, завтра - диплом, позавтра - місце на роботі. А як купуватимуть прихильність шефа? ОТОЖ! Так, я розумію, що це філософія. Але вже ви так напосілися на ті "куповані" атестати, що таке враження, наче їх конвеєрами штопають про всяк випадок. Не заперечую, такі випадки є, але ПООДИНОКІ! Вчіться у школі краще - ЗНО тоді не проблема і розбіжності будуть незначні. А щодо влади...Не знаю, може і на краще, а, може, і на гірше. далі буде видно.
Ото ви чешете язиками!
І з чого ви всі взяли, що купуються атестати, я не розумію? У кожній школі є 5-6 вчительок, які як ставили 2, так і ставитимуть, якщо учень не знає. І навіть сам Міністр тут нічого не вдіє! І такі тітоньки можуть реально попсувати будь-який відмінний атестат. Я сама, коли в школі вчилася, знала все, окрім математики. А ще приймала участь і різних конкурсах, святах. Коротше, захищала честь школи, як могла, була такою собі місцевою знаменитістю. І мене любили всі...крім вчительки математики. От вона і поставила мені заслужене 4 (за 12-ти бальною), як її не вмовляли. А батьки мої до неї претензій не мали: не знаю, то й не знаю. Говорите, що вчителі по-різному ставляться до балів. Можливо. Але що то за батьки, що біжать усе купувати? Про що думають?
Рома
За что отстранять Табачника? За правила, которые придумал Вакарчук?
Alina
Sergiy: тебе не атестат, не ЗНО не поможет. Ты даже себя не уважаешь, если так выражаешься. Я поддерживаю Табачника.
Света
Удалось на минуту за целый день зайти на Конкурс.Некоторые вузы в Харькове уже поменяли рекомендованное кол-во бюджетных мест.Так вот на компьютерные науки и инж. их сократили по сравнению с тем годом.Где же увеличение,как обещал Табачник!Постоянно врет на всю страну.В отставку!
glory
то Clara ну і шо з того шо в школі вчились .атестат купили тай мають хороші бали а насправді нічого не знають.і через таке справді розумні люди не можуть в ступити.Це не правильно оцінювати атестат бо його можна купити.зно показує більш реальний рівень знань
Clara
Табачник - нормальний мужик. А що ж це Вакарчука та Лікарчука тут не лають?! Бал атестата дуже важливий, бо в школі треба вчитися. Хто вчився - той і ЗНО пристойно здав, і у вузі пристойно вчиться буде. А ті, що купували і атестат, і ЗНО, хай ще спробують здати першу сесію.
Geograf
По словам членов приемной комиссии 15-16 июня ажиотаж был жуткий и в медучилищах и работали они тоже до 20-21.00 как и в ВУЗах. Просто народ у нас ведет себя иногда не совсем адекватно. А власть какая бы она не была ее всегда хаяли и будут это делать - были Помаранчевые их ненавидели сторонники Регионалов, а сейчас наоборот, и не важно делает что эта власть или нет. Но я за Табачника!!!
ЧиФ
Просто все хотят поступить в элитные университеты на гос форму обучению.Вот поэтому там и очереди.В провинциальных вузах такого бардака нет, так как нет такого наплыва абитуриентов.
Крута
To 5: Дякую,не допомагає(
Крута
Зрозуміло! Просто адмін лишає останні коментар!
5
To Крута: натиснисниіть "оновити коментарі"
Крута
Чому мій коментар видалено?! Я витратила на це 10 хвилин життя! Що там протизаконного? Ось вам і свобода слова! Ще для мене цей сайт заблокуйте!
5
To Geograf: ну вы сравнил "УЧИЛИЩЕ" и ВУЗы)))))) а власть в покое никто не оставит, пусть работают на уровне
Крута
Так,щодо кримського медичного то це насправді так(І, звичайно, величезний мінус міністерству освіти,що не змогли організувати все, як слід! В кінці-кінців реєстрацію на ЗНО змогли ж зробити через інтернет,таким чином можна було і подачу документів організувати! Давно не кам"ний вік,щоб досі штовхатися і відтоптувати ноги в чергах! Я їздила подавати документи сама, і важко сперечатися з наполегливими та по сумісництву самовпевненими "тьотічками-мамочками", Або хоч би дозволили в якійсь аудиторії розміститись абітурієнтам! Подекуди температура сягала 45!І,вибачте,пане міністре,водичка з гадом і аптечка навряд чи допоможуть!
Geograf
А мы сегодня сдавали документы в медучилище. Выждали первый наплыв и поехали к 8.00 в г. Константиновку Донецкой обл., были шестыми - никакого ажиотажа, все спокойно и без никакого шума, потом к 11.30 поехали в г. Артемовск - там вообще очереди не было. Так, что, милые паникеры, нечего сотрясать воздух громогласными заявлениями. Комиссии работают в штатном режиме, а то, что наш народ как всегда боится в первый день опоздать, так в этом нет вины Министра. Пан Кириленко, а Вы беситесь от того, что Вас к Кормушке не подпустили, так Ваши соратники уже наруководились, ХВАТИТ! Оставьте нынешнюю власть в покое!
5
To 69: зайтите на сайт винницкого или крымского мединститутов, там есть списки подавших документы. И посмотрите разницу между ЗНО и аттестатом. И дело даже не в 'купленности', а в разном уровне школ и в разном отношении учителей к оценкам.
69
To 5: Речь идет не об отдельном аттестате,а аттестате + три предмета ЗНО,тогда все становиться на свои места - человек с купленным аттестатом и ЗНО меньше 140 где-то в конце рейтинга,а тот у кого свой аттестат и ЗНО больше 170 в рейтинге на нормальных позициях.Купленный аттестат не спасет,это все ровно,что проколотый спасательный круг,кинутый тонущему.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!