Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Dasha
Олена,не в тому ж питання,що випускники бояться вступних екзаменів,а в тому,що екзамен буде вирішувати те вступиш ти чи ні до ВНЗ,і всім відомо,що будь-який успішно зданий екзамен-потребує хабаря...про вільний вибір мови я також не згодна
учитель, досвідчений вчитель
Учора у коментарі я висловився, про те , що вірю у мудрість пана Семиноженка. Спрацювало ! Сьогодні говорять про зміни, але вже наступного року. Дуже добре ! Семиноженко і Табачник прийшли до управління освітою, пропустивши цілий період реформування освіти. Шановні, не треба нічого радикально змінювати. Як математик, пропоную завдання до ЗНО підбирати такі, виконання яких би свідчило про високий рівень математичної підготовки. А у правилах прийому зазначити мінімальний поріг у 150-200 балів замість 124. Тоді не треба придумувати штучних випробувань у вузі, оскільки це вже не буде так прозоро.
Небайдужий
Олені! А Ви бачили тести, наприклад, з укр. мови? Щоб здати на 200 балів, так треба пахати, що Вам і не снилося! Текст, речення, історія літератури, теорія літератури, вправи на рекострукцію, письмово твір-роздум.... Треба володіти знаннями з історії, зарубіжної літератури, мати широкий кругозір та ерудицію. Наша знайома склала у 2009 році 2 тести на 200 балів, і математику на 199,5. А ви, РУСССКАЯЗЫЧНЫЕ, як сказав один з дописувачів, вчіть мову землі, яка вас годує.
Выпускница
Спасибо господину Семиноженко за возможность сдавать тестирование на том языке, на котором я обучалась 10 лет!
Олена
P корупцією, безумовно треба боротися. Але питання в іншому. Чому ж наші випускники так бояться здавати екзамени?. Тому що усна відповідь потребує відповіді - необхідно вміти ГОВОРИТИ, ДУМАТИ,ВИСЛОВЛЮВАТИ СВОЮ ДУМКУ, а тести вчать їх тільки умінню вгадати. До речі, багато тестових питань не несуть в собі якоїсь важливої інформації, необхідної випускнику, студенту.
Українець
Цікаво а якою мовою вони тепер будуть навчатись у ВУЗах. Також російською, румунською, угорською, вірменською та іншими мови національних меншин. Дебілізму нових міністрів просто нема меж. І їхній антиукраїнській політиці та діяльності також. Це перший крок до повернення повної русифікації українського народу та знищення української нації як такої.
Друг степей
Нарешті, здихались Бандерчука! Здавати ЗНО мовою навчання - невід'ємне право кожного учня, який навчався в школі не з українською мовою навчання!