Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Короче,новый министр решил вернуть поступление "за толстый кошелек"!!!!Снова открывается кормушка для преподавателей вузов-заплатил за экзамен-поступил!!!Позор!!!!!
Мама майбутнього випускника.
Пане Семиноженко!Наш чинний президент у всіх засобах масової інформації проголошує боротьбу з корупцією, а ви, своїм впровадженням вступних іспитів у ВНЗ, відновлюєте корупційні дії ректорів і всіх тих, хто залучений до вступної кампанії!!! Люди втрачають надію у справедливість.
Батьки випускниці
Досить проводити експеременти над випускниками 2010 р.,дайте дітям спокійно закінчити школу без психологічних травм!!!!!. Введення екзаменів в ВНЗ це повернення до взятницьтва,... НЕ СЕКРЕТ ,ЩО ЗНО -це перешкода для здирників і їх посередників!!! Мабудь держава не зацікавлена в талановитій молоді, у неї інтерес набагато прозорий -це хабарництво, тільки зацікавлені посадовці можуть впроваджувати такі зміни, на прикінці навчального року!!!!!!Цікаво -А ЦЕ ЗАКОННО?????? Може наш уряд накінець в голос скаже ,що ОСВІТА ДЛЯ ЗАМОЖНІХ?!! і тоді ні в кого не буде питань!!!,,,,,,,,,,,
Мама випускника 2009 року.
Я вдячна людям, які впровадили ЗНО. Моя дитина стала студентом престижного ВУЗу державної форми навчання. Впевнена, що здаючи вступні іспити, без домовленості!, він би не навчався у цьому закладі ( навіть на платній основі).
Батьки випускників
Запровадження знову вступних іспитів ( навіть одного профільного) веде до поновлення корупції у ВНЗ. За парти вишів знову сядуть "неуки". Коли ж держава буде зацікавлена у розумних, компетентних фахівцях. Не знущайтесь над випускниками.
Мати
Іспити - це хабарництво ! Це так ви боритесь з корупцією ?
Батько випускника
Не вірю ,що ви цього не знали ! Іспити , це знову корупція -ТАК МОЖЕ ВАМ ЦЬОГО Й ТРЕБА ????? В ЗНО є багато не доліків , згоден , треба підкоректувати , але всеж останні роки народ повірив , що можна вступити до Вузу і за знаннями , а не за доллари , як це було завжди . Ви ще тільки натякнули на іспити , а хабарники від освіти уже жадібно потирають руки . У дітей руки опускаються і пропадає віра в справедливість
Батько випускника
Пане Семиноженко . З вашим приходом всі в шоці , уже навчальний рік закінчується , які зміни можна впроваджувати ??????? Досить ваші попередники " накаламутили " , так ще ви починаєте !!!! Уже рік діти готуються до ЗНО , що можна зараз змінювати ???? Іспити в вишах - це ж знову хабарництво , корупція . Може ви не знаєте як було при іспитах ? Вступали тільки за гроші . В кожному Вузі була своя такса , в кожному містечку - посередники , " свої люди ректора " , через яких все робилося .... ЦЕЖ КОРУПЦІЯ !!!!!!!
Выпускник-2010
Если ты, не папуга і не мавпа,то попробуй сесть перед компом и пройти пробный тест.