В стране появился еще один реорганизованный университет - Слобожанский аграрный

В Минагрополитики отмечают, что решение о слиянии трех вузов и создании на их базе Слобожанского государственного аграрного университета позволит сэкономить бюджетные средства

В стране появился еще один реорганизованный университет - Слобожанский аграрный

Кабинет Министров принял решение о создании Слобожанского государственного аграрного университета на базе Харьковского национального аграрного университета им. Докучаева, Харьковского национального технического университета сельского хозяйства им. Василенко и Харьковской государственной зооветеринарной академии.

Соответствующее распоряжение принято на заседании правительства по предложению Министерства аграрной политики и продовольствия.

В Минагрополитики сообщили, что принятие такого решения позволит создать мощное высокоэффективное образовательное заведение.

Кроме того, это позволит достичь экономии бюджетных средств за счет устранения дублирования направлений и специальностей подготовки специалистов соответствующих кафедр, а также оптимизации численности административного аппарата, сотрудников и расходов на их содержание", - отмечают в Министерстве аграрной политики и продовольствия.

Освіта.ua
09.11.2012

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Агроном
Створення державного ВНЗ з двох національних університетів та однієї державної академії - це по-перше не логічне рішення, по-друге територія "Слобожанщина" сягає Полтавської, Сумської, Харківської та частини Бєлгородської областей, чому тоді не назвати Харківський університет? Однак нікого ці питання не турбують, як і доля освіти, а тим паче аграрної освіти. Причини створення університету відомі, але це аж ніяк не економія бюджетних коштів.
lasha
А мариупольские вузы когда объединят?
кривий ріг
ця економія на освіті вже дістала... в Кривому Розі вже обєднали три інститути та інші учбові заклади. Тепер в нас є Криворізький національний університет. Цікаво що ця "економія" виходить боком проти нас. Найбільше створювало дискомфорт те, що до середини жовтня не було затверджено ніяких КНУвських вимог. Навчались по-старому, здавати сесію будемо по-новому. тотальна жесть в країні
Юрко
Ідиотизм.
Алла
Мені здається, що це не дуже гарне рішення. Насамперед для Харкова. Чому б усі інші вищі навчальні заклади Харкова ( а в Харкові їх багато) не пооб'єднувати? Залишилось би 5-6 "університетів". І економія коштів в наявності, і Харків можна вже не називати "містом студентів", "науковою столицею" і т.ін. А Міністерству аграрної політики скоро вже нічим буду керувати - сільського господарства в Українв не залишиться. Так навіщо готувати фахівців?
Александр
Чому б обєднання аграрних ВУЗів не почати б з Львівських ВУЗів?
Григорій
Статус ВНЗ знижений: 2 Національних університета об'єднали в державний (Слобожанський державний аграрний університет).