Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Карина
У меня пишет так уже 2 дня хотя все правильно((( Неможливо зареєструвати Особистий електронний кабінет вступника у зв’язку з невідповідністю персональних даних атестата та сертифіката ЗНО. Спробуйте зареєструватися пізніше.
едик
подав тільки одну заяву в один вуз, хочу подати ще, але мені постійно пишеться "помилка! сума всіх коофіцієнтів повинна дорівнювати 1", що це таке?????????
Кира
Реєструюсь за першим пріорітетом. Мені пише - для реєстрації потрібно три предмети ЗНО, перелік предметів. у мене всі вони є. чому мені видає помилку? Коли сайт почне працювати? І чому в одному Вузі я зареєстрована лишен в внз, але є в системі конкурс, а в іншому допущена до конкурсу але в системі мене немає! Що це??
анна
Для Кира: идите, езжайте в ваш первый приоритетный вуз. С 15 июля 2017г абитуриенты получили право подать заявление в вуз и соответствующие документы в бумажной форме. Там вам помогут зарегистрироваться. Мы так сделали. Удачи! У вас все получится!
Комментировать
Алина
Не можу зайти навiть на цей сайт, що вже говорити про особистий кабiнет? Подала тiльки 1 заяву, бiльше не можу. I що тепер робити?
Алексей
Не могу уже второй день ничего настроить в личном кабинете,или же выбрасывает на главную,или же полностью выбрасывает из сайта и пишет ошибку
Марина
Почему никак не могу подать заявление, хотя все правильно заполнено? У меня вообще не высвечивается, что заявление принято! Бесит этот гребаный сайт.
Артём
Для Марин: так же само всё...
Комментировать
Марта
чому не можна зайти на свою сторінку?чому не відображаються дані??????
Виолета
Не могу отправить заявку, пишет что "Для этого вуза нужно 3 предмета по ЗНО". Помогите, что делать?
Назарій
Шо твориться?! Почалась регістрація, а відправити заявки не виходить, ба навіть створити нову сторінку також?! Що робити?
Илья
Да, я даже еще не зарегался, успею ли я сейчас зарегаться?
Madoyon
Хостинг, видать, не выдержал всех нас и просто-напросто лёг.
Илья
Для Madoyon: А его вообще думают поднимать?
Комментировать
Андрей
Как всегда наверное сайт не выдержал нагрузки и полетел. Все новое и хорошее на сайтах интернет магазинов. Но на таких сайтах техника старая. Наплыва будущих студентов не выдержала.
Анастасия
кАК ДОЛГО САЙТ НЕ БУДЕТ РАБОТАТЬ? МЫ СТОЯЛИ В ОЧЕРЕДИ ЧЕТЫРЕ ЧАСА, Я БЫ ХОТЕЛА ЗАРЕГЕСТРИРОВАТЬСЯ ЧЕРЕЗ ИНТЕРНЕТ!!!!
Tonya
не можу змінити свої особисті дані, що робити?????
Den
Для Tonya: Я даже не могу зайти на сайт!!!!!
Комментировать
lol
Електронна реєстрація вступників почнеться 1 липня http://bestuniversities.com.ua/ua/vstup/elektronna-reiestraciya-vstupnikiv-pochnetsya-1-lipnya
Іван
Не можу навіть увійти на сайт http://ez.osvitavsim.org.ua. що за фігня, хто чим може допомагайте...
Бодя
Для Іван: та сама фігня. хз шо робити
Ліза
Я теж не можу ввійти! Що робити? Допоможіть хто-небудь!
даша
У меня пишет не удаетя отобразить эту страницу
Комментировать
Александр
Інформація про помилку:Персона з таким ПІБ та датою народження вже внесена. Зверніться до супроводу. У меня такое пишет, что делать?
Евгенія
Що треба писати в полі медична довідка?
Дмитро
Для Евгенія: Підскажіть, що писати у полі " Медична довідка "
Виолета
Надо дату поставленную на штампе!
Комментировать
Зоя
А что с этой страничкой http://ez.osvita-vsim.org.ua ? Она не доступна :)
Нікольський Володимир
Можливо сайт відключений бо сильно багато користувачі.В минулому році сайт був перегружений користувачами, й можливо акаути попередніх користувачів були не видалені в цьому році. Та їх стає все більше, й його відключили бо "чистять" від попедніх. (Це всього лише теорія)