Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ronyasha
Що потрібно писати в "медична довідка"?
Ксенія
Для Ronyasha: дату видачі
Комментировать
наташа
у меня уже 2 день заявления находятся в статусе ''електронна заява''.ЧТО МНЕ ДЕЛАТЬ?
Xurick
Для наташа: не знаю( в мене те саме
Комментировать
Дмитрий
При вводі номера телефону і дати народження спочатку виводило помилку "Запрещено изменять дату рождения , у персоны существуют заявки." Тепер взагалі нічого не відбувається при нажатті кнопки зберегти сторінка перезагружається і данні не зберігаються. Може хтось знає як вирішити цю проблему сервіс підтримки на мило не відповідає.
Илья
Для Дмитрий: такая же хрень. Я из-за этого не могу подать заяву.
Ксенія
у мене та ж фігня(( і що робити?
Frank Martin
і у мене
Комментировать
Mashunya Beloved
Господин Табачник с сайтом http://ez.osvitavsim.org.ua/ справится не может.....а взялся руководить министерством образования страны...позорище!!!!!!
Dyadehko
Для Mashunya Beloved: Я с Вами абсолютно согласна, потому что сайт нереально глючит. Невероятное количество ошибок, меня вообще не пропускает в мой "кабинет" с первого раза!!
serafima
а я в мой кабинет ВООБЩЕ не могу попасть уже трое суток. Зарегистрировалась и все, а дальше "вход-выход"
Комментировать
Борис
У мене змінилися мої особисті дані які є обов'язковими при подачі заяв до ВНЗ. Я не можу змінити дату свого народження і стать на чоловічу.. Як мені змінити мої особисті дані, що мені робити.
Евгенія
Для Борис: І У МЕНЕ ТАК САМО(( ТІЛЬКИ НА ЖІНОЧУ
Саня Раевский
І в мене =(
Комментировать
Олег
"Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році 23.5. Інформування громадськості про подання заяв на вступ до вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації здійснюється за даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти інформаційною системою «Конкурс». Приймальні комісії зобов’язані подавати у встановленому порядку отримані від вступників відомості до Єдиної державної електронної бази з питань освіти." Зачем писать правила, законы, если они не выполняються?! Зачем Украине такие чиновники?! Неужели они не понимают, что данное поколения абитуриентов уже столько натерпелось, что скоро им (чиновникам) будет... Ну ладно, они не бояться НАРОДА, но почему они не бояться БОГА?!
Лашко
Для Олег: Табачника-украинофоба - на вилы!!
Комментировать
Елена
Скажите пожалуйста,куда звонить,обращаться и,что делать,если я не могу изменить свою дату рождения,т.к. эти данные можно менять один раз?
Alex Nikishin
Для Елена: на сайте ez.osvitavsim.org.ua есть контакты.
Лашко
Для Елена: Такая же хрень. Вчера послал им письмо по электронке с описанием проблемы, т.к. со страницы "контакт" не работает, получил : _________________________________________________________________________ Доброго дня! Стать с системі змінити буде можна. -- З повагою, Служба підтримки системи "Електронна заява на участьв конкурсному відборі на вступдо ВНЗ України" ________________________________________________________________________ ..... а как, что, куда - неизвестно! Вот такие пироги. Слава Табачнику(..ять!)
Николай
по телефону (044) 486-78-48 не дозвонится, а ответ на электронное письмо уже день жду
Комментировать
Анютка
Третій день не можу увійти до «Особистого кабінету вступника» системи «Подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів».Куди натискати і коли вже"Після успішної авторизації, Ви опинитесь у «Особистому кабінеті вступника» системи «Подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів» де екрані з'явиться інформація з Вашого атестату та сертифікату ЗНО. " ЗАРАЗ Я ОПИНЯЮСЬ ТІЛЬКИ В НЕ СОБІ ЧЕРЕЗ ПОМИЛКИ СЕРВЕРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sheldon
Для Анютка: ну не знаю в мене ЗАРАЗ усе паше КОРЕКТНО, раніше (день, два назад) були такі ж проблеми, попробуй вийти і зайти з сайту, удалити кеш браузера, знову зайти (якшо не відкриє профайл, то вийти і зайти, вийти і зайти, удалити кеш.... ДОКИ НЕ ЗАЙДЕ В ПРОФАЙЛ). Після того, як зайдеш в профайл зможеш подавати заяви, але і тут буде непросто - підчас пошуку ВНЗ бувають зависання, тому потрібно по декілька pазів перезагружати пошук (ну наприклад у вас при пошуці в Київській області НЕ знайшло ні одного ВНЗ, тоді вибираєте якусь іншу область, а потім знову Київську... і так поки не буде ПРАЦЮВАТИ). В кінці знаходження свого ВНЗ і напрямку відсилаєш заяву, але і тут біда - НЕ ЗАВЖДИ ВІДСИЛАЄ, тому пробуєш поки не викине із кабінету, або напише знизу червоними буквами, що заява надіслана. І повторюєш усю цю процедуру при подачі 2, 3... наступних заяв... P.S.:Ну принаймні я так вчора робив)
Комментировать
Андрій
Доброго ранку. Статус "Зареєстровано у ВНЗ" - це еквівалентно "електронна заява" чи "допущено до конкурсу"? Чи wtf?!
Alex Nikishin
Для Андрій: На сайті ez.osvitavsim.org.ua У розділі запитань-відповідей та інструкції є пояснення статусам заяв.
Sheldon
Для Андрій: Це вже не "електронна заява" але ще й не "допущений до конкурсу" http://ez.osvitavsim.org.ua/faq.php - почитай інфу
Sheldon
лафа тобі, твою заяву хоч переглянули, а в мене досі "електронна заява"(
Комментировать
Яремчук
Уже 4.07.12 нічого не міняється окрім Вхід ВИХІД...........................
Мария
Для Яремчук: У меня тоже самое
наташа
ТОЖЕ САМОЕ!!
Комментировать
Илья
У мене взагалі дош. телефон просить, хоча я вже і без нього подавав заяви
Sheldon
Для Илья: Домашній НЕ є обов'язковим, але я не міг подати заяву поки його не написав - якась хрень, правда)
Комментировать
мілка
Для Никита: Я тоже в ЛНУ подавала і так точно,ніяікого повідомлення нема( уже переживаю(
Віталій
Спробуйте через "Гугл хром". Зміг зайти, але пише "Проводяться регламентні роботи. Сервіс не буде доступний з 22:00 до 02:00. Вибачте за незручності." Ось така в нас освіта...
Tanyushka Dinis
Для Віталій: через фаєрфокс також пише те саме, надіюся після 2-ої год. зможемощось зробити.
Sheldon
Лохи, вас надули ніякі роботи там не проводяться, я сам вчора після 22:00 заяви подавав, це вони так для відлякування зробили)
Комментировать
Никита
Я уже как два дня назад подал заявление в университет им. Франка, но мое заявление до сих пор в статусе "електронна заява". Сколько мне еще ждать?
Віталій
Для Никита: Заява дійсна лише 1 добу. Відправляй заново і читай інструкцію на сайті.
Никита
Ну, мне это уже совсем не нравится. Спасибо.
наташа
у меня такая же проблема,теперь не знаю что делать.
Комментировать
Єлизавета
У меня еще хуже фигня! На этом сайте регистрируются на бакалавра, а я иду в мед - мне надо на специалиста. В списке вузов медицинских университетов нету,- теперь придется ездить и подавать заявление лично!
Tanyushka Dinis
Для Єлизавета: така ж фігня і у мене! треба їздити....
Комментировать
Анна
Что с "Конкурсом" начудили? Во дают, строили, строили и наконец так и сломали. Вот Вам и образование программистов в наших ВУЗах. Работать хоть через неделю будет ?
Alex Nikishin
Для Анна: Тих знань, які викладають в наших ВНЗ, недостатньо для створення такої системи. Взагалі, у наших ВНЗ викладають тільки загальні основи старих язиків програмування. Програмісти самі вивчають ЯП.
Sheldon
Це не через програмістів, а через ДЕШЕВІ сервера (бажаючих подати заяву - багато, і ці "холери" не витримують), бачите пан ТАБАЧНИК зажав грошей на пристойний сервер. Напрошується питання "куди ділись гроші, які збирали з ВНЗ???"
Комментировать
Миша
Така проблема ввожу логін і пароль але після цьго мене знов кидає на головну сторінку,що робити,як зайти у особистий кабінет?
Hunter
Для Миша: вийди і ще раз зайди,і ще раз, і ще раз... поки не відкриє профайл
Владислав
Для Hunter: Безрезультатно...
Олег
Я вже два дні так заходжу/виходжу, результату - 0. Подзвонив у міністерство, кажуть:"Ви такий не один, у багать та сама проблема. Чекайте можливо через хвилину, годину, день запрацює. Ведуться роботи" ...
Комментировать
eduard12
Эта система хорошо работает и интернет браузером Internet Explorer!!!
Владислав
Для eduard12: звичайно, адже сайт створений під егідою Microsoft і "підігнаний" під Internet Explorer, а з іншими браузерами виникають помилки...
Стець
не працює і з Internet Explorer (((
Владислав
Для Стець: Тут вже попрацювали наші - українські програмісти, я горжуся
Комментировать
Оксана Зинченко
при запису особистих даних не можу змінити "стать", система повідомляє, що змінити дані можна лише один раз. Але такого повідомлення не було спочатку! Що робити?
serafima
Для Оксана Зинченко: Оксана, а сколько раз регистрировалась? Один или несколько?
Оксана Зинченко
реєструвалася один раз, але система викидала мене щоразу.., і не вдавалося ввести телефон і змінити стать.. при черговому вході в систему виявилося, що телефони збереглись, а стать чоловіча..
Елена
У меня точно так же с датой рождения...подскажите,что нужно делать,пожалуйста!!!
Комментировать
Анютка
Не можу зайти до системи «Подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів».