Отзывы про Киевский национальный университет культуры и искусств (КНУКиИ)

Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Яловая
Добрый день, какая стоимость обучения по специальности "Режиссер кино и телевидения". Либо где я одну увидеть это на сайте. Заранее спасибо за помощь.
Приймальна комісія КНУКіМ
Для Ирина Яловая: Дорого дня! На обраній вами спеціальності вартість навчання складає 39600 станом на 2019/2020 навчальний рік. Вартість навчання за 2020/2021 ще уточнюється. З повагою, приймальна комісія КНУКіМ!!!
Комментировать
Валя Затуливетер
Доброго дня, яка вартість навчання на факультеті Міжнародні відносини??Скільки є вакантних місць на бюджет??Та скільки років потрібно вчитися???
Приймальна комісія КНУКіМ
Для Валя Затуливетер: Дорого дня! На обраній вами спеціальності вартість навчання складає 33000 грн/рік станом на 2019/2020 навчальний рік. Вартість навчання за 2020/2021 ще уточнюється. 64 бюджетних місця. Бакалаврат триває 4 роки. З повагою, приймальна комісія КНУКіМ!!!
Катя
Доброго дня, яка вартість навчання на факультеті Міжнародні відносини на 2021р? Скільки є вакантних місць на бюджет??
Комментировать
Яна Кирилина
Добрый день, подскажите пожалуйста стоимость обучения на факультет " Связи с общественностью (PR) и реклама" ?
Приймальна комісія КНУКіМ
Для Яна Кирилина: Дорого дня! На обраній вами спеціальності вартість навчання складає 33000 грн/рік станом на 2019/2020 навчальний рік. Вартість навчання за 2020/2021 ще уточнюється. З повагою, приймальна комісія КНУКіМ!!!
Татьяна
Для Приймальна комісія КНУКіМ: Добрый день до какого числа приём на поступление на дизайнера после 11 класса. И принимаете ли с аттестатом из зоны АТО ?
Комментировать
liliavozniuk
Доброго дня, підскажіть, будь ласка, скільки буде коштувати навчання на дизайнера інтер’єру?
Приймальна комісія КНУКіМ
Для liliavozniuk: Дорого дня! На обраній вами спеціальності вартість навчання складає 32000 грн/рік станом на 2019/2020 навчальний рік. Вартість навчання за 2020/2021 ще уточнюється. З повагою, приймальна комісія КНУКіМ!!!
Комментировать
Максим
Добрий вечір скільки коштує навчання на факультеті Міжнародний туризм та які предмети потрібно складати для вступу ?
Приймальна комісія КНУКіМ
Для Максим: Дорого дня! На обраній вами спеціальності вартість навчання складає 33000 грн/рік станом на 2019/2020 навчальний рік. Вартість навчання за 2020/2021 ще уточнюється. Для вступу необхідні такі сертифікати ЗНО: українська мова та література, іноземна мова, на вибір географія або математика. З повагою, приймальна комісія КНУКіМ!!!
Комментировать
Тетяна Івон
Добрий вечір, підскажіть, будь ласка, скільки коштує факультет журналістики і що треба на ЗНО
Приймальна комісія КНУКіМ
Для Тетяна Івон: Дорого дня! На обраній вами спеціальності вартість навчання складає 33000 грн/рік станом на 2019/2020 навчальний рік. Вартість навчання за 2020/2021 ще уточнюється. Для вступу необхідні такі сертифікати ЗНО: українська мова та література, історія України, на вибір іноземна мова або математика. З повагою, приймальна комісія КНУКіМ!!!
Комментировать
Berry
Добрий день, скільки коштує навчання на кафежрі журналістика? Та який мінімальний бал зно?
Приймальна комісія КНУКіМ
Для Berry: Дорого дня! На обраній вами спеціальності вартість навчання складає 33000 грн/рік станом на 2019/2020 навчальний рік. Вартість навчання за 2020/2021 ще уточнюється. Прохідні бали: укр. мова та література - 124, історія України - 101, на вибір іноземна мова або математика - 101. З повагою, приймальна комісія КНУКіМ!!!
Комментировать
Alina
Здравствуйте! Можно ли спросить, сколько стоит обучение на факультете международных отношений?
Слава
Для Alina: Здраствуйте есть ли у вас обучение на проффессию дизайнер интерера? Если есть то какая стоимость обучения?
Flasa
сколько стоит ит технологии ?
Приймальна комісія КНУКіМ
Для Alina: Дорого дня! На обраній вами спеціальності вартість навчання складає 33000 грн/рік станом на 2019/2020 навчальний рік. Вартість навчання за 2020/2021 ще уточнюється. З повагою, приймальна комісія КНУКіМ!!!
Комментировать
Karina
Подскажите пожалуйста, какие предметы зно нужно сдавать на факультет кино, телевидение??
Приймальна комісія КНУКіМ
Для Karina: Доброго дня! Для вступу на спеціальність "Аудіовізуальне мистецтво і виробництво", незалежно від спеціалізації, потрібні два сертифікати ЗНО - Українська мова та література, на вибір історія України або фізика. З повагою, приймальна комісія КНУКіМ!!!
Комментировать
Аліна
Добрый день. Можете подсказать сколько будет стоить обучение на факультете туризм? И отельно-ресторанное дело?
Приймальна комісія КНУКіМ
Для Аліна: Доброго дня! Вартість навчання за рік на спеціальності 241 "Готельно-ресторанна справа", 242 "Міжнародний туризм" та 028 "Менеджмент готельно-ресторанного і туристичного бізнесу" становить 33 000т грн. З повагою, приймальна комісія КНУКіМ!!!
Комментировать
Марина
Добрий день! Чи може дитина загиблого учасника АТО отримати у Вашому ВНЗ вищу освіту безкоштовно? Дякую!
Анастасія
Для Марина: Приймальна комісія КНУКіМ готова надати Вам детальну інформацію. Зверніться зі своїм питанням на електронну адресу abitu[email protected] З повагою, приймальна комісія КНУКіМ!!!
Комментировать
Алёна Кимлык- Воробьёва
Здравствуйте. Подскажите стоимость обучения на факультете: актера театра и кино?
Лина
Для Алёна Кимлык- Воробьёва: все факультеты 31 500 тис
КНУКіМ
Доброго дня! Ви завжди маєте можливість дізнатись дану інформацію з офіційного джерела за адресою: 01042, Київ, вул. Чигоріна, 20, кабінет №12 Графік роботи: З 08:00 до 18:00 без вихідних. Консультуємо за телефонами: тел.: (044) 285-44-03, (044) 285-43-86 факс: (044) 285-85-27. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Приймальна комісія не несе відповідальності за інформацію , надану Вам неофіційними джерелами.
Комментировать
Елена Радуцкая
Добрий день. Скажіть будь ласка скільки буде коштувати навчання в університеті на факультеті дизайн навколишнього середовища.
Антон
Для Елена Радуцкая: 36000 грн
Комментировать
Ира Черненко
Добрый день. Скажите пожалуйста, можно ли платить деньги за учёбу по частям, или нужно сразу платить всю сумму?
Лина
Для Ира Черненко: можна помісячно
Комментировать
Serg
Добрый день. Подскажите стоимость обучения на факультете журналистики в год. И стоимость проживания в вашем общежитии в год.
Дмитрий
Здравствуйте, подскажите пожалуйста сколько стоит контракт на обучение Web Дизайнера ?
Natasha
Здравствуйте, подскажите пожалуйста сколько стоит контракт на музыкальное искусство?
Антон
Для Natasha: куда вас несёт? Спросите студентов, которые там учатся?? Около 35000 грн в год зря потраченных денег(
Люда
Для Антон: слышишь, ты,козел, ты чё тут ядом дрыщеш. Что нет бабок учиться в таком унуневере, так от зависти хуйню всякую несеш
имя
так откуда у школоты столько денег.. и у их родителей. сейчас столько не зарабатывают. а если и работают. то где то крадут или по знакомству.в киеве может и там и зп такие . но в глубинке дно.. 5-7 тыщ высота.
Комментировать
Евгения
Добрый день, подскажите пожалуйста стоимость специальностей на факультете EVENT-МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ІНДУСТРІЇ ДОЗВІЛЛЯ : (Івент-менеджерМенеджер індустрії дозвілляРежисер івент-проектів). Нигде не могу найти информацию.
Антон
Для Евгения: 36000 грн в рік даремно витрачених грошей
Комментировать
Svetlana Zaikina
Добрый день,скажите пожалуйста можно ли на втором курсе обучения платить по семестрам? Учимся в Николаевской филии КНУКиМ
Наталья Ярчук
Доброго дня!Пiдскажiть будь ласка,яка вартiсть навчання на на рiк на факультетi"Режессура естради та массовых свят".Дякую.