Отзывы про Национальная академия внутренних дел (НАВД)

Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Юра Федоров
Добрий день. Хочу поступити на слідчого. Які придмети потрібно здавати на ЗНО?
НАВС
Для Юра Федоров: Для вступу до НАВС за напрямом "Право" необхідно надати Сертифікати ЗНО: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Іноземна мова або математика – на вибір. Крім того, 4. Професійний психологічний відбір (проводиться академією). Портал для кандидатів на навчання у ВНЗ МВС України - https://osvita.np.gov.ua/index.php
Марина
Після 9 класу можна іти?І якщо може що треба буде здавати,
Комментировать
Яна
Цікавить юриспруденція в цілому(адвокат,прокурор,слідчий,суддя,поліцейський...),з якоюсь окремою галузю не визначилась,але точно знаю,що хочу бути студентом,а не курсантом,а на студента очевидно навчання лише платне.Та все ж мене цікавить перелік предметів ЗНО і чи обов’язково англ/матем ? Ще питання з приводу творчого конкурсу.Що це взагалі і чи потрібно воно мені для вступу ?І останнє питання-чи потрібне для студента медичне і фізичне обстеження ?
Катя
Для Яна: На курсанта куча документов, на платне- як у звичайний вуз зно(англ/ мат ) потрібні і можна подавати електронну заяву. Бюджет тільки курсанти.
Катя
Для Яна: Якщо ти хочеш адвокат,прокурор, то тоді Харківський юридичний універ, а НАВС профільний вуз і після платного ти виходиш звичайним юристом, а слідчий- то треба офіцерське звання (курсантом треба вчитись), тому я думаю для платного краще вибрати Шеву, Харківську юрку,і т.д. Вирішувати тобі самій. Вступай.
Комментировать
Іннеса Мосієнко
Я хочу вступати до академії на експерта- криміналіста, чи потрібно здавати ЗНО з англ або матем, якщо буде ДПА з англ
НАВС
Для Іннеса Мосієнко: Так, для вступу до НАВС за напрямом "Право" необхідно надати Сертифікати ЗНО: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Іноземна мова або математика – на вибір. ДПА для вступу - недостатньо.
Комментировать
Sanya Natalenko
Хочу сюди вступати на Право(Правознавство). Чи потрібна мені фіз.підготовка та довідка з Поліції?
НАВС
Для Sanya Natalenko: Так, потрібні. Детально з правилами відбору кандидатів на навчання у вузах зі специфічними умовами навчання, зокрема і у НАВС, Ви можете ознайомитись на Порталі для кандидатів на навчання за адресою https://osvita.np.gov.ua/index.php?r=site%2Fcondition
Sanya Natalenko
На контракт також?
НАВС
Ні, на контракт не потрібно. Детальніша інформація - на офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/
Комментировать
Феншуй Феншуй
КарГТУ вот уже 65 лет работает на благо страны. В 2017 году была открыта ещё одна профессия, много сил и времени было потрачено для улучшения качества образования. Для отдыха студентов, была сделано аллея. Изменены многие правила, тем самым облегчили бумажную работу. Каждый год КарГТУ занимает почётные места на международных конкурсах. Больше приезжают профессора заграничных вузов и устраивают семинары. И все для вас. www.kstu.kz
Денис
Якщо я хочу перевестись з іншого навчального закладу і в мене є атестат шо видають після 2 курсу , то мені потрібно здавати зно ? І що треба для поступу до вашого закладу і взагалі,чи це можливо мені так як я хочу після 2 курсу
НАВС
Для Денис: Уточніть за якою спеціальністю Ви навчались.
Юра
скажіть чи є у вас спеціальність слідчий
Комментировать
Vanya Karyi
Чи є можливість вступити до Академії, з татуюванням на обох передпліччях?
НАВС
Для Vanya Karyi: Висновок про придатність до навчання у вузах зі специфічними умовами навчання (зокрема і у НАВС) за обраною спеціалізацією та проходження служби у Національній поліції надає військово-лікарська комісія (ВЛК).
Vanya Karyi
На кафедрі "Право", Спеціалізація "Оперативні підрозділи", що мається на увазі, сюди входить КОРД та інші спец. підрозділи? На яку спеціальність слід подавати заяву, щоб потрапити до спец. підрозділів?
Комментировать
Andrey Bondar
Чтобы поступить на державне, какой бал ЗНО нужно набрать ? Или как поступить на державне?
НАВС
Для Andrey Bondar: Для участі в конкурсі необхідно мати не менше 100 балів з кожного предмету ЗНО.
Andrey Bondar
Це я зрозумів, а на бюджет як поступити? Якась певна кількість балів повина бути?
Комментировать
Віка
Які придмети зно потрібно здавати в 2018 для вступу на криміналістику? Скільки буде коштувати навчання у 2018/2019 навчальному році?
Юлька- курсант
Для Віка: Експерти -криміналісти тільки курсанти, а курсанти читай нижче. Платно- правознавство, психологія.
Михаил
Техники-криминалисты - курсанты, а эксперты-криминалисты - студенты(платное обучение), не путай
НАВС
Підготовка фахівців за напрямом "Право" для Національної поліції України (курсанти) та Експертної служби МВС України (студенти) здійснюється за кошти державного бюджету
Комментировать
Marina
Чи потрібно здавати англійську мову для вступу в 2018 на слідчого?
НАВС
Для Marina: Для вступу до НАВС за напрямом Право (спеціалізація Досудове розслідування) необхідно надати сертифікати ЗНО: 1) Українська мова; 2) Історія України; 3) Іноземна мова або Математика (на вибір)
Ліза
Спеціалізація право, криміналіст- потрібно здавати творчий конкурс чи математика/іноземна?
НАВС
Сертифікат ЗНО з математики чи іноземної мови - ОБОВ’ЯЗКОВО. Крім того, академією буде проводитись Професійний психологічний відбір. Детальніше - на офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/
Комментировать
Max Klaus
які предмети потрібно здавати і скількі балів по зно потрібно набрати для вступу?
НАВС
Для Max Klaus: На офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/ розміщена інформація щодо ЗНО для вступу у 2017 році. Правила вступу до НАВС у 2018 році будуть розміщені згодом. Слідкуйте за новинами.
Marina
Для НАВС: Якими є норми фізичної підготовки для вступу в НАВС?
НАВС
На Порталі для кандидатів на навчання (у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання) у розділі "Довідка" - "Порядок відбору кандидатів" зазначена вся інформація щодо перевірки рівня фізичної підготовки.
Комментировать
Виктория
Сколько бюджетных мест и как сложно поступить на бюджет?
Анна Полякова
Доброго дня! Чи можна після 9 вступить на спеціальність експерта - криміналіста? Та чи їздити з дому? Тому що писали щось про казарми...
НАВС
Для Анна Полякова: Вступ до НАВС за спеціальністю Право або Правоохоронна діяльність, зокрема за спеціалізацією "Технікокриміналістичне забезпечення", "Судова експертиза" здійснюється на базі повної загальної середньої освіти (11 класів).
Лена Доценко
скажіть будь ласка,яке ЗНО потрібно здавати для навчання на криміналіта??
Комментировать
Вероніка
Доброго дня! Хочу вступати на базі диплому молодшого спеціаліста, цікавить спеціальність Право. Скажіть, будь ласка, чи лише курсанти навчаються у даному виші? якщо направлення "Право", то вивчають юриспроденцію в цілому чи з ухиленням в кримінальне право?
НАВС
Для Вероніка: У Національній академії внутрішніх справ можна отримати вищу освіту ступеня бакалавра за спеціальністю Право на базі диплому молодшого спеціаліста на денній та заочній формі навчання (детальніше - на офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/).
Комментировать
George Kir
я хочу учитись у вашому завидений на заочном видилени если можна напишите мне на мою почту tsgvdd56[email protected] что нужно здать для поступления на заочне видиленя
Діана
Я б хотіла вчитися на поліцію і хочу запитати як навчатися в цій академії? після якого класу можна поступати туди?і,що потрібно здавати які вступні?
Катя
Для Діана: Тільки після11 класу зно укр мова, історія, творчий конкурс +фізо(рівень фізичної підготовки)+ медкомісія+особова справа з відділу поліції за місцем проживання. Про умови навчання читай нижче- то все правда або зайди НАВС вк там почитаєш більше і конкретніше.
М.Г.О.
Я учусь на платном (правознавство) Все як у звичайних вузах, нічого так.В нарядах ми не стоїмо, плац неприбираємо, в формі не ходимо. Живемо на Кудряшова в общазі. Курсантам звичайно важче. Мій хлопець теж таке розповідає як тут написано, так що це все правда. Якщо бюджет в НАВС то тільки курсант, якщо платно- то студент. Це 100% інфа. На студента бюджет місць не виділяють, хоч у тебе зно і 200 балів. Але засмучуватись нема чого, бо на курсанта вчиться багато дівчат і якось те все витримують. Я б не змогла і точка.
Катя
Всім абітурієнтам раджу зайти на офіційний сайт НАВС- вступнику- алгоритм дій на крсанта. там все написано чотко. Ще можна почитати відгуки львівського університету внутрішніх справ в контакті. Там багато цікавої інформації. Моя знайома там вчиться на курсанта, розповідає, що все так само як і в НАВС. Ще можна приїхати на день відкритих дверей, позадавати питання у відділенні поліції за місцем реєстрації, поспілкуватись з курсантами у вк. Тоді я думаю питань не буде. ВСТУПАЙТЕ,
Комментировать
Саша
Щодо навчання в НАВС: навчатись стремно, особливо те ,що ти знаходишся на закритій території. У нас один пацан говорив: тіпа в тюрмі. Є построєния,наряди і т.д і т.п. Короче я жалкую що вступив. Був би в гражданському вузі було і легше і проще навчатись і веселіше.В цьому мене підтримають курсанти. А так, якщо коротко - на любитєля.
Юлька
Для Саша: Полностью согласна с предидущим товарищем. Я курсант, учусь , служу. Прежде чем поступать спросите старших товарищей о службе. И достало уже: сколько балов зно надо набрать? Ответ чем више, тем лучше, но посмотрите кучу вопросов на творчий конкурс и тогда ви забудете про зно навсегда. Пока. Удачи.
Злой демон
Для Саша: То все фігня. Якщо твердо впевнений що хочеш бути поліцейським, то вступай в НАВС і все буде ок. Ніякі творчі конкурси не такі вже і страшні ( по собі знаю). А вчитись дійсно стремно, особливо якщо є дівчина і тобі хочеться кудись сходити, поїхати а ти в казармі і живеш по розпорядку. Ще напрягають безкінечні построєнія наряди і те що завжди підйом в 6.00 ранку.я люблю поспать, а зарядка і біг на Віті щодня це щось. Я бігать не люблю особливо коли бігти треба багато. Короче вирішуваь вам. Почитайте розпорядок дня, там все розписано по годинах, плюс ти знаходишся за високим забором і ще є кпп.
Максим
Не чудите друзья!! Я на 3 курсе и у меня все ок. Есть свои плюсы и минусы, но я доволен. Учиться не сложно, троек нет, спорт не напрягает, наряды тоже. Я еще и за деньги в них хожу, если свободен. Сплю мало, офицеров понимаю, придурков не уважаю. Нормальный вуз, средний хавчик,средние условия жизни, хорошие преподы и хорошая учеба.Кому не нравится не поступайте. Домой пускают в город пускают в магазины пускают.
Комментировать
Міша Ворощенко
Скільки приблизно потрібно мати балів ЗНО з укр.мови та історії, щоб навчатися у навс. Чи важко там навчатися ? І краще подавати заяву у письмовій форм або в електронній ?
Саша
Для Міша Ворощенко: Ну, ти нормальний??!! У вузах зі специфічними умовами навчання свої правила: тут перше йдеш у місцевий відділ поліції, збираєш документи, характеристики проходиш мед обстеження військово- лікарську. друге здаєш нормативи фізо: крос 1 км ,100м, віджимання від полу, третє здаєш співбесіду ( учиш питання є на офіційному сайті НАВС вступнику, тіпа три екзамени) уже в НАВС, а тоді вже ті довбані зно. Тут немає електронних заяв на бюджет.
Комментировать
Роман
Если я сдал укр.мову, історію і географію я могу поступить в НАВД
Луиза
Добрий день. Навчаюся в 11 класі і думаю після закінчення вступити у НАВС. Підскажіть будь ласка які ЗНО потрібно здавати на Слідчого і чи є творчий конкурс? І якщо є, то який конкурс?
наталія
Для Луиза: укр.мова, історія україни. Так творчий конкурс є
Комментировать