Отзывы про Национальная академия внутренних дел (НАВД)

Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Marina
Чи потрібно здавати англійську мову для вступу в 2018 на слідчого?
НАВС
Для Marina: Для вступу до НАВС за напрямом Право (спеціалізація Досудове розслідування) необхідно надати сертифікати ЗНО: 1) Українська мова; 2) Історія України; 3) Іноземна мова або Математика (на вибір)
Ліза
Спеціалізація право, криміналіст- потрібно здавати творчий конкурс чи математика/іноземна?
НАВС
Сертифікат ЗНО з математики чи іноземної мови - ОБОВ’ЯЗКОВО. Крім того, академією буде проводитись Професійний психологічний відбір. Детальніше - на офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/
Комментировать
Max Klaus
які предмети потрібно здавати і скількі балів по зно потрібно набрати для вступу?
НАВС
Для Max Klaus: На офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/ розміщена інформація щодо ЗНО для вступу у 2017 році. Правила вступу до НАВС у 2018 році будуть розміщені згодом. Слідкуйте за новинами.
Marina
Для НАВС: Якими є норми фізичної підготовки для вступу в НАВС?
НАВС
На Порталі для кандидатів на навчання (у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання) у розділі "Довідка" - "Порядок відбору кандидатів" зазначена вся інформація щодо перевірки рівня фізичної підготовки.
Комментировать
Виктория
Сколько бюджетных мест и как сложно поступить на бюджет?
Анна Полякова
Доброго дня! Чи можна після 9 вступить на спеціальність експерта - криміналіста? Та чи їздити з дому? Тому що писали щось про казарми...
НАВС
Для Анна Полякова: Вступ до НАВС за спеціальністю Право або Правоохоронна діяльність, зокрема за спеціалізацією "Технікокриміналістичне забезпечення", "Судова експертиза" здійснюється на базі повної загальної середньої освіти (11 класів).
Лена Доценко
скажіть будь ласка,яке ЗНО потрібно здавати для навчання на криміналіта??
Комментировать
Вероніка
Доброго дня! Хочу вступати на базі диплому молодшого спеціаліста, цікавить спеціальність Право. Скажіть, будь ласка, чи лише курсанти навчаються у даному виші? якщо направлення "Право", то вивчають юриспроденцію в цілому чи з ухиленням в кримінальне право?
НАВС
Для Вероніка: У Національній академії внутрішніх справ можна отримати вищу освіту ступеня бакалавра за спеціальністю Право на базі диплому молодшого спеціаліста на денній та заочній формі навчання (детальніше - на офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/).
Комментировать
George Kir
я хочу учитись у вашому завидений на заочном видилени если можна напишите мне на мою почту tsgvdd56346@gmail.com что нужно здать для поступления на заочне видиленя
Діана
Я б хотіла вчитися на поліцію і хочу запитати як навчатися в цій академії? після якого класу можна поступати туди?і,що потрібно здавати які вступні?
Катя
Для Діана: Тільки після11 класу зно укр мова, історія, творчий конкурс +фізо(рівень фізичної підготовки)+ медкомісія+особова справа з відділу поліції за місцем проживання. Про умови навчання читай нижче- то все правда або зайди НАВС вк там почитаєш більше і конкретніше.
М.Г.О.
Я учусь на платном (правознавство) Все як у звичайних вузах, нічого так.В нарядах ми не стоїмо, плац неприбираємо, в формі не ходимо. Живемо на Кудряшова в общазі. Курсантам звичайно важче. Мій хлопець теж таке розповідає як тут написано, так що це все правда. Якщо бюджет в НАВС то тільки курсант, якщо платно- то студент. Це 100% інфа. На студента бюджет місць не виділяють, хоч у тебе зно і 200 балів. Але засмучуватись нема чого, бо на курсанта вчиться багато дівчат і якось те все витримують. Я б не змогла і точка.
Катя
Всім абітурієнтам раджу зайти на офіційний сайт НАВС- вступнику- алгоритм дій на крсанта. там все написано чотко. Ще можна почитати відгуки львівського університету внутрішніх справ в контакті. Там багато цікавої інформації. Моя знайома там вчиться на курсанта, розповідає, що все так само як і в НАВС. Ще можна приїхати на день відкритих дверей, позадавати питання у відділенні поліції за місцем реєстрації, поспілкуватись з курсантами у вк. Тоді я думаю питань не буде. ВСТУПАЙТЕ,
Комментировать
Саша
Щодо навчання в НАВС: навчатись стремно, особливо те ,що ти знаходишся на закритій території. У нас один пацан говорив: тіпа в тюрмі. Є построєния,наряди і т.д і т.п. Короче я жалкую що вступив. Був би в гражданському вузі було і легше і проще навчатись і веселіше.В цьому мене підтримають курсанти. А так, якщо коротко - на любитєля.
Юлька
Для Саша: Полностью согласна с предидущим товарищем. Я курсант, учусь , служу. Прежде чем поступать спросите старших товарищей о службе. И достало уже: сколько балов зно надо набрать? Ответ чем више, тем лучше, но посмотрите кучу вопросов на творчий конкурс и тогда ви забудете про зно навсегда. Пока. Удачи.
Злой демон
Для Саша: То все фігня. Якщо твердо впевнений що хочеш бути поліцейським, то вступай в НАВС і все буде ок. Ніякі творчі конкурси не такі вже і страшні ( по собі знаю). А вчитись дійсно стремно, особливо якщо є дівчина і тобі хочеться кудись сходити, поїхати а ти в казармі і живеш по розпорядку. Ще напрягають безкінечні построєнія наряди і те що завжди підйом в 6.00 ранку.я люблю поспать, а зарядка і біг на Віті щодня це щось. Я бігать не люблю особливо коли бігти треба багато. Короче вирішуваь вам. Почитайте розпорядок дня, там все розписано по годинах, плюс ти знаходишся за високим забором і ще є кпп.
Максим
Не чудите друзья!! Я на 3 курсе и у меня все ок. Есть свои плюсы и минусы, но я доволен. Учиться не сложно, троек нет, спорт не напрягает, наряды тоже. Я еще и за деньги в них хожу, если свободен. Сплю мало, офицеров понимаю, придурков не уважаю. Нормальный вуз, средний хавчик,средние условия жизни, хорошие преподы и хорошая учеба.Кому не нравится не поступайте. Домой пускают в город пускают в магазины пускают.
Комментировать
Міша Ворощенко
Скільки приблизно потрібно мати балів ЗНО з укр.мови та історії, щоб навчатися у навс. Чи важко там навчатися ? І краще подавати заяву у письмовій форм або в електронній ?
Саша
Для Міша Ворощенко: Ну, ти нормальний??!! У вузах зі специфічними умовами навчання свої правила: тут перше йдеш у місцевий відділ поліції, збираєш документи, характеристики проходиш мед обстеження військово- лікарську. друге здаєш нормативи фізо: крос 1 км ,100м, віджимання від полу, третє здаєш співбесіду ( учиш питання є на офіційному сайті НАВС вступнику, тіпа три екзамени) уже в НАВС, а тоді вже ті довбані зно. Тут немає електронних заяв на бюджет.
Комментировать
Роман
Если я сдал укр.мову, історію і географію я могу поступить в НАВД
Луиза
Добрий день. Навчаюся в 11 класі і думаю після закінчення вступити у НАВС. Підскажіть будь ласка які ЗНО потрібно здавати на Слідчого і чи є творчий конкурс? І якщо є, то який конкурс?
наталія
Для Луиза: укр.мова, історія україни. Так творчий конкурс є
Комментировать
Анна
Які саме предмети ЗОН потрібно здавати ????????
Каріна
Для Анна: українська мова Історія України або матемамика Англійська
Комментировать
Ярик Гусак
по чему надо сдавать ЗНО и какие конкурсние предмети надо
Наталья
Здравствуйте, скажите пожалуйста, какая норма зрения для поступления в НАВД?
Дамир
Ваш текст...можнл ли получить мл.лейтинанта после третего курса заочного отделения при этом работаю в полиции!!? подскажите пожалуйста
Олег
яке ЗНО здавати якщо поступати на слідчого,і який прохідний бал?
Юля Фролова
Я хочу поступать в академию,скажите стоит ли вообще? Какое отношение к девушкам? И могу ли я сдать географию вместо английского или математики?
Ріта
що здавати на кримінальну поліцію? Дуже хочу в НАВС потрапити
Анна
Для Ріта: Українська мова та література ,історія України та на вибір математика чи англ
Комментировать
Віта Коліда
Скажите пожалуйста можно ли поступить после 9 класса?
Андрей
Хочу поступити в цьому році, скажіть як чи не важко навчатись?
Женя
Вже 3 рік навчаюся в НАВС і можу впевнено сказати, що таких привітних та доброзичливих викладачів, які завжди готові допомогти студентові, я ще не бачив НІКОЛИ. Всі важливі елементи, які разом утворюють найприємніше враження та відчуття немов "ти у дома", змушують сказати "Велике дякую" собі у минулому, що обрав саме цей ВУЗ. 3 роки назад переді мною стояв нелегкий вибір: або поїхати на навчання у Польшу, або подати документи до НАВСу. І я, на превелике щастя, обрала 2 варіант. Це сучасний та модерний університет європейського рівня! Я дуже радий, що тут навчаюся та впевнений, що 2 вищу освіту я здобуду саме тут!)
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!