Отзывы про Национальная академия внутренних дел (НАВД)

Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Я подала документи на ПРАВО,але не здала англійську мову.Чи можна вважати,що двері до академії закриті?
Я.С.
Для Анна: Звичайно ні, якщо ти не здавала математику, бо треба три ЗНО обовязково.На наступний рік спробуй здавати математику.
Светлана
По любому в тебе навіть документи не візьмуть коли ти приїдеш їх здавати особисто. Тому пролет в цьому році, і взагалі в усі вузи треба три ЗНО, так що треба було ще 1 ЗНО для запасу писать , а так або технікум або на наступний рік.
Комментировать
Юлія
Доброго дня)Якщо я закінчую 11 клас в 16 років,то можна поступати??чи лише з 17?
Аноним
Для Юлія: Якщо в тебе особова справа вже готова і надіслана до академії, зно і фізо- норм, то звичайно вступиш.
Саня
Для Юлія: В принципе у нас ребята в 17 всі були і старші ,але якщо в поліції тобі не відмовили і ти пройшла влк , то тоді вступай.
Юлія
Дуже Вам дякую)
Комментировать
Іра
Чи зможу я працювати в поліції закінчивши вуз за спеціальністю право(студент). Хто навчається на цьому факультеті поділіться враженнями.
Валера
Для Іра: В поліції працюють рядові та офіцери поліції. Платно право (студент) ти ніякого звання не отримаєш. Ти закінчиш навчання за спеціальністю правознавство. Потрібно буде пройти первоначалку ( спеціальна підготовка- курсант).
Іра
Первоначалка це 3 роки навчання курсантом на правоохоронній діяльності?
Юля
Ні,на патрульних вчаться 3-4 місяці, наприклад. А курсант то тільки громадська безпека 3 роки, а слідство, крим. поліція, експерти криміналісти вчаться 4 роки бакалавр і плюс 1,5 роки магістратура(за бажанням). Якщо коротко : студент= ТІЛЬКИ платно= правознавство= юрист, а курсант= бюджет=правознавство=офіцер поліції .
Комментировать
Аліна Колода
Я хочу вступати до академії на слідчого, чи потрібно здавати ЗНО з історії України, якщо буде ДПА з історії
Валера
Для Аліна Колода: ЗНО історія обов"язково потрібно. Окрім цього ще потрібна особова справа, читай відпровідь для Анни Крилової нижче.
ольга
дории вечир в кнавс на магистратуру на заоне виддилення як1 зно працюе вполиции
Комментировать
Діана
Доброго дня) підскажіть будь ласка на "Правоохоронну діяльність" спеціалізацю "превентивна справа" які бали прохідні потрібні, та які ЗНО? І якщо є платні місця, то яка ціна?
Валера
Для Діана: Тільки курсант на правоохоронну. Платно- правознавство.
Комментировать
Анита Польская
Доброго дня. Уточніть, будь ласка, умови вступу для здобуття 2-ї вищої освіти. Цікавить освіта юриста.
Анна Крылова
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна перевестися після 3 курсу юридичного факультету з бюджету на бюджет чи лише на контракт? І що для цього потрібно?
Катя
Для Анна Крылова: В смисле???? Бюджет курсанти на наступний рік йди до місцевого органу поліції, збирай кучу документів, проходь медогляди, психвідбір, здавай фізо, віджимання від полу за 1 хв, крос (починай все це робити десь взимку), зно і тоді вже вступ. А щоб просто так з одного вузу в інший не получиться, це ж не гражданський вуз, тут все по іншому : читай нижче. Удачі!!!
Катя
Закінчуй свій вуз на правознавство, а тоді якщо схочеш працювати в поліції, можна пройти первинну підготовку ( курсант), або вступити на заочку і- добро пожаловать в органи.
Комментировать
Yulia
Підскажіть а скільки у вас цього року місць на магістратуру "Право" заочне відділення?
Марія
Для Yulia: А магістратура тільки для працівників ( поліцейських) органів внутрішніх справ- бюджет, контракт- для всіх.
Комментировать
Lina Vr
Здравствуйте, хочу в НАВС на контракт, какой примерно должен быть балл аттестата и ЗНО для этого?
Марія
Для Lina Vr: А навіщо на контракт? На контракт вступити не важко взагалі.Після контракту у тебе буде звичайна юридична освіта ( звань не дають і в поліцію візьмуть на роботу після первоначалки спецпідгтовка -4 місяці робиш теж ,що і курсант ). А плата за контракт нормальна, тому краще або курсант або юрист в Шеву, або на прокурора в Харків юр академія.
Комментировать
Ірина
Доброго дня! В мене питання до дівчат-курсантів, чи є завжди гаряча вода в казармі, щоб помитися і яке харчування, а то наслухалась, що тільки холодна вода та всі голодні. І ще одне, фізнавантаження у першокурсниць сильні?
Аноним
Для Ірина: Вода по- різному, стірка, сушка - взагалі засада повна. Їжа -на любителя, але є буфет, можна на вихідних в Київ- піццу поїсти, прикупити харчів в супермаркеті, там на Віті є супермаркет Рибний світ- ціни високі, але якщо щось треба- купиш поїсти. Можна і в столовці, деякі просто обожнюють ту жрачку, але дівчата зазвичай багато не їдять, тому в моєму взводі всі дівчата ситі і не жалуються.
Аноним
Для Ірина: Якщо ти спортивна дівчина, то фізнавантаженя нормальні, без особливих напрягів, справишся. Ну, а життя в казармі-це не у мами вдома, але жити можна.
Ирина
Дякую.А на вихідні додому відпускають?
Комментировать
Деримов
Доброго дня) підкажіть в якому стані казарма для першокурсників? І скажіть будь ласка в казармі живуть всі чи тільки іногородні?
Аноним
Для Деримов: Всі. бо добиратись від Києва далеко.Ну якщо будеш на авто щодня тоді можна дома, починаючи з березня
Комментировать
Tutyk77
Добрий вечір. Скажіть скільки балів ЗНО потрібно набрати на слідчого щоб навчатися на державному?
Александр Зайченко
Добрий вечір скажіть будь ласка, які предмети потрібно здавати на ЗНО на криміналіста?
Володимир Панченко
Доброго дня я закінчив Львівську національну академію сухопутних військ я зараз офіцер ЗСУ Чи зможу я навчатися НАВС ?
Light Warrior
Здравствуйте. Кто учится курсантом из девушек, расскажите в двух словах как там - нравится/не нравится, сильно трудно или нет?
Юля
Для Light Warrior: А тобі воно треба??? Якщо коротко- на любителя!!!
Light Warrior
Для Юля: Ну раз спрашиваю, значит надо. Ты давно учишься? Правда ли то, что нужно ходить в форме даже если ты не живешь в казарме? (не первокурсник)
Юля
Всі хто бюджет- курсанти, контракт- студенти. Курсант:1,2 курс живе в казармі на Віті в лісі, 3,4- гуртожиток. В формі ходять всі і завжди цілий день, ми скидаємо її в 9.30 вечора після вечірнього шикування і перевірки, якщо дозволять жити вдома в Києві, ну не з першого курсу звісно, то ти теж підпорядковуєшся умовам і розпорядку дня. Розпорядок такий : підйом 6.00 щодня, зарядка,заняття,заходи,наряди і т.д, відбій 22.00. Наряди добові: територія, їдальня, кпп, інше. Якщо наряд закінчився вечором, то далі все за розпорядком ( вихідних не дають).Після наряду пари готуєш або ніччю, або взагалі не готуєш. Шикування- часто, фізкультура, вогнева за розкладом , зарядка - щодня. Якщо хтось із дівчат думає, що з гарними балами можна вступити на бюджет студентом, то це неможливо, бо бюджетних місць на студента просто не існує, ВСІ бюджетніки- курсанти. А курсант- це як солдат в армії. Чи важко- скажу буває по різному, хоча дуже не просто. У студентів життя в сотні разів краще, бо ти не вільний у плануванні своїх заходів, не можеш не...
Комментировать
Денис Парунов
Здравствуйт,подскажите пожалуйста сироты в этом ВУЗЕ учатся платно или бесплатно?
Юра
Для Денис Парунов: Курсанти - бюджет, студенти- только платно
Комментировать
Oleg Chudovskiy
Доброї години доби. Підскажіть , будь-ласка, наступне: я закінчив бакалавра і магістра в університеті. На яких умовах я можу бути зарахованим на навчання до НАВС?
НАВС
Для Oleg Chudovskiy: Ви можете здобути ступінь вищої освіти магістра за спеціальністю Право та Психологія на базі отриманого Вами диплома бакалавра на денній та заочній формі навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. З умовами вступу можна ознайомитись детальніше - на офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/
Oleg Chudovskiy
Дякую Вам.
НАВС
На офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/ є контакти Приймальної комісії, Ви можете зателефонувати і отримати більш детальну інформацію з цього питання, надавши конкретні дані щодо спеціальності навчання та інше.
Комментировать
Maria Mileva
Чи потрібно проходити додаткові перевірки до вступу в академію? Наприклад, чи не було судимих у родині. Якщо так, то до кого звертатися, чтоб пройти дану процедуру?
НАВС
Для Maria Mileva: Якщо Ви плануєте навчатись за державним замовленням - детальніше про порядок відбору кандидатів на навчання, у тому числі і про Перевірку відомостей про кандидатів щодо існування обмежень, пов’язаних із прийняттям на службу до поліції - можна ознайомитись на Порталі для кандидатів на навчання https://osvita.np.gov.ua/index.php?r=site%2Fcondition
Комментировать
Софія
Добрий вечір які предмети ЗНО потрібно здавати щоб поступити на факультет право (кримінальна поліція)
НАВС
Для Софія: Для вступу до НАВС за напрямом "Право" необхідно надати Сертифікати ЗНО: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Іноземна мова або математика – на вибір. Крім того, 4. Професійний психологічний відбір (проводиться академією). Портал для кандидатів на навчання у ВНЗ МВС України - https://osvita.np.gov.ua/index.php
Комментировать
Marina
Які предмети ЗНО потрібно здавати на криміналіста-експерта в 2018 році?
НАВС
Для Marina: Для вступу до НАВС за напрямом "Право" необхідно надати Сертифікати ЗНО: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Іноземна мова або математика – на вибір. Крім того, 4. Професійний психологічний відбір (проводиться академією). Портал для кандидатів на навчання у ВНЗ МВС України - https://osvita.np.gov.ua/index.php
Комментировать