Osvita.ua Высшее образование ВУЗы Украины высшее учебное заведение (ВУЗ)

Отзывы про Национальная академия внутренних дел (НАВД)

Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
George Kir
я хочу учитись у вашому завидений на заочном видилени если можна напишите мне на мою почту tsgvdd56346@gmail.com что нужно здать для поступления на заочне видиленя
Діана
Я б хотіла вчитися на поліцію і хочу запитати як навчатися в цій академії? після якого класу можна поступати туди?і,що потрібно здавати які вступні?
Катя
Для Діана: Тільки після11 класу зно укр мова, історія, творчий конкурс +фізо(рівень фізичної підготовки)+ медкомісія+особова справа з відділу поліції за місцем проживання. Про умови навчання читай нижче- то все правда або зайди НАВС вк там почитаєш більше і конкретніше.
М.Г.О.
Я учусь на платном (правознавство) Все як у звичайних вузах, нічого так.В нарядах ми не стоїмо, плац неприбираємо, в формі не ходимо. Живемо на Кудряшова в общазі. Курсантам звичайно важче. Мій хлопець теж таке розповідає як тут написано, так що це все правда. Якщо бюджет в НАВС то тільки курсант, якщо платно- то студент. Це 100% інфа. На студента бюджет місць не виділяють, хоч у тебе зно і 200 балів. Але засмучуватись нема чого, бо на курсанта вчиться багато дівчат і якось те все витримують. Я б не змогла і точка.
Катя
Всім абітурієнтам раджу зайти на офіційний сайт НАВС- вступнику- алгоритм дій на крсанта. там все написано чотко. Ще можна почитати відгуки львівського університету внутрішніх справ в контакті. Там багато цікавої інформації. Моя знайома там вчиться на курсанта, розповідає, що все так само як і в НАВС. Ще можна приїхати на день відкритих дверей, позадавати питання у відділенні поліції за місцем реєстрації, поспілкуватись з курсантами у вк. Тоді я думаю питань не буде. ВСТУПАЙТЕ,
Комментировать
Саша
Щодо навчання в НАВС: навчатись стремно, особливо те ,що ти знаходишся на закритій території. У нас один пацан говорив: тіпа в тюрмі. Є построєния,наряди і т.д і т.п. Короче я жалкую що вступив. Був би в гражданському вузі було і легше і проще навчатись і веселіше.В цьому мене підтримають курсанти. А так, якщо коротко - на любитєля.
Юлька
Для Саша: Полностью согласна с предидущим товарищем. Я курсант, учусь , служу. Прежде чем поступать спросите старших товарищей о службе. И достало уже: сколько балов зно надо набрать? Ответ чем више, тем лучше, но посмотрите кучу вопросов на творчий конкурс и тогда ви забудете про зно навсегда. Пока. Удачи.
Злой демон
Для Саша: То все фігня. Якщо твердо впевнений що хочеш бути поліцейським, то вступай в НАВС і все буде ок. Ніякі творчі конкурси не такі вже і страшні ( по собі знаю). А вчитись дійсно стремно, особливо якщо є дівчина і тобі хочеться кудись сходити, поїхати а ти в казармі і живеш по розпорядку. Ще напрягають безкінечні построєнія наряди і те що завжди підйом в 6.00 ранку.я люблю поспать, а зарядка і біг на Віті щодня це щось. Я бігать не люблю особливо коли бігти треба багато. Короче вирішуваь вам. Почитайте розпорядок дня, там все розписано по годинах, плюс ти знаходишся за високим забором і ще є кпп.
Максим
Не чудите друзья!! Я на 3 курсе и у меня все ок. Есть свои плюсы и минусы, но я доволен. Учиться не сложно, троек нет, спорт не напрягает, наряды тоже. Я еще и за деньги в них хожу, если свободен. Сплю мало, офицеров понимаю, придурков не уважаю. Нормальный вуз, средний хавчик,средние условия жизни, хорошие преподы и хорошая учеба.Кому не нравится не поступайте. Домой пускают в город пускают в магазины пускают.
Комментировать
Міша Ворощенко
Скільки приблизно потрібно мати балів ЗНО з укр.мови та історії, щоб навчатися у навс. Чи важко там навчатися ? І краще подавати заяву у письмовій форм або в електронній ?
Саша
Для Міша Ворощенко: Ну, ти нормальний??!! У вузах зі специфічними умовами навчання свої правила: тут перше йдеш у місцевий відділ поліції, збираєш документи, характеристики проходиш мед обстеження військово- лікарську. друге здаєш нормативи фізо: крос 1 км ,100м, віджимання від полу, третє здаєш співбесіду ( учиш питання є на офіційному сайті НАВС вступнику, тіпа три екзамени) уже в НАВС, а тоді вже ті довбані зно. Тут немає електронних заяв на бюджет.
Комментировать
Роман
Если я сдал укр.мову, історію і географію я могу поступить в НАВД
Луиза
Добрий день. Навчаюся в 11 класі і думаю після закінчення вступити у НАВС. Підскажіть будь ласка які ЗНО потрібно здавати на Слідчого і чи є творчий конкурс? І якщо є, то який конкурс?
наталія
Для Луиза: укр.мова, історія україни. Так творчий конкурс є
Комментировать
Анна
Які саме предмети ЗОН потрібно здавати ????????
Каріна
Для Анна: українська мова Історія України або матемамика Англійська
Комментировать
Ярик Гусак
по чему надо сдавать ЗНО и какие конкурсние предмети надо
Наталья
Здравствуйте, скажите пожалуйста, какая норма зрения для поступления в НАВД?
Дамир
Ваш текст...можнл ли получить мл.лейтинанта после третего курса заочного отделения при этом работаю в полиции!!? подскажите пожалуйста
Олег
яке ЗНО здавати якщо поступати на слідчого,і який прохідний бал?
Юля Фролова
Я хочу поступать в академию,скажите стоит ли вообще? Какое отношение к девушкам? И могу ли я сдать географию вместо английского или математики?
Ріта
що здавати на кримінальну поліцію? Дуже хочу в НАВС потрапити
Анна
Для Ріта: Українська мова та література ,історія України та на вибір математика чи англ
Комментировать
Віта Коліда
Скажите пожалуйста можно ли поступить после 9 класса?
Андрей
Хочу поступити в цьому році, скажіть як чи не важко навчатись?
Женя
Вже 3 рік навчаюся в НАВС і можу впевнено сказати, що таких привітних та доброзичливих викладачів, які завжди готові допомогти студентові, я ще не бачив НІКОЛИ. Всі важливі елементи, які разом утворюють найприємніше враження та відчуття немов "ти у дома", змушують сказати "Велике дякую" собі у минулому, що обрав саме цей ВУЗ. 3 роки назад переді мною стояв нелегкий вибір: або поїхати на навчання у Польшу, або подати документи до НАВСу. І я, на превелике щастя, обрала 2 варіант. Це сучасний та модерний університет європейського рівня! Я дуже радий, що тут навчаюся та впевнений, що 2 вищу освіту я здобуду саме тут!)
Комментировать
Vitaliy
Какие предметы сдавать для поступления на бюджет (ЗНО)???
Катя
Не поступайт сюда! Дурдом, учусь в этом месте и жалею что пошла, студентов ущемляют, да какой ущемляют, всем наплевать кто ты! Делают с нами что хотят, поступала в одно место, а с каждым годом такое ощущение что в бурсе учусь! Перевели всех на вторую смену, а даже питанием не могут обеспечить. Общежитие ужасное, а цены заоблочные, не нудно тратить свое время на это!
Ваня
Для Катя: як я тебе розумію
Іван
Все так погано?
Комментировать
Алёна
Здравствуйте какие предметы ЗНО нужно сдать и на какой бал чтобы поступить на факультет психологии?
Катя
Для Алёна: не поступай сюда, сразу же подалеешь, они делают наборы только чтобы деньги были для курсантов, а на психологов все забили, не могут даже места нам выделить для обучения!
Комментировать
Света
Вартiсть проживання в гуртожитках Нацiональноi академii внутрiшнiх справ?
Влад
Здравствуйте, какой проходной бал ЗНО и какие предметы нужно сдавать для поступления?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!