Отзывы про Национальная академия внутренних дел (НАВД)

Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Доброго дня! В мене питання до дівчат-курсантів, чи є завжди гаряча вода в казармі, щоб помитися і яке харчування, а то наслухалась, що тільки холодна вода та всі голодні. І ще одне, фізнавантаження у першокурсниць сильні?
Аноним
Для Ірина: Вода по- різному, стірка, сушка - взагалі засада повна. Їжа -на любителя, але є буфет, можна на вихідних в Київ- піццу поїсти, прикупити харчів в супермаркеті, там на Віті є супермаркет Рибний світ- ціни високі, але якщо щось треба- купиш поїсти. Можна і в столовці, деякі просто обожнюють ту жрачку, але дівчата зазвичай багато не їдять, тому в моєму взводі всі дівчата ситі і не жалуються.
Аноним
Для Ірина: Якщо ти спортивна дівчина, то фізнавантаженя нормальні, без особливих напрягів, справишся. Ну, а життя в казармі-це не у мами вдома, але жити можна.
Ирина
Дякую.А на вихідні додому відпускають?
Комментировать
Деримов
Доброго дня) підкажіть в якому стані казарма для першокурсників? І скажіть будь ласка в казармі живуть всі чи тільки іногородні?
Аноним
Для Деримов: Всі. бо добиратись від Києва далеко.Ну якщо будеш на авто щодня тоді можна дома, починаючи з березня
Комментировать
Tutyk77
Добрий вечір. Скажіть скільки балів ЗНО потрібно набрати на слідчого щоб навчатися на державному?
Александр Зайченко
Добрий вечір скажіть будь ласка, які предмети потрібно здавати на ЗНО на криміналіста?
Володимир Панченко
Доброго дня я закінчив Львівську національну академію сухопутних військ я зараз офіцер ЗСУ Чи зможу я навчатися НАВС ?
Light Warrior
Здравствуйте. Кто учится курсантом из девушек, расскажите в двух словах как там - нравится/не нравится, сильно трудно или нет?
Юля
Для Light Warrior: А тобі воно треба??? Якщо коротко- на любителя!!!
Light Warrior
Для Юля: Ну раз спрашиваю, значит надо. Ты давно учишься? Правда ли то, что нужно ходить в форме даже если ты не живешь в казарме? (не первокурсник)
Юля
Всі хто бюджет- курсанти, контракт- студенти. Курсант:1,2 курс живе в казармі на Віті в лісі, 3,4- гуртожиток. В формі ходять всі і завжди цілий день, ми скидаємо її в 9.30 вечора після вечірнього шикування і перевірки, якщо дозволять жити вдома в Києві, ну не з першого курсу звісно, то ти теж підпорядковуєшся умовам і розпорядку дня. Розпорядок такий : підйом 6.00 щодня, зарядка,заняття,заходи,наряди і т.д, відбій 22.00. Наряди добові: територія, їдальня, кпп, інше. Якщо наряд закінчився вечором, то далі все за розпорядком ( вихідних не дають).Після наряду пари готуєш або ніччю, або взагалі не готуєш. Шикування- часто, фізкультура, вогнева за розкладом , зарядка - щодня. Якщо хтось із дівчат думає, що з гарними балами можна вступити на бюджет студентом, то це неможливо, бо бюджетних місць на студента просто не існує, ВСІ бюджетніки- курсанти. А курсант- це як солдат в армії. Чи важко- скажу буває по різному, хоча дуже не просто. У студентів життя в сотні разів краще, бо ти не вільний у плануванні своїх заходів, не можеш не...
Комментировать
Денис Парунов
Здравствуйт,подскажите пожалуйста сироты в этом ВУЗЕ учатся платно или бесплатно?
Юра
Для Денис Парунов: Курсанти - бюджет, студенти- только платно
Комментировать
Oleg Chudovskiy
Доброї години доби. Підскажіть , будь-ласка, наступне: я закінчив бакалавра і магістра в університеті. На яких умовах я можу бути зарахованим на навчання до НАВС?
НАВС
Для Oleg Chudovskiy: Ви можете здобути ступінь вищої освіти магістра за спеціальністю Право та Психологія на базі отриманого Вами диплома бакалавра на денній та заочній формі навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. З умовами вступу можна ознайомитись детальніше - на офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/
Oleg Chudovskiy
Дякую Вам.
НАВС
На офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/ є контакти Приймальної комісії, Ви можете зателефонувати і отримати більш детальну інформацію з цього питання, надавши конкретні дані щодо спеціальності навчання та інше.
Комментировать
Maria Mileva
Чи потрібно проходити додаткові перевірки до вступу в академію? Наприклад, чи не було судимих у родині. Якщо так, то до кого звертатися, чтоб пройти дану процедуру?
НАВС
Для Maria Mileva: Якщо Ви плануєте навчатись за державним замовленням - детальніше про порядок відбору кандидатів на навчання, у тому числі і про Перевірку відомостей про кандидатів щодо існування обмежень, пов’язаних із прийняттям на службу до поліції - можна ознайомитись на Порталі для кандидатів на навчання https://osvita.np.gov.ua/index.php?r=site%2Fcondition
Комментировать
Софія
Добрий вечір які предмети ЗНО потрібно здавати щоб поступити на факультет право (кримінальна поліція)
НАВС
Для Софія: Для вступу до НАВС за напрямом "Право" необхідно надати Сертифікати ЗНО: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Іноземна мова або математика – на вибір. Крім того, 4. Професійний психологічний відбір (проводиться академією). Портал для кандидатів на навчання у ВНЗ МВС України - https://osvita.np.gov.ua/index.php
Комментировать
Marina
Які предмети ЗНО потрібно здавати на криміналіста-експерта в 2018 році?
НАВС
Для Marina: Для вступу до НАВС за напрямом "Право" необхідно надати Сертифікати ЗНО: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Іноземна мова або математика – на вибір. Крім того, 4. Професійний психологічний відбір (проводиться академією). Портал для кандидатів на навчання у ВНЗ МВС України - https://osvita.np.gov.ua/index.php
Комментировать
Юра Федоров
Добрий день. Хочу поступити на слідчого. Які придмети потрібно здавати на ЗНО?
НАВС
Для Юра Федоров: Для вступу до НАВС за напрямом "Право" необхідно надати Сертифікати ЗНО: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Іноземна мова або математика – на вибір. Крім того, 4. Професійний психологічний відбір (проводиться академією). Портал для кандидатів на навчання у ВНЗ МВС України - https://osvita.np.gov.ua/index.php
Марина
Після 9 класу можна іти?І якщо може що треба буде здавати,
Комментировать
Яна
Цікавить юриспруденція в цілому(адвокат,прокурор,слідчий,суддя,поліцейський...),з якоюсь окремою галузю не визначилась,але точно знаю,що хочу бути студентом,а не курсантом,а на студента очевидно навчання лише платне.Та все ж мене цікавить перелік предметів ЗНО і чи обов’язково англ/матем ? Ще питання з приводу творчого конкурсу.Що це взагалі і чи потрібно воно мені для вступу ?І останнє питання-чи потрібне для студента медичне і фізичне обстеження ?
Катя
Для Яна: На курсанта куча документов, на платне- як у звичайний вуз зно(англ/ мат ) потрібні і можна подавати електронну заяву. Бюджет тільки курсанти.
Катя
Для Яна: Якщо ти хочеш адвокат,прокурор, то тоді Харківський юридичний універ, а НАВС профільний вуз і після платного ти виходиш звичайним юристом, а слідчий- то треба офіцерське звання (курсантом треба вчитись), тому я думаю для платного краще вибрати Шеву, Харківську юрку,і т.д. Вирішувати тобі самій. Вступай.
Комментировать
Іннеса Мосієнко
Я хочу вступати до академії на експерта- криміналіста, чи потрібно здавати ЗНО з англ або матем, якщо буде ДПА з англ
НАВС
Для Іннеса Мосієнко: Так, для вступу до НАВС за напрямом "Право" необхідно надати Сертифікати ЗНО: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Іноземна мова або математика – на вибір. ДПА для вступу - недостатньо.
Комментировать
Sanya Natalenko
Хочу сюди вступати на Право(Правознавство). Чи потрібна мені фіз.підготовка та довідка з Поліції?
НАВС
Для Sanya Natalenko: Так, потрібні. Детально з правилами відбору кандидатів на навчання у вузах зі специфічними умовами навчання, зокрема і у НАВС, Ви можете ознайомитись на Порталі для кандидатів на навчання за адресою https://osvita.np.gov.ua/index.php?r=site%2Fcondition
Sanya Natalenko
На контракт також?
НАВС
Ні, на контракт не потрібно. Детальніша інформація - на офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/
Комментировать
Феншуй Феншуй
КарГТУ вот уже 65 лет работает на благо страны. В 2017 году была открыта ещё одна профессия, много сил и времени было потрачено для улучшения качества образования. Для отдыха студентов, была сделано аллея. Изменены многие правила, тем самым облегчили бумажную работу. Каждый год КарГТУ занимает почётные места на международных конкурсах. Больше приезжают профессора заграничных вузов и устраивают семинары. И все для вас. www.kstu.kz
Денис
Якщо я хочу перевестись з іншого навчального закладу і в мене є атестат шо видають після 2 курсу , то мені потрібно здавати зно ? І що треба для поступу до вашого закладу і взагалі,чи це можливо мені так як я хочу після 2 курсу
НАВС
Для Денис: Уточніть за якою спеціальністю Ви навчались.
Юра
скажіть чи є у вас спеціальність слідчий
Комментировать
Vanya Karyi
Чи є можливість вступити до Академії, з татуюванням на обох передпліччях?
НАВС
Для Vanya Karyi: Висновок про придатність до навчання у вузах зі специфічними умовами навчання (зокрема і у НАВС) за обраною спеціалізацією та проходження служби у Національній поліції надає військово-лікарська комісія (ВЛК).
Vanya Karyi
На кафедрі "Право", Спеціалізація "Оперативні підрозділи", що мається на увазі, сюди входить КОРД та інші спец. підрозділи? На яку спеціальність слід подавати заяву, щоб потрапити до спец. підрозділів?
Комментировать
Andrey Bondar
Чтобы поступить на державне, какой бал ЗНО нужно набрать ? Или как поступить на державне?
НАВС
Для Andrey Bondar: Для участі в конкурсі необхідно мати не менше 100 балів з кожного предмету ЗНО.
Andrey Bondar
Це я зрозумів, а на бюджет як поступити? Якась певна кількість балів повина бути?
Комментировать
Віка
Які придмети зно потрібно здавати в 2018 для вступу на криміналістику? Скільки буде коштувати навчання у 2018/2019 навчальному році?
Юлька- курсант
Для Віка: Експерти -криміналісти тільки курсанти, а курсанти читай нижче. Платно- правознавство, психологія.
Михаил
Техники-криминалисты - курсанты, а эксперты-криминалисты - студенты(платное обучение), не путай
НАВС
Підготовка фахівців за напрямом "Право" для Національної поліції України (курсанти) та Експертної служби МВС України (студенти) здійснюється за кошти державного бюджету
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!