Отзывы про Национальная академия внутренних дел (НАВД)

Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Влад
Какие предметы и сколько балов надо написать ЗНО для вступу в НАВД? На сайте не нашол подскажите пожалуйста.
Влада Демяненко
скажіть будь ласка який термін потрібно проживати в казармі і як в навчальному закладі з поїздками додому ?
Саша О.
Для Влада Демяненко: Да весь час практично бакалавр 4 роки.Поїздки - на вихідні(якщо нема зальотів, нарядів і т.д в неділю прибути до 19.00.або 9 вечора обовязково), свята, канікули 1 місяць взимку, 1 місяць влітку.
Юля
Два роки в казармі на Віті це точно. Що казарма- що гуртожиток. Все один к одному. Курсант до 21 вечора в неділю- прибути на шикування, перевірку.В пятницю після 17.00-додому. Підйом в 6.00. і в гуртожитку також. Шикування, наряди, навчання- всі 4 роки.
Комментировать
Виктория
А на следователя надо три предмета Зно ? И если да то это Укр.мова+ литература История Украины И Математика?
Аня
Для Виктория: Ну да или 3) англ мова. Але слідчі вже зараховані і наказ про зарахування оголошено. Тепер чекаємо курсу молодого бійця.
Анна
А если пойти учиться на оперативника, я могу жить не в казарме?
Комментировать
Снежана Сидоренко
Добрий день! Подала заяву на платне (право), в електронному кабінеті написано " допущено до конкурсу". Тепер я повинна просто віддати оригінали документів чи ще потрібно пройти якусь співбесіду?
Anna
Всім привіт. Скажіть будь-ласка, хтось складав академічну різницю на 3-ій курс? Дуже важко?
Christuna
скажите пожалуйста, можно ли поступить без ЗНО на заочно,окончила в 2014году Киевское Высшее профессиональное училище железнодорожного транспорта имени В.С.Кудряшова
Сергій
Підкажіть будь ласка, за розпорядком дня в навчальний час, скільки людей живуть в на Віта Поштова (общага або бараки), що роблять вечорами, як перуть речі (пральна машинка або руками) і чи є стипендія якщо учишся на держ. бюджеті? Дякую
Курсант
Для Сергій: Головна НАВС- публічна інформація-інформація про затвердження правил внутрішнього розпорядку- читай.На Віті живе дуже багато, в казармі може бути 250 чол ,ліжка 2 яруса, біля ліжка вузенька шафа. Стірка: переш в умивальнику, сушиш під матрацами, або в сушилці (вкрадуть по любому). Стипендія 1,2 курс 208 грн, третій-245 грн, четвертий і кожний наступний 284 грн на місяць(Постанова про грошове забезпеч. прац. поліції), квитки на поїзд 100 % оплата (студентських нема). Що робить вечорами на Віті : 1) стройова,стройова.2) можна в спортзал,3) уроки вчити,4) наряди,прибирання,5) спати. Думаю детально.
Саня
вечорами на курсі молодого бійця задовбуть шикуваннями і стройовою підготовкою, плюс прибирання,наряди, уроки,спортом зайнятись можна як будуть ще сили( спортзал є,турніки є, качалка є).Підйом в 6.00 щодня, відбій в 10 вечора.Мені поначалу було не до спорту,стрьомно і важкувато було. Тепер звик, закінчив 1 курс, готуюсь до відпустки і моря. Всім привіт!!!
Комментировать
Людмила Миронів
Доброго дня. Я подала на експерта але не склала ЗНО з математики, а англ. не здавала. Результати з історії і мови високі. Чи є смисл їхати (за запрошенням, бали знають) на вступні випробовування і реєстрацію ел. кабінета?
Аноним
Для Людмила Миронів: Ні. Треба ж три ЗНО. Потратиш час і нерви, а документи в приймальній ніхто не візьме,бо вони діятимуть по правилам. Нема ЗНО- пролет.
Аноним
Для Людмила Миронів: Коли ми вступали,то на експерта брали тільки відмінників, або майже, а тепер люди і на 100 балів навіть не можуть здати ЗНО (це напевно зовсім нічого не знала), та вгадати ж можно було чисто інтуїтивно. Раніше,якщо низькі бали йшли на громадську безпеку, а зараз еліту- подавай. Нікого не хотів образити, чесно, просто емоції зашкалюють. В будь- якому випадку удачі, можливо на наступний рік вийде.З двома ЗНО можна в технікум вступати.
небайдужа мама
Можна подати документи на правохоронну діяльність туди потрібно 2 зно та творчий конкурс на платно звичайно
Комментировать
Roma
Я учусь на государственном обеспечении почему если я хочу уйти на заочное мне нужно выплатить деньги за два года которых я отучился?
Віталій Сторчеусов
Доброго дня. Номер приймальної комісії + 38 (044) 520 06 66 завжди зайнятий, а + 38 (066) 262-85-93 , + 38 (068) 289-49-85 не працюють, можливо є інший номер? А тепер до суті: 1. Хочу поступити сюди на дистанційне навчання, спеціальність психологія і чи є така змога? 2. Чи потрібно ще здавати якісь додаткові іспити чи ще щось, крім ЗНО для вступу? 3. Паралельно, я навчаюся в іншому ВУЗі на денному, тому що мені робити з атестатом і додатком до нього, так як це все зберігається в моєму вузі? 4. Як часто на дистанційному навчанні мені потрібно зявлятися в академію протягом навчального року?
Дима
Для Віталій Сторчеусов: В даному випадку- тільки платно.тел 0442067917.Я звичайно не експерт звони, дізнавайся.
Віталій Сторчеусов
Звичайно на платне, у мене уже перша освіта бюджетна)
Комментировать
Dara
Хочу поступати по диплому молодшого спеціаліста,то це я буду курсантом чи студент?
Саша О.
Для Dara: Зайди на офіційний сайт НАВС- вступнику вверху- на основі диплому молодшого спеціаліста- почитай.
Комментировать
Анна
Я подала документи на ПРАВО,але не здала англійську мову.Чи можна вважати,що двері до академії закриті?
Я.С.
Для Анна: Звичайно ні, якщо ти не здавала математику, бо треба три ЗНО обовязково.На наступний рік спробуй здавати математику.
Светлана
По любому в тебе навіть документи не візьмуть коли ти приїдеш їх здавати особисто. Тому пролет в цьому році, і взагалі в усі вузи треба три ЗНО, так що треба було ще 1 ЗНО для запасу писать , а так або технікум або на наступний рік.
Комментировать
Юлія
Доброго дня)Якщо я закінчую 11 клас в 16 років,то можна поступати??чи лише з 17?
Аноним
Для Юлія: Якщо в тебе особова справа вже готова і надіслана до академії, зно і фізо- норм, то звичайно вступиш.
Саня
Для Юлія: В принципе у нас ребята в 17 всі були і старші ,але якщо в поліції тобі не відмовили і ти пройшла влк , то тоді вступай.
Юлія
Дуже Вам дякую)
Комментировать
Іра
Чи зможу я працювати в поліції закінчивши вуз за спеціальністю право(студент). Хто навчається на цьому факультеті поділіться враженнями.
Валера
Для Іра: В поліції працюють рядові та офіцери поліції. Платно право (студент) ти ніякого звання не отримаєш. Ти закінчиш навчання за спеціальністю правознавство. Потрібно буде пройти первоначалку ( спеціальна підготовка- курсант).
Іра
Первоначалка це 3 роки навчання курсантом на правоохоронній діяльності?
Юля
Ні,на патрульних вчаться 3-4 місяці, наприклад. А курсант то тільки громадська безпека 3 роки, а слідство, крим. поліція, експерти криміналісти вчаться 4 роки бакалавр і плюс 1,5 роки магістратура(за бажанням). Якщо коротко : студент= ТІЛЬКИ платно= правознавство= юрист, а курсант= бюджет=правознавство=офіцер поліції .
Комментировать
Аліна Колода
Я хочу вступати до академії на слідчого, чи потрібно здавати ЗНО з історії України, якщо буде ДПА з історії
Валера
Для Аліна Колода: ЗНО історія обов"язково потрібно. Окрім цього ще потрібна особова справа, читай відпровідь для Анни Крилової нижче.
ольга
дории вечир в кнавс на магистратуру на заоне виддилення як1 зно працюе вполиции
Комментировать
Діана
Доброго дня) підскажіть будь ласка на "Правоохоронну діяльність" спеціалізацю "превентивна справа" які бали прохідні потрібні, та які ЗНО? І якщо є платні місця, то яка ціна?
Валера
Для Діана: Тільки курсант на правоохоронну. Платно- правознавство.
Комментировать
Анита Польская
Доброго дня. Уточніть, будь ласка, умови вступу для здобуття 2-ї вищої освіти. Цікавить освіта юриста.
Анна Крылова
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна перевестися після 3 курсу юридичного факультету з бюджету на бюджет чи лише на контракт? І що для цього потрібно?
Катя
Для Анна Крылова: В смисле???? Бюджет курсанти на наступний рік йди до місцевого органу поліції, збирай кучу документів, проходь медогляди, психвідбір, здавай фізо, віджимання від полу за 1 хв, крос (починай все це робити десь взимку), зно і тоді вже вступ. А щоб просто так з одного вузу в інший не получиться, це ж не гражданський вуз, тут все по іншому : читай нижче. Удачі!!!
Катя
Закінчуй свій вуз на правознавство, а тоді якщо схочеш працювати в поліції, можна пройти первинну підготовку ( курсант), або вступити на заочку і- добро пожаловать в органи.
Комментировать
Yulia
Підскажіть а скільки у вас цього року місць на магістратуру "Право" заочне відділення?
Марія
Для Yulia: А магістратура тільки для працівників ( поліцейських) органів внутрішніх справ- бюджет, контракт- для всіх.
Комментировать
Lina Vr
Здравствуйте, хочу в НАВС на контракт, какой примерно должен быть балл аттестата и ЗНО для этого?
Марія
Для Lina Vr: А навіщо на контракт? На контракт вступити не важко взагалі.Після контракту у тебе буде звичайна юридична освіта ( звань не дають і в поліцію візьмуть на роботу після первоначалки спецпідгтовка -4 місяці робиш теж ,що і курсант ). А плата за контракт нормальна, тому краще або курсант або юрист в Шеву, або на прокурора в Харків юр академія.
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!