Отзывы про Национальная академия внутренних дел (НАВД)

Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна Ковальчук
Коли в академії ( інститут номер 1) День відкритих дверей?
Яна Терещенко
Що потрібно щоб навчати на курсанта? Якщо я погано з історією України?!? Та за якою адресою знаходиться заклад??!!
Крістіна Лавренюк
скажіть будь ласка а можна з 9 клас поступати якщо так то які предмети потрібно здавати?
Віталій
Для Крістіна Лавренюк: Сам хочу після 9, але потрібна Повна (Загальна) Середня освіта, інакше ніяк.
Карина
Після 9 в них є коледж)Тому поступай до коледжу
Комментировать
Вікторія
Доброго дня. Які предмети потрібно здавати щоб поступити на криміналістику?
Ольга Фофанова
Добрый день. Подскажите хочу поступить на магистратуру факультет права. Когда подавать документы, как проходит Екзамен?
Валера
Для Ольга Фофанова: зно + бюджет тільки для співробітникіфві поліції
Юля
Для Ольга Фофанова: Для вступу на бюджет зно право,англ. мова, фахові компетенції, тоді буде конкурс, тоді докуменети збирати як на курсанта, медогляд. Якщо навчався в гражданскому вузі на право (бакалавр), то тоді ТІЛЬКИ НА ПЛАТНО У тебе і документи навіть не візьмуть хоч і на 200 ЗНО здаси.
Комментировать
Валентина
Здравствуйте, если курсант учится на государственном обеспечении на 3 курсе, может ли он перевестись на заочное обучение или нет, если да, то что для этого надо?
Roman Pertzev
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, возможно ли поступление и обучение в асперантуре (заочная форма) в вашей академии по специальности Криминалистика, для иностранных студентов (Израиль) работающих в органах МВД. Если да, то какие требования на поступление и обечение? За ранее спасибо
Саша
Для Roman Pertzev: Скорее всего нужно обратиться к международным договорам о полиции и сотрудничестве между полицией разных стран.
Комментировать
Женя Не Пизди
Підскадіть які предмети потрібно здавати на ЗНО,коли розпочнеться прийом документів для вступу? Напишіть свій номер телефону за яким можна дізнатися детальніше)
Юлька
Подскажите, пожалуйста, у вас есть специальность "Патрульная полиция"? ВНО по каким предметам нужно сдавать и сколько нужно учиться? Расскажите всё в подробностях, пж!
Влад
Какие предметы и сколько балов надо написать ЗНО для вступу в НАВД? На сайте не нашол подскажите пожалуйста.
Влада Демяненко
скажіть будь ласка який термін потрібно проживати в казармі і як в навчальному закладі з поїздками додому ?
Саша О.
Для Влада Демяненко: Да весь час практично бакалавр 4 роки.Поїздки - на вихідні(якщо нема зальотів, нарядів і т.д в неділю прибути до 19.00.або 9 вечора обовязково), свята, канікули 1 місяць взимку, 1 місяць влітку.
Юля
Два роки в казармі на Віті це точно. Що казарма- що гуртожиток. Все один к одному. Курсант до 21 вечора в неділю- прибути на шикування, перевірку.В пятницю після 17.00-додому. Підйом в 6.00. і в гуртожитку також. Шикування, наряди, навчання- всі 4 роки.
Комментировать
Виктория
А на следователя надо три предмета Зно ? И если да то это Укр.мова+ литература История Украины И Математика?
Аня
Для Виктория: Ну да или 3) англ мова. Але слідчі вже зараховані і наказ про зарахування оголошено. Тепер чекаємо курсу молодого бійця.
Анна
А если пойти учиться на оперативника, я могу жить не в казарме?
Комментировать
Снежана Сидоренко
Добрий день! Подала заяву на платне (право), в електронному кабінеті написано " допущено до конкурсу". Тепер я повинна просто віддати оригінали документів чи ще потрібно пройти якусь співбесіду?
Anna
Всім привіт. Скажіть будь-ласка, хтось складав академічну різницю на 3-ій курс? Дуже важко?
Christuna
скажите пожалуйста, можно ли поступить без ЗНО на заочно,окончила в 2014году Киевское Высшее профессиональное училище железнодорожного транспорта имени В.С.Кудряшова
Сергій
Підкажіть будь ласка, за розпорядком дня в навчальний час, скільки людей живуть в на Віта Поштова (общага або бараки), що роблять вечорами, як перуть речі (пральна машинка або руками) і чи є стипендія якщо учишся на держ. бюджеті? Дякую
Курсант
Для Сергій: Головна НАВС- публічна інформація-інформація про затвердження правил внутрішнього розпорядку- читай.На Віті живе дуже багато, в казармі може бути 250 чол ,ліжка 2 яруса, біля ліжка вузенька шафа. Стірка: переш в умивальнику, сушиш під матрацами, або в сушилці (вкрадуть по любому). Стипендія 1,2 курс 208 грн, третій-245 грн, четвертий і кожний наступний 284 грн на місяць(Постанова про грошове забезпеч. прац. поліції), квитки на поїзд 100 % оплата (студентських нема). Що робить вечорами на Віті : 1) стройова,стройова.2) можна в спортзал,3) уроки вчити,4) наряди,прибирання,5) спати. Думаю детально.
Саня
вечорами на курсі молодого бійця задовбуть шикуваннями і стройовою підготовкою, плюс прибирання,наряди, уроки,спортом зайнятись можна як будуть ще сили( спортзал є,турніки є, качалка є).Підйом в 6.00 щодня, відбій в 10 вечора.Мені поначалу було не до спорту,стрьомно і важкувато було. Тепер звик, закінчив 1 курс, готуюсь до відпустки і моря. Всім привіт!!!
Комментировать
Людмила Миронів
Доброго дня. Я подала на експерта але не склала ЗНО з математики, а англ. не здавала. Результати з історії і мови високі. Чи є смисл їхати (за запрошенням, бали знають) на вступні випробовування і реєстрацію ел. кабінета?
Аноним
Для Людмила Миронів: Ні. Треба ж три ЗНО. Потратиш час і нерви, а документи в приймальній ніхто не візьме,бо вони діятимуть по правилам. Нема ЗНО- пролет.
Аноним
Для Людмила Миронів: Коли ми вступали,то на експерта брали тільки відмінників, або майже, а тепер люди і на 100 балів навіть не можуть здати ЗНО (це напевно зовсім нічого не знала), та вгадати ж можно було чисто інтуїтивно. Раніше,якщо низькі бали йшли на громадську безпеку, а зараз еліту- подавай. Нікого не хотів образити, чесно, просто емоції зашкалюють. В будь- якому випадку удачі, можливо на наступний рік вийде.З двома ЗНО можна в технікум вступати.
небайдужа мама
Можна подати документи на правохоронну діяльність туди потрібно 2 зно та творчий конкурс на платно звичайно
Комментировать
Roma
Я учусь на государственном обеспечении почему если я хочу уйти на заочное мне нужно выплатить деньги за два года которых я отучился?
Віталій Сторчеусов
Доброго дня. Номер приймальної комісії + 38 (044) 520 06 66 завжди зайнятий, а + 38 (066) 262-85-93 , + 38 (068) 289-49-85 не працюють, можливо є інший номер? А тепер до суті: 1. Хочу поступити сюди на дистанційне навчання, спеціальність психологія і чи є така змога? 2. Чи потрібно ще здавати якісь додаткові іспити чи ще щось, крім ЗНО для вступу? 3. Паралельно, я навчаюся в іншому ВУЗі на денному, тому що мені робити з атестатом і додатком до нього, так як це все зберігається в моєму вузі? 4. Як часто на дистанційному навчанні мені потрібно зявлятися в академію протягом навчального року?
Дима
Для Віталій Сторчеусов: В даному випадку- тільки платно.тел 0442067917.Я звичайно не експерт звони, дізнавайся.
Віталій Сторчеусов
Звичайно на платне, у мене уже перша освіта бюджетна)
Комментировать
Dara
Хочу поступати по диплому молодшого спеціаліста,то це я буду курсантом чи студент?
Саша О.
Для Dara: Зайди на офіційний сайт НАВС- вступнику вверху- на основі диплому молодшого спеціаліста- почитай.
Комментировать