Отзывы про Национальная академия внутренних дел (НАВД)

Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Міша
Доброго дня . Можете підказати будь ласка , чи зможу поступити якщо в мене на ЗНО Історія України в формі ДПА ?
Марія
Для Міша: Добрий вечір. Я читала інфу та зрозуміла,що потрібно саме ЗНО з математики або історії. Якщо ти не здаєш математику , то навряд чи приймуть тільки загальне ДПА адже воно йде до атестату.
Комментировать
Ну Да
Доброго дня. Чи можна поступити на експерта криміналіста без ЗНО з історії?
Марія
Для Ну Да: Чи історія, чи математика. Інше ні. Дивись у документах вступу до НАВС
Комментировать
Екатерина
Какая специальность идет, если сдаю предметы: математика, украинский язык, истрия? И с каким балом принимают??
Катерина
Здравствуйте ! Можно поинтересоваться ? Я вот закончила 9 классов и поступила в лицей на оператора , тоисть у меня есть среднее образование . Могу ли я поступить в академию ?
Санжар
Для Катерина: конечно можете, после сдачи экзаменов
Комментировать
Яна Левченко
Підкажіть будь ласка, чи діють пільги АТО для навчання на заочній формі, щоб безкоштовно навчатись і якщо при цьому це буде друга вища освіта?
Валя Нікітенко
Добрий вечір можу я поступити на безплатне навчання якщо я кругла сирота?. Я в 10 клас і думаю куди поступити
Дана
Для Валя Нікітенко: пільг немає Всі рівні Якщо пройдеш то поступиш А якщо не пройдеш то ні
Комментировать
Світлана
Донька навчається в мед коледжі на другому курсі, в цьому році буде здавати зно. Чи може вона подавати документи для вступу до поліцейської академії?
Катерина
Підскажіть, будь ласка, якщо не здаси фіз. підготовку чи можна вступити на платне?
я
Для Катерина: Так можна
Комментировать
Віталій
доброго дня,підскажіть будь-ласка, чи можна поступити на безплатно, якщо я працюю в поліції?
Ання Овод
Здравствуйте меня зовут Анна я в 9 классе буду поступать в Железнодорожний техникум. Там буду учится 4 года, и после хочу поступить на заочное в НАВД в Киев , можно так?
Евгения
Для Ання Овод: нужно 11 классов или учеба в колледже от НАВС
Комментировать
Амина Вермиенко
Здравствуйте, очень интересует вопрос по поводу кафедры криминалистики, что нужно для поступления и есть ли день открытых дверей?
Каліванов Антон
Здравствуйте я 9-ти классник хочу закончить Херсонское училище полиции а потом пойти выучиться в Киевской Полицейской академии на офицерский состав, можно мне так зделать?
Вика
Для Каліванов Антон: тебе нужно выучиться до 11 здать зно на 135 а потом можно и в академию
Катя
А какие предметы для зно нужно сдать?
Евгения
Если поступать на право, то математика, украинский язык и история Украины. Если на правоохранительную деятельность то украинский язык, история Украины и творческий конкурс. Все баллы не менее 135 и это было требования в 2019 году, все может измениться. Заходите на сайт НАВС
Комментировать
Ірина Войчишина
Доброго дня! Прошу інформацію про вступ на правоохоронну діяльність курсантом в цьому році. Цікавлюсь прохідним балом, та кількістю вступників на місце.
Евгения
Для Ірина Войчишина: вся информация на сайте НАВС. От себя могу сказать что конкурс очень большой. Моя дочь поступала в 2019 и из 500 человек курсантов взяли 16, а на контракт из 320 человек 35. Проходной балл 135, но очень тяжело сдать нормативы. Учится тоже тяжело, очень большие требования.
Комментировать
Таня Кручинина
Доброго дня!Син вступив до інституту №3,факультет правоохоронна діяльність,курсант.Підкажіть,я чи потрібно привозити свою постільну білизну,?Дозволяють електричний чайник?Що заборонено в казармі..Дякую.
Віталій
Для Таня Кручинина: Доброго дня, ми також в №3 на Колекторній та цікавились цим питанням, на мою думку - чайника точно не потрібно, заборонені вони в гуртожитках, казармах. кубриках і т.д., постільною білизною забезпечують. А от з приводу натільної білизни (майки, труси, футболки), та тапочок для казарми, виникає питання: так як в армії - де повне забезпечення, чи потрібно мати свої речі?
Таня Кручинина
Для Віталій: Доброго дня!А що з приводу зошитів,які потрібні та приблизна кількість,Ви не в курсі?В пам’ятці вказано чорні футболки—так це поло чи прості футболки потрібно мати.Вибачте за таку кількість запитань.
Віталій
Потрібно мати блокнот 10х10, ручки з синіми пастами, олівці, зошити (кількість докладно не знаю, але з десяток в клітинку не завадить, та й магазинів в Києві вистачає :) ) звичайні футболки - чорна (2 шт) і біла, без написів плюс те все, що є в пам"ятці. Ви коли будете на Віту заїзджати, 24 чи 25?
Комментировать
Michael
Де можна знайти матеріали для додаткового вступного випробування з основ правознавства на магістратуру? Йдеться про питання та консолідацію підзаконних актів, які потрібно готувати для здачі перед науковою комісією.
Сергей Русланович
Доброго дня! Моя дружина має вищу освіту «комп‘ютерна обробка»,чи може вона це використати при вступі в інститут мвс? Дякую!
Ярик
Для Сергей Русланович: Ви взагалі про що???? Зайдіть офіційний сайт вступнику, готуйте особову справу, вступайте на курсанта. Другий варіант здавайте зно вступайте на право платно. При чому тут ваша освіта? Це все одно, що спитати чи можу я використати освіту агротехнічний обробіток грунту при вступі на лікаря- стоматолога. Ви в своєму розумі взагалі, чи так по приколу пишете?
Комментировать
Leonid
Скажите пожалуйста, без зно по математике можно поступить? Если да то на какие факультеты
Ярик
Для Leonid: англ мова тоді треба
Комментировать
Yaroslav
А не підкажете,які зно треба здавати аби поступити до донецького юридичного інституту в місті кривий ріг на слідчого,та чи можливо поступити на слідчого на платній основі
Ярик
Для Yaroslav: Слідчий-тільки курсант, збираєш документи на особову справу, проходиш медобстеження, здаєш фізо, а тоді вже ті зно.Право платно- здаєш зно- вступаєш.
Комментировать
Ілона
Скажіть які зно потрібно складати, якщо хочеш йти вчитися на поліцейського і чи потібно жити в казармі (якщо на платному)?
Денис
Для Ілона: напрям ПРАВО: укр.мова та література,історія України, математика/англійський, фізична підготовка. Напрям ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ: укр.мова та література, історія України, творчий конкурс. Якщо на платному навчанні, то жити в казармі не потрібно.
Вероніка Роженцова
Для Денис: а можна без історії України?
Евгения
Нет, историю Украины потребуют и на право и на правоохранительную деятельность.
Комментировать
Yura Vyshnyk
Коли проводиться ФІЗО для вступу в національну академію внутрішніх справ? .