Отзывы про Национальная академия внутренних дел (НАВД)

Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ання Овод
Здравствуйте меня зовут Анна я в 9 классе буду поступать в Железнодорожний техникум. Там буду учится 4 года, и после хочу поступить на заочное в НАВД в Киев , можно так?
Евгения
Для Ання Овод: нужно 11 классов или учеба в колледже от НАВС
Комментировать
Амина Вермиенко
Здравствуйте, очень интересует вопрос по поводу кафедры криминалистики, что нужно для поступления и есть ли день открытых дверей?
Каліванов Антон
Здравствуйте я 9-ти классник хочу закончить Херсонское училище полиции а потом пойти выучиться в Киевской Полицейской академии на офицерский состав, можно мне так зделать?
Вика
Для Каліванов Антон: тебе нужно выучиться до 11 здать зно на 135 а потом можно и в академию
Катя
А какие предметы для зно нужно сдать?
Евгения
Если поступать на право, то математика, украинский язык и история Украины. Если на правоохранительную деятельность то украинский язык, история Украины и творческий конкурс. Все баллы не менее 135 и это было требования в 2019 году, все может измениться. Заходите на сайт НАВС
Комментировать
Ірина Войчишина
Доброго дня! Прошу інформацію про вступ на правоохоронну діяльність курсантом в цьому році. Цікавлюсь прохідним балом, та кількістю вступників на місце.
Евгения
Для Ірина Войчишина: вся информация на сайте НАВС. От себя могу сказать что конкурс очень большой. Моя дочь поступала в 2019 и из 500 человек курсантов взяли 16, а на контракт из 320 человек 35. Проходной балл 135, но очень тяжело сдать нормативы. Учится тоже тяжело, очень большие требования.
Комментировать
Таня Кручинина
Доброго дня!Син вступив до інституту №3,факультет правоохоронна діяльність,курсант.Підкажіть,я чи потрібно привозити свою постільну білизну,?Дозволяють електричний чайник?Що заборонено в казармі..Дякую.
Віталій
Для Таня Кручинина: Доброго дня, ми також в №3 на Колекторній та цікавились цим питанням, на мою думку - чайника точно не потрібно, заборонені вони в гуртожитках, казармах. кубриках і т.д., постільною білизною забезпечують. А от з приводу натільної білизни (майки, труси, футболки), та тапочок для казарми, виникає питання: так як в армії - де повне забезпечення, чи потрібно мати свої речі?
Таня Кручинина
Для Віталій: Доброго дня!А що з приводу зошитів,які потрібні та приблизна кількість,Ви не в курсі?В пам’ятці вказано чорні футболки—так це поло чи прості футболки потрібно мати.Вибачте за таку кількість запитань.
Віталій
Потрібно мати блокнот 10х10, ручки з синіми пастами, олівці, зошити (кількість докладно не знаю, але з десяток в клітинку не завадить, та й магазинів в Києві вистачає :) ) звичайні футболки - чорна (2 шт) і біла, без написів плюс те все, що є в пам"ятці. Ви коли будете на Віту заїзджати, 24 чи 25?
Комментировать
Michael
Де можна знайти матеріали для додаткового вступного випробування з основ правознавства на магістратуру? Йдеться про питання та консолідацію підзаконних актів, які потрібно готувати для здачі перед науковою комісією.
Сергей Русланович
Доброго дня! Моя дружина має вищу освіту «комп‘ютерна обробка»,чи може вона це використати при вступі в інститут мвс? Дякую!
Ярик
Для Сергей Русланович: Ви взагалі про що???? Зайдіть офіційний сайт вступнику, готуйте особову справу, вступайте на курсанта. Другий варіант здавайте зно вступайте на право платно. При чому тут ваша освіта? Це все одно, що спитати чи можу я використати освіту агротехнічний обробіток грунту при вступі на лікаря- стоматолога. Ви в своєму розумі взагалі, чи так по приколу пишете?
Комментировать
Leonid
Скажите пожалуйста, без зно по математике можно поступить? Если да то на какие факультеты
Ярик
Для Leonid: англ мова тоді треба
Комментировать
Yaroslav
А не підкажете,які зно треба здавати аби поступити до донецького юридичного інституту в місті кривий ріг на слідчого,та чи можливо поступити на слідчого на платній основі
Ярик
Для Yaroslav: Слідчий-тільки курсант, збираєш документи на особову справу, проходиш медобстеження, здаєш фізо, а тоді вже ті зно.Право платно- здаєш зно- вступаєш.
Комментировать
Ілона
Скажіть які зно потрібно складати, якщо хочеш йти вчитися на поліцейського і чи потібно жити в казармі (якщо на платному)?
Денис
Для Ілона: напрям ПРАВО: укр.мова та література,історія України, математика/англійський, фізична підготовка. Напрям ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ: укр.мова та література, історія України, творчий конкурс. Якщо на платному навчанні, то жити в казармі не потрібно.
Вероніка Роженцова
Для Денис: а можна без історії України?
Евгения
Нет, историю Украины потребуют и на право и на правоохранительную деятельность.
Комментировать
Yura Vyshnyk
Коли проводиться ФІЗО для вступу в національну академію внутрішніх справ? .
Аліна Ковальчук
Коли в академії ( інститут номер 1) День відкритих дверей?
Яна Терещенко
Що потрібно щоб навчати на курсанта? Якщо я погано з історією України?!? Та за якою адресою знаходиться заклад??!!
Крістіна Лавренюк
скажіть будь ласка а можна з 9 клас поступати якщо так то які предмети потрібно здавати?
Віталій
Для Крістіна Лавренюк: Сам хочу після 9, але потрібна Повна (Загальна) Середня освіта, інакше ніяк.
Карина
Після 9 в них є коледж)Тому поступай до коледжу
Комментировать
Вікторія
Доброго дня. Які предмети потрібно здавати щоб поступити на криміналістику?
Ольга Фофанова
Добрый день. Подскажите хочу поступить на магистратуру факультет права. Когда подавать документы, как проходит Екзамен?
Валера
Для Ольга Фофанова: зно + бюджет тільки для співробітникіфві поліції
Юля
Для Ольга Фофанова: Для вступу на бюджет зно право,англ. мова, фахові компетенції, тоді буде конкурс, тоді докуменети збирати як на курсанта, медогляд. Якщо навчався в гражданскому вузі на право (бакалавр), то тоді ТІЛЬКИ НА ПЛАТНО У тебе і документи навіть не візьмуть хоч і на 200 ЗНО здаси.
Комментировать
Валентина
Здравствуйте, если курсант учится на государственном обеспечении на 3 курсе, может ли он перевестись на заочное обучение или нет, если да, то что для этого надо?
Roman Pertzev
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, возможно ли поступление и обучение в асперантуре (заочная форма) в вашей академии по специальности Криминалистика, для иностранных студентов (Израиль) работающих в органах МВД. Если да, то какие требования на поступление и обечение? За ранее спасибо
Саша
Для Roman Pertzev: Скорее всего нужно обратиться к международным договорам о полиции и сотрудничестве между полицией разных стран.
Комментировать
Женя Не Пизди
Підскадіть які предмети потрібно здавати на ЗНО,коли розпочнеться прийом документів для вступу? Напишіть свій номер телефону за яким можна дізнатися детальніше)
Юлька
Подскажите, пожалуйста, у вас есть специальность "Патрульная полиция"? ВНО по каким предметам нужно сдавать и сколько нужно учиться? Расскажите всё в подробностях, пж!

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!