Osvita.ua Высшее образование ВУЗы Украины высшее учебное заведение (ВУЗ)

Отзывы про Национальная академия внутренних дел (НАВД)

Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Christuna
скажите пожалуйста, можно ли поступить без ЗНО на заочно,окончила в 2014году Киевское Высшее профессиональное училище железнодорожного транспорта имени В.С.Кудряшова
Сергій
Підкажіть будь ласка, за розпорядком дня в навчальний час, скільки людей живуть в на Віта Поштова (общага або бараки), що роблять вечорами, як перуть речі (пральна машинка або руками) і чи є стипендія якщо учишся на держ. бюджеті? Дякую
Курсант
Для Сергій: Головна НАВС- публічна інформація-інформація про затвердження правил внутрішнього розпорядку- читай.На Віті живе дуже багато, в казармі може бути 250 чол ,ліжка 2 яруса, біля ліжка вузенька шафа. Стірка: переш в умивальнику, сушиш під матрацами, або в сушилці (вкрадуть по любому). Стипендія 1,2 курс 208 грн, третій-245 грн, четвертий і кожний наступний 284 грн на місяць(Постанова про грошове забезпеч. прац. поліції), квитки на поїзд 100 % оплата (студентських нема). Що робить вечорами на Віті : 1) стройова,стройова.2) можна в спортзал,3) уроки вчити,4) наряди,прибирання,5) спати. Думаю детально.
Саня
вечорами на курсі молодого бійця задовбуть шикуваннями і стройовою підготовкою, плюс прибирання,наряди, уроки,спортом зайнятись можна як будуть ще сили( спортзал є,турніки є, качалка є).Підйом в 6.00 щодня, відбій в 10 вечора.Мені поначалу було не до спорту,стрьомно і важкувато було. Тепер звик, закінчив 1 курс, готуюсь до відпустки і моря. Всім привіт!!!
Комментировать
Людмила Миронів
Доброго дня. Я подала на експерта але не склала ЗНО з математики, а англ. не здавала. Результати з історії і мови високі. Чи є смисл їхати (за запрошенням, бали знають) на вступні випробовування і реєстрацію ел. кабінета?
Аноним
Для Людмила Миронів: Ні. Треба ж три ЗНО. Потратиш час і нерви, а документи в приймальній ніхто не візьме,бо вони діятимуть по правилам. Нема ЗНО- пролет.
Аноним
Для Людмила Миронів: Коли ми вступали,то на експерта брали тільки відмінників, або майже, а тепер люди і на 100 балів навіть не можуть здати ЗНО (це напевно зовсім нічого не знала), та вгадати ж можно було чисто інтуїтивно. Раніше,якщо низькі бали йшли на громадську безпеку, а зараз еліту- подавай. Нікого не хотів образити, чесно, просто емоції зашкалюють. В будь- якому випадку удачі, можливо на наступний рік вийде.З двома ЗНО можна в технікум вступати.
небайдужа мама
Можна подати документи на правохоронну діяльність туди потрібно 2 зно та творчий конкурс на платно звичайно
Комментировать
Roma
Я учусь на государственном обеспечении почему если я хочу уйти на заочное мне нужно выплатить деньги за два года которых я отучился?
Віталій Сторчеусов
Доброго дня. Номер приймальної комісії + 38 (044) 520 06 66 завжди зайнятий, а + 38 (066) 262-85-93 , + 38 (068) 289-49-85 не працюють, можливо є інший номер? А тепер до суті: 1. Хочу поступити сюди на дистанційне навчання, спеціальність психологія і чи є така змога? 2. Чи потрібно ще здавати якісь додаткові іспити чи ще щось, крім ЗНО для вступу? 3. Паралельно, я навчаюся в іншому ВУЗі на денному, тому що мені робити з атестатом і додатком до нього, так як це все зберігається в моєму вузі? 4. Як часто на дистанційному навчанні мені потрібно зявлятися в академію протягом навчального року?
Дима
Для Віталій Сторчеусов: В даному випадку- тільки платно.тел 0442067917.Я звичайно не експерт звони, дізнавайся.
Віталій Сторчеусов
Звичайно на платне, у мене уже перша освіта бюджетна)
Комментировать
Dara
Хочу поступати по диплому молодшого спеціаліста,то це я буду курсантом чи студент?
Саша О.
Для Dara: Зайди на офіційний сайт НАВС- вступнику вверху- на основі диплому молодшого спеціаліста- почитай.
Комментировать
Анна
Я подала документи на ПРАВО,але не здала англійську мову.Чи можна вважати,що двері до академії закриті?
Я.С.
Для Анна: Звичайно ні, якщо ти не здавала математику, бо треба три ЗНО обовязково.На наступний рік спробуй здавати математику.
Светлана
По любому в тебе навіть документи не візьмуть коли ти приїдеш їх здавати особисто. Тому пролет в цьому році, і взагалі в усі вузи треба три ЗНО, так що треба було ще 1 ЗНО для запасу писать , а так або технікум або на наступний рік.
Комментировать
Юлія
Доброго дня)Якщо я закінчую 11 клас в 16 років,то можна поступати??чи лише з 17?
Аноним
Для Юлія: Якщо в тебе особова справа вже готова і надіслана до академії, зно і фізо- норм, то звичайно вступиш.
Саня
Для Юлія: В принципе у нас ребята в 17 всі були і старші ,але якщо в поліції тобі не відмовили і ти пройшла влк , то тоді вступай.
Юлія
Дуже Вам дякую)
Комментировать
Іра
Чи зможу я працювати в поліції закінчивши вуз за спеціальністю право(студент). Хто навчається на цьому факультеті поділіться враженнями.
Валера
Для Іра: В поліції працюють рядові та офіцери поліції. Платно право (студент) ти ніякого звання не отримаєш. Ти закінчиш навчання за спеціальністю правознавство. Потрібно буде пройти первоначалку ( спеціальна підготовка- курсант).
Іра
Первоначалка це 3 роки навчання курсантом на правоохоронній діяльності?
Юля
Ні,на патрульних вчаться 3-4 місяці, наприклад. А курсант то тільки громадська безпека 3 роки, а слідство, крим. поліція, експерти криміналісти вчаться 4 роки бакалавр і плюс 1,5 роки магістратура(за бажанням). Якщо коротко : студент= ТІЛЬКИ платно= правознавство= юрист, а курсант= бюджет=правознавство=офіцер поліції .
Комментировать
Аліна Колода
Я хочу вступати до академії на слідчого, чи потрібно здавати ЗНО з історії України, якщо буде ДПА з історії
Валера
Для Аліна Колода: ЗНО історія обов"язково потрібно. Окрім цього ще потрібна особова справа, читай відпровідь для Анни Крилової нижче.
Комментировать
Діана
Доброго дня) підскажіть будь ласка на "Правоохоронну діяльність" спеціалізацю "превентивна справа" які бали прохідні потрібні, та які ЗНО? І якщо є платні місця, то яка ціна?
Валера
Для Діана: Тільки курсант на правоохоронну. Платно- правознавство.
Комментировать
Анита Польская
Доброго дня. Уточніть, будь ласка, умови вступу для здобуття 2-ї вищої освіти. Цікавить освіта юриста.
Анна Крылова
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна перевестися після 3 курсу юридичного факультету з бюджету на бюджет чи лише на контракт? І що для цього потрібно?
Катя
Для Анна Крылова: В смисле???? Бюджет курсанти на наступний рік йди до місцевого органу поліції, збирай кучу документів, проходь медогляди, психвідбір, здавай фізо, віджимання від полу за 1 хв, крос (починай все це робити десь взимку), зно і тоді вже вступ. А щоб просто так з одного вузу в інший не получиться, це ж не гражданський вуз, тут все по іншому : читай нижче. Удачі!!!
Катя
Закінчуй свій вуз на правознавство, а тоді якщо схочеш працювати в поліції, можна пройти первинну підготовку ( курсант), або вступити на заочку і- добро пожаловать в органи.
Комментировать
Yulia
Підскажіть а скільки у вас цього року місць на магістратуру "Право" заочне відділення?
Марія
Для Yulia: А магістратура тільки для працівників ( поліцейських) органів внутрішніх справ- бюджет, контракт- для всіх.
Комментировать
Lina Vr
Здравствуйте, хочу в НАВС на контракт, какой примерно должен быть балл аттестата и ЗНО для этого?
Марія
Для Lina Vr: А навіщо на контракт? На контракт вступити не важко взагалі.Після контракту у тебе буде звичайна юридична освіта ( звань не дають і в поліцію візьмуть на роботу після первоначалки спецпідгтовка -4 місяці робиш теж ,що і курсант ). А плата за контракт нормальна, тому краще або курсант або юрист в Шеву, або на прокурора в Харків юр академія.
Комментировать
Ірина
Доброго дня! В мене питання до дівчат-курсантів, чи є завжди гаряча вода в казармі, щоб помитися і яке харчування, а то наслухалась, що тільки холодна вода та всі голодні. І ще одне, фізнавантаження у першокурсниць сильні?
Аноним
Для Ірина: Вода по- різному, стірка, сушка - взагалі засада повна. Їжа -на любителя, але є буфет, можна на вихідних в Київ- піццу поїсти, прикупити харчів в супермаркеті, там на Віті є супермаркет Рибний світ- ціни високі, але якщо щось треба- купиш поїсти. Можна і в столовці, деякі просто обожнюють ту жрачку, але дівчата зазвичай багато не їдять, тому в моєму взводі всі дівчата ситі і не жалуються.
Аноним
Для Ірина: Якщо ти спортивна дівчина, то фізнавантаженя нормальні, без особливих напрягів, справишся. Ну, а життя в казармі-це не у мами вдома, але жити можна.
Ирина
Дякую.А на вихідні додому відпускають?
Комментировать
Деримов
Доброго дня) підкажіть в якому стані казарма для першокурсників? І скажіть будь ласка в казармі живуть всі чи тільки іногородні?
Аноним
Для Деримов: Всі. бо добиратись від Києва далеко.Ну якщо будеш на авто щодня тоді можна дома, починаючи з березня
Комментировать
Tutyk77
Добрий вечір. Скажіть скільки балів ЗНО потрібно набрати на слідчого щоб навчатися на державному?
Александр Зайченко
Добрий вечір скажіть будь ласка, які предмети потрібно здавати на ЗНО на криміналіста?
Володимир Панченко
Доброго дня я закінчив Львівську національну академію сухопутних військ я зараз офіцер ЗСУ Чи зможу я навчатися НАВС ?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!