Для самостоятельного редактирования информации зарегистрируйтесь на сайте.
После этого подайте заявку на редактирование.

  

Отправить вопрос в учебное заведение:

Введите ваше имя, email и (или) телефон, чтобы получить ответ.


  

  

  Ваш запрос будет отправлен на электронную почту учебного заведения.
Освита.ua не несет ответственности за оперативность и качество ответа на ваш вопрос.


Львовский государственный университет безопасности жизнедеятельности (ЛГУ БЖД) (032) 233-40-41, 233-32-40
г.Львов, ул. Клепаровская 35  (карта)
ldubgd.edu.ua

(032) 233-14-77
информация подтверждена

Львовский государственный университет безопасности жизнедеятельности (ЛГУ БЖД)

Львовский государственный университет безопасности жизнедеятельности (ЛГУ БЖД) ведущее высшее учебное заведение Украины в области безопасности человека.

Университет, единственный украинский вуз, который является членом ассоциации высших учебных заведений Европейского Союза, работающих в области безопасности человека - European Fire Service Colleges Association (EFSCA), что позволяет глубже использовать опыт стран-членов ЕС по вопросам обеспечения безопасности человека, координации совместных действий между спасательными службами Украины и Европейских государств во время масштабных чрезвычайных ситуаций, разрабатывать общие стандарты и концепции по вопросам обеспечения безопасности, использовать научные наработки, опыт подготовки специалистов.

Тип учебного заведения:Университет
Форма собственности:государственная
Стоимость обучения в год (грн.):от 6600 до 12000 (может изменяться)
Форма обучения:дневная, заочная
Квалификационный уровень:бакалавр, магистр, доктор философии, доктор наук
Количество студентов:5000
Город:Львов
Консолидированный рейтинг 2022:100 место

Бесплатное обучение:
Платное обучение:
Последипломное образование:
Аспирантура, докторантура:
  
Военная кафедра:
Общежитие:
Подготовительное отделение:
Курсы подготовки к ВНО:

Львовский государственный университет безопасности жизнедеятельности (ЛГУ БЖД) проводит подготовку по следующим направлениям:

 • Информационные технологии

  • Кибербезопасность
  • Компьютерные науки
 • Гуманитарные науки

  • Филология
 • Управление и администрирование

  • Менеджмент
 • Естественные науки

  • Экология
 • Социальная работа

  • Социальная работа
 • Социальные и поведенческие науки

  • Психология
  • Практическая психология
 • Транспорт

  • Транспортные технологии (по видам)
 • Гражданская безопасность

  • Гражданская безопасность
  • Пожарная безопасность

По материалам: Освіта.ua
Обновлено: 03.08.2022

Отзывы про Львовский государственный университет безопасности жизнедеятельности...

Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ludmila
Просто послухайте, всі розуміють що зараз війна, але курсанти пішли на навчання в першу чергу, а не мотання сроку, приїхали після зимової відпустки і сидять в університеті, мало того що сидять, так їх повністю закрили від світу, навіть за КПП не відпускають. А зараз ще заявили що з червня починається новий навчальний рік, це неадекватно людей тримати закритими 21 століття на дворі, буде відпустка? Чи те що війна зіграла на руку і курсанти сидять закриті відбудовують НПРЧ, хоз групи 24/7, це нормально. Курсанти теж люди і всі мають сім‘ю, і закривати їх на 1 території це ненормально , прийміть міри і зробіть щось. Курсанти прийшли вчитися а не мотати срок на зоні ! Не універ а зона, МАКСИМАЛЬНО жалію і буду жаліти що моя дитина там вчиться! Тюряга
nestorina
Обережно!!! Тримайтеся подальше від Коваль Ганни Володиміровної!!! Людини підлішої в ЛДУ БЖД за весь час навчання я не зустрічала. Ходить, посміхається, до себе в кабінет заманює, добреньку з себе строїть а потім починаються допити, розповіді про то як в універі все неправильно, викладачі погані, керівництво керує неправильно, шо вона звільняти когось буде…… Скажіть НАФІГА ЦЕ СТУДЕНТАМ СЛУХАТИ… Розказували що на зимовій сесії один з її стукачів, який цілий семестр на пари неходив, швендяв по кафедрі провокував викладачів і знімав це на телефон а потім годинами в кабінеті сидів…ганьба блін шото за хрень. А на захистах взагалі нема значення як ти вчився 6-ть років поставить шо захоче а ше якшо ти пацан то тобі взагалі заканало. Невже керівництво цього небачить? Може вона родичка ректора… То така людина якійніц нетреба але давайте давайте але ше вину відчувайте… цікаво чи вона вже калясочку приміряла. Блін класний універ кльові спогади чудові люди і тут ТАКЕ. Бажаю всім добре довчитися і більше її небачити
Лора Рудник
А можна поступити на психологію після 9 классу чи мед. Або пед. Коледжа? Підкажіть будьласка, а то я зовсім заплуталась
Орест Полотай
Хочу розповісти про спеціальність Кібербезпека!!!! Гарно викладають програмування, комп.мережі та способи захисту від атак. Навчатись цікаво, тепер студенти мають змогу проходити практику на SoftServe з можливістю працевлаштуватись в них. Раджу всім абітурієнтам, хто хоче повязати свою карєру з ІТ-сферою!
той хто знає
не гайте свого часу...і не псуйте юнацькі роки своїм діятм. офіцери до студентів і курсантів ставляться як до собак. просто жах а не університет
Анатолий
Для той хто знає: Подтверждаю, если планируете поступать то только на студента! К Курсантам как к срочникам в армии все 5 лет + 3 года отработать по контракту после выпуска. Итог: 8 лет коту под хвост!
Батьки курсантів
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!! МИ ОБУРЕНІ!!! Нам, батькам курсантів, стала відома прихована інформація про те, що курсант і Начальник курсу вашого університету були покарані, а саме: курсанта відрахували з бюджетної форми навчання, Начальника курсу зняли з посади. Ми хочемо отримати пояснення, чому Начальник курсу і курсант понесли незаслужене покарання, а викладачі кафедри ЦЗ, зокрема, які беруть, кошти з курсантів за дипломні та курсові роботи, не понесли покарання за свої протиправні дії, які здійснюють систематично? Терміново чекаємо пояснень щодо цієї неприємної ситуації!!!
курсант
Запевняю, що такий випадок був, причому непоодиникий.
Комментировать