Для самостоятельного редактирования информации зарегистрируйтесь на сайте.
После этого подайте заявку на редактирование.

  

Отправить вопрос в учебное заведение:

Введите ваше имя, email и (или) телефон, чтобы получить ответ.


  

  

  



Ваш запрос будет отправлен на электронную почту учебного заведения.
Освита.ua не несет ответственности за оперативность и качество ответа на ваш вопрос.


Ассоциация правозащитных организаторов студентов Украины (044) 253-31-52, 253-43-65
01012, г. Киев, Майдан Незалежности, 2, к. 532
http://www.profkom.info

Ассоциация правозащитных организаторов студентов Украины

Метою діяльності Асоціації є задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних, навчальних, наукових інтересів своїх членів.

Головні завдання Асоціації:

  • координація студентського профспілкового руху;
  • представництво та захист інтересів своїх членів у взаємовідносинах з органами державної влади та органами місцевого самоврядування;
  • сприяння задоволенню потреб своїх членів в сфері побуту, оздоровлення, відпочинку, реалізації творчого потенціалу;
  • сприяння роботі державних органів влади, громадських організацій в підготовці та реалізації заходів державної молодіжної політики в питаннях стосовно студентства.

З метою реалізації Статутних завдань Асоціація співпрацює з Верховною Радою України, зокрема з Комітетом з питань науки і освіти та Комітетом з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму; органами державної влади (Міністерством освіти і науки України, Міністерством України у справах сім'ї, дітей та молоді, Державною адміністрацією туризму України, Міністерством праці і соціальної політики України), молодіжними громадськими організаціями (виступила співзасновником Національної ради молодіжних організацій України та Українського національного комітету молодіжних організацій), міжнародними громадськими організаціями (International student Travel Confederation - ISTC).

Представники Асоціації є членами Національної ради з питань молодіжної політики при Президентові України та Всеукраїнської студентської ради при Президентові України. Асоціація представлена в керівних органах Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій.

Асоціація проводить форуми, семінари, наради з лідерами студентських профспілкових організацій, виступає ініціатором проведення зустрічей, круглих столів з керівництвом держави та органів центральної виконавчої влади з метою вирішення проблемних питань, що стосуються студентів.

По материалам: Освіта.ua
Обновлено: 06.07.2009