Osvita.ua Высшее образование Вступительная кампания Чтение публикации
Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Элла
Добрый день!Как перевести средний балл диплома после колледжа в 200-сот балльную систему?
DGP
Для Элла: ніяк. Переводиться атестат а не диплом коледжу. Якщо ви вчились в коледжі з 9 класу то окрім диплому в коледжі мали видати атестат про середню освіту
Комментировать
Валентина
если математика 170 баллов, украинский 158, история 148 и география 165 можно ли попробовать на бюджет или не стоит
Наталия
Для Валентина: пробуйте туда, где у матем или географии самый высокий коэфф
Олена
Конечно, пробуйте! Нужно выбрать не слишком популярные специальности. Так как балл низковат. В прошлом году с такими поступали. Мой ребенок выпускник прошлого года. Есть хороший ресурс https://abit-poisk.org.ua/. Здесь вы можете ввести фамилию любого знакомого абитуриента и посмотреть с каким средним баллом он поступил на бюджет. Просто помониторьте разные специальности на http://www.vstup.info/
Комментировать
Оксана
як розрахувати середній бал ЗНО якшо 1-142. 2-159. 3-144.Як потрібно рахувати.якась повинна бути формула
Друзілла Галицька
Для Оксана: а для чого вам середній бал ЗНО?
Оксана
ми хочемо подавати документи в електронному вигляді.а там потрібно середній бал ЗНО та коефіцієнт.Тому і запитую.
DGP
Для Оксана: бред. Ніякого середнього балу ЗНО там не має. Бали ЗНО в програмі підтягуються окремо за кожним предметом із сертифікату. Середній бал там лишк атестату
Комментировать
Лена
Я получила вчера диплом, у меня почему-то по тем предметам по которым стояла оценка "4" стоит "8" а не "9"? Можно ли это как-то исправить?
Яна
як розрахувати середній бал атестату,якщо я випусник минулих років ,а цього року зно залишилося у 200 бальній шкалі.дякую.
Друзілла Галицька
Для Яна: взагалі не зрозуміло про що Ви запитуєте. Яке відношення середній бал атестату має до ЗНО?
Комментировать
Дарья
А когда начнется регистрация электронных кабинетов? Сейчас ссылка недоступна и еще вопрос, как считать, 24 предмета + результаты дпа (зно)? И предметы которые я выбрала как дпа тоже? Типа 27 предметов?
1
Для Дарья: 2.07 Что считать? Как зно относится к аттестату?
Наталия
Складываете все 27 оценок(предметы и дпа) и делите на 27, округляете до десятых
Комментировать
Наталя
Доброго часу доби. Скажіть, будь ласка, для чого при реєстрації на ЗНО вказується пункт "результат зараховується як оцінка за ДПА"? І чи можна НЕ ВКАЗУВАТИ цей пункт для УСІХ предметів, з яких учень здає ЗНО. Можливо, я щось неправильно зрозуміла, але я зрозуміла так: якщо не обирати пункт "результат зараховується як оцінка за ДПА", то не буде можливості випадково зіпсувати річну оцінку з відповідного предмету, і відповідно, середній бал атестату. Якщо я помиляюсь - виправте мене, будь ласка. Заздалегідь вдячна Вам за відповідь.
DGP
Для Наталя: якщо Ви здаєте ЗНО одночасно з отриманням атестату, Ви обов’язково маєте біля трьох предметів проставити "враховувати як ДПА. А якщо здаєте ЗНО через певний період після завершення школи і атестат давно маєте, то звісно, результати вже не можуть враховуватись як ДПА
Елена
Для Наталя: странный у Вас вопрос! Вы ж не сдаете экзамены (ДПА) в школе, как было раньше. На место школьных экзаменов, с известными вопросами и ответами, ввели ЗНО
Комментировать
леся
Я ошиблась. Неправильно ввела 9.44. Можно это округлять до 9.5 или нет? Школа поставила средний 9.5.
Мері
Для леся: не можна, 9.44 округлюється до 9.4
Комментировать
леся
Добрый вечер. Если при подсчете бал получается 9.4 то это что? В атестате поставили 9.5. Это правильно?
1
Для леся: неправильно, средний балл 9,4
Комментировать
Кирилл
У меня по физкультуре стоит "Зараховано", это как считать? и вообще это надо учитывать?
Filliz
Для Кирилл: физкультуру не учитывать если «зараховано» (даже когда смотришь на сколько победитов делить)
Кирилл
Спасибо
Комментировать
Карина
Доброго дня. Я правильно зрозуміла, що якщо у додатку в мене 24 оцінки(предмета) - без дпа, то я повинна додати ще 3 оцінки за дпа і вже цю цифру яка вийшла ділити на 27 ( 24 без дпа + 3 дпа)? Дуже буду вдячна за відповідь.
Наталия
Для Карина: да, все верно. Результат округляется до десятых. Для расчета можете воспользоваться калькулятором: https://ez.osvitavsim.org.ua/files/CalcAverageBal.xlsx
Комментировать
Наталія
Доброго дня. Рахую середній бал атестата. в додатку 21 предмет . Врвховуючі всі оцінки і оцінки ЗНО виходить, нехай 248, треба ділити цю суму на 21 предмет чи на 24 предмета , з урахуванням трьох предметів ЗНО? Дякую.
Галина
Для Наталія: звісно на всі із ЗНО. Як Ви собі уявляєте середній бал, коли всі оцінки 12? якщо всі 12-ки скласти з додатку де їх 24, а розділити на 21 "предмет", це яка оцінка вийде: 24*12/21=13,7?
Комментировать
Светлана
Средний балл аттестата считать с ЗНО или без ЗНО? С ЗНО получилось 8,9 баллов, а без ЗНО 9,1.
1
Для Светлана: считаете все оценки, которые у вас внутри додатка аттестата, в т.ч. и оценки ДПА (не ЗНО)
Комментировать
Діана
Потрібно вираховувати середній бал лише по тим предметам, які вказані в додатку до атестата? Предмети типу образотворче мистецтво , етика , музика та інші, які не вивчалися в 11 класі не враховуються в цю кількість?
Наталия
Для Діана: только по предметам из додатка, оценки за ДПА тоже считать. Все предметы, изучение которых закончилось раньше 10 класса, не считайте.
Комментировать
Владислав
У меня средний балл аттестата 7,7 это с учётом ДПА, могу ли я поступить в университет? Ответе пожалуйста!
1
Для Владислав: можете, если сдавали ЗНО
Комментировать
Наталія Шевченко
Нам німкеня вліпила 7 в атестат. ЗНО здано на 11(189 б, профільний рівень), крім того отримали сертифікат інституту Гете рівня В2 (це дуже солідний і рівень, і сертифікат). В інституті подається інформація, що такий рівень дає право отримати 12-ку автоматично (такі "домовленості" є офіційними з МОН). Як в такій ситуації бути? Оцінка в 7 балів, звичайно, понижує нам середній бал.
Лилия
Для Наталія Шевченко: А Вы не пробовали пообщаться с директором уч. заведения? Обычно идут на корректировку оценки по результатам ЗНО. Хотя законом не запрещено разница баллов в ЗНО и аттестате , но обычно ни кто не хочет идти на открытый конфликт и проверки свыше ( ведь по правилам у Вас законная 12), а это либо предвзятость, либо некомпетентность педагога ! А что до среднего балла,то Вы теряете несколько десятых( поскольку вес аттестата при поступлении 0,1-0,05 коэф.)
Комментировать
Данило
Каким образом подсчитывать средний балл аттестата ? 1.Необходимо сложить все оценки по всем предметам и оценки ДПА(после поделить на количество оценок) 2.Складывать все оценки по всем предметам , но вместо оценок по предметам которые я сдавал как ДПА ставить оценку по ДПА . Пример : у меня в аттестате по биологии 8 баллов , а сдал я ее как ДПА на 10 , и мне при считая средний балл использовать только 10 баллов , а восемь опускать и не использовать .
я
Для Данило: Це Ви, як я розумію, майбутній лікар? Порада читайте інструкції уважно, вам це знадобиться в роботі. Скласти необхідно ВСІ оцінки вказані в атестаті, нічого не викидаючи. Просто берете і сплюсоваєте всі числа а тоді ділете на кількість чисел.
Комментировать
Андрій
Чи враховуються результати ДПА до середнього балу атестата про повну середню освіту? Також, мені здається, що середній бал атестата може бути не цілим (округленим до десятих), тобто 10,6; 5,4, і т.д., бо навіть в таблиці є такі значення. Поправте, якщо не правий. Дякую.
Іван
Для Андрій: Враховуються всі цифрові оцінки, які є в додатку. Якщо ДПА є в додатку - враховується. Якщо немає - не враховується. Округлення до десятих, так.
Андрій
Дякую за выдповідь!
Андрій
Відповідь*
Комментировать
Ирина
Если аттестат 4,5 баллов есть ли вероятность поступить в институт , или не стоит и пробовать
Іван
Для Ирина: Есть и очень большая.
Ирина
Спасибо! Будем пробовать
Комментировать
Аліна
У мене в атестаті пише середній бал 8,48.Це скільки? Будь ласка підскажіть це 8 чи 9?
Люда
Для Аліна: це 8. якщо було б більше 8,5 то було б 9
Андрій
8,5 (див. таблицю), якщо не помиляюсь, це буде 165
1
це 8,5
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!