Osvita.ua Высшее образование Вступительная кампания Открыты горячие линии по вступительной кампании 2018
Открыты горячие линии по вступительной кампании 2018

Абитуриенты могут получить разъяснения по поводу поступления в вузы или подать жалобу

Открыты горячие линии по вступительной кампании 2018

В Министерстве образования и науки открыта работа горячей линии и приемная по поводу вступительной кампании 2018 года.

В ведомстве отмечают, что обратившись в приемную или на телефонную линию, абитуриенты могут получить разъяснения по поводу поступления в вузы, подать жалобу и т. п.

Телефонные линии МОН и приемная граждан будут работать на протяжении всей вступительной кампании в вузы.

Прием граждан по вопросам вступительной кампании: Киев, бул. Шевченко, 16, к. 117 (понедельник-пятница с 9:00 до 18:00).

Освіта.ua
25.06.2018

Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Надежда
Отвратительный сайт! Не могу создать кабинет уже почти 2 недели! Вечно какие-то ошибки!!! Зачем запускать не доработаный сайт!???? Как мне теперь поступать!!!!
Елена
Добрий день! Така ж проблема, як і в попередньому коментарі "Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності..." . Ми написали лист на адресу ez@inforesurs.gov.ua. Відповіді не було. На гарячу лінію ЄДЕБО додзвонитися неможливо вже тиждень. Підкажіть, будь ласка, що повинно бути зроблено в цьому випадку, щоб зареєструвати електронний кабінет?
Юлия
Доброго дня! Не можу зареєструвати особистий електронний кабінет вступника. "Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності з даними, вказаними в атестаті про ПЗСО та/або сертифікаті ЗНО. Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П3.3 " Що робити в такій ситуації? Всі введені мною дані вірні.
Даша
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, коли буде відома кількість місць на магістратуру?
Вікторія
Скажіть будь ласка, моя донька дитина учасника ато, які пільги вона має при вступі у внз. Чи потрібно подавати електронні заяви? Чи зразу в паперовій формі?
DGP
Для Вікторія: Пільг немає. Лише в самого учасника АТО
Комментировать
Алена
Подскажите.ребенок инвалид детства до 18 лет.льготы у него есть при поступлении?
sadeiofkarin
Здравствуйте, меня интересует такая ситуация. Мой папа шахтёр со стажем больше 15 лет(18), у нас на руках имеется выписка и нужные документы с его работы, которые это подтверждают, скажите, что мне делать с ними(подавать ли их физическим образов в вуз?) и что эта льгота сможет мне дать при поступлении в ВУЗ?
Галина
Для sadeiofkarin: При вступі пільг немає, а якщо вступите на бюджет, то зможете розраховувати на соціальну стипендію
Комментировать
Елена
Добрый день. Подскажите, возможно ли подать документы на параллельное образование на бюджет заочной формы обучения в тот же ВУЗ, в котором перешёл на второй курс с дневной формой обучения на контракте. И если можно, то как это сделать, ведь оригиналы документов уже в ВУЗЕ
Tom Cherokee
У кого є незначні проблеми з результатами ЗНО, ДПА або не пройдений поріг взагалі звертайтеся http://catcut.net/DbH8 Тільки укр.мова/історія/англійська/математика
Оксана
Добрий день, моя донька дитина-інвалід з багатодітної родини, середній бал ЗНО 145балів, українська нацйкраще, чи можемо ми претендувати на бюджетне місце та як дізнатись в які вузи краще подавати заявки.Дякую.
Друзілла Галицька
Для Оксана: куди подавати, це залежить від того де Ви хочете вчитись. Звісно якщо вступаєте аби вступити, йдіть в найближчий коледж і не партесь.багатодітним пільг немає. А ось інвалідність... якщо конкурсний бал буде не більше ніж на 10 балів меншим ніж прохідний, можете пройти на бюджет, якщо потрапите в 5% пільговиків. Але для цього треба подати документи в паперовому вигляді до вишу і чекати
Elizabeth
Для Друзілла Галицька: В такому разі треба створити електронний кабінет?
Комментировать
Dasha Avtomchuk
Добрий день! Мене цікавить ось таке питання: чи можу я з-за кордону подати електронні заяви до вступу в ВНЗ, створити електронний кабінет і т. д.?)
DGP
Для Dasha Avtomchuk: так можете. Але потім оригіали документів необхідно буде подавати особисто, тому до того часу Вам доведеться повернутись
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!