Osvita.ua Высшее образование Вступительная кампания Чтение публикации
Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Як прибрати з додаткової інформаціі фотокопію, що підтверджує реєстрацію у сільському населеному пункті, після подання першої заяви?
Карина
Після подачі усіх заяв зникло поле про середній балл( те що після контактніх телефонів) чи проблема це і як її вирішити?
Валя
Для Карина: у мене таке ж. Це не проблема. Не хвилюйся. І інших не лякай)
Комментировать
Тимофей
На мою елелектонну пошту не прходить повідомлення про активацію мого особистого кабінету в ЕДЕБО, що робити в такій ситуації.
Галина
У нас тоже выдает: The DELETE statement conflicted with the REFERENCE constraint "FK_TI_PC_EntrantData_TI_ADM_EntrantUsers". The conflict occurred in database "ELVSTUP", table "dbo.TI_PC_EntrantData", column ’EntrantUserId’. The statement has been terminated."
Надежда
Харьковский политехнический университет. При подаче заявления на специальность 122Компьютерные науки графа "назва пропозиції" продваивается. Звонили в приемную ВУЗа несколько раз, сказали, что меры приняты и к вечеру 17.07 все исправят, посоветовали заявление пока не подавать, ждать исправления. Наступило 18.07 никаких подвижек... А время идет!
Тетяна
Підкажіть, будь ласка, вуз надіслав потребу в уточненні. У мене був не такий документ, що свідчить про реєстрацію в сільському нас.пункту. Потрібноо додати інший. Але як? Хтось стикався з таким, як вирішили це?
Мила
Сайт висит? Почему нет возможности подать заявление?
Andrii Korniienko
Загрузил все документы, но в кабинете пишет: Можливість подачі заяв: Недоступна (заяви подаються з 12 липня 2017р. до 18 год. 00 хв. 26 липня 2017р.) Подскажите что делать в такой ситуации.
Ольга
Чи можна зареєструвати новий електронний кабінет?
Ольга
Як із електроного кабінету видалити додаткову інформацію? Дякую за відповідь
Инна
Все возмущены, пишут и никто не отвечает на вопросы. Где эти умники разработчики...? Уже который день невозможно подать заявку ни в один медин. В приемной сказали "сайт глючит, подождите до субботы"... но так понимаю что это не все трудности читая ваши отзывы, типа не регистрируют и просто пропадают...какая же это прозрачность? Держут места для богатых с небольшими баллами ЗНО..Хоть кто то ответьте людям на вопросы!!!!
Юля
При вході до особистого кабінету вибиває, що не вірно введений логін чи пароль, хоча все заповнено правильно. Підкажіть, будь ласка, що робити в такій ситуації?
Яна
Где можно посмотреть конкурсный балл,из-за которого удаляют заявления абитуриентов? Где его найти?
Антон
как понять, что меня приняли? что должно быть написано? У меня есть один вариант, там написано Зареєстровано у навчальному закладі. Что это значит?
Валя
Для Антон: у мене таке ж. Це означає,що заяву прийняли і розглянуть на протязі трьох днів. У разі помилки - анулюють, а якщо все добре, то приймуть, і ти зможеш побачити себе в конкурсних списках.
Комментировать
Kirill
Что за фигня происходит с сайтом? 100 раз кликал при создании аккаунта "Зареєструвати", ни разу не сработало, одни ошибки. Теперь, спустя пару часов, пишет, что аккаунт не активирован. На почту, понятное дело, ничего не пришло. С другой почты создавать некак, пишет что сертификат ЗНО и аттестат уже используются. Раздел "Забыли пароль..." говорит, что такой логин отсутствует. Что делать? Я уже готов год в бурсе учиться или работать, нервы этот сайт не выдерживают.
Коля
Для Kirill: так само і в мене!
Андрей
тоже самое, парни
Мария
У меня тоже самое !
Комментировать
игорь
пишет ваш кабинет заблокирован до 17.45.зашел в 17.45пишет заблокирован до 21.45в чем проблема кто знает?
Дениc
я зробив з паспорта на сторінці 11 скановану копію документа що підтведжує що я з сільського населеного пункту.Це правильно.Допоможіть
Дениc
Для Дениc: правильно чи ні,чи потрібно з іншого документа???
Roma Diadiushkin
Наскільки я знаю, потрібно завантажити довідку про реєстрацію місця проживання особи зразок можеш подивитися ось тут http://www.udau.edu.ua/assets/files/legislation/admission/2017/Dodatok_13.pdf
Комментировать
Деним
Я загрузив фото більше 1мб це можливо???
Лев
Неправильно ввів середній бал атестата 8,а повинно бути 7,8,і уже подав заяву в університет що робити?
Денис
Для Лев: вже змінити не можливо!
Лев
І що тоді робити ?
Дениc
незнаю(
Комментировать
Роман
Подавав заяву з першим пріоритетом,але потім скасував, щоб виправити джерело фінансування,потім подав нову заяву з першим пріоритетом, чи не втратиться пріоритет і чи не анулюється заява??
Svetlana
Для Роман: Якщо ти її скасував, коли вона була ще зареєстрована в Єдиній базі, то можна подати нову заяву з таким же пріоритетом
Роман
дякую
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!