Osvita.ua Высшее образование Вступительная кампания Чтение публикации
Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Можливо хтось здавав ЗНО з чотирьох предметів? В вас затягує всі чотири в особистий кабінет? В нас не затягує фізику. Що робити?
Наталья
А если мы не из сельской местности а галочку поставили и фото отсканированте загрузили теперь выдаёт ошибку не можем подать заявления что делать
Юлія
Що робити, якщо завантажено атестат, а потрібно завантажити додаток до атестату?
Юлія
Для Юлія: загрузите нужный файл повторно - и он заместит неправильно загруженный файл.
TNT
Юля, ответ минобразования моему знакомому - вилучення неправильно введеного скану не передбачено, доведеться подавати Ваш додаток до кожного з вищів, куди Ви подали заяву.
Комментировать
Олександра
Що робити якщо введено атестат а треба ввести додаток до атестату
Вікторія
Подала заявку,тепер вибиває що потребує уточнення і потрібно мій атесат сторона з оцінками.Немає стрічки куди можна добавити.Що робити?
Юлія
Для Вікторія: Не предусмотрено загрузки двух файлов: нужно обе стороны додатка сохранить в одном файле (копировать / сканерить).
Комментировать
Олександр
Що робити, якщо потрібно видалити файл про місце проживання з особистого кабінету вступника, а я вже подав перші заяви.
Никита Нетребчук
Вже другий день виникає помилка при завантаження фотографії до особистого кабінету. Що робити, у когось булає, така ж помилка?
Тетяна
Доброго дня. В наший особистий кабінет не затягує всі результати ЗНО. Мій син здавав 4 предмета: укр.мову і літературу, математику, історію України, фізику. А затягує в особистий кабінет лише 3 предмета ( фізики не затягує). Чи там просто не видно одного рядка? Допоможіть, будь ласка.
zhannazvagina@gmail.com
Допоможіть будь ласка,вуз попросив змінити мої дані,добавити довідку ,що я з сільської місцевості,а добавити вже не можу
lerka
Для zhannazvagina@gmail.com: Сейчас у них висит программа, сказали через 2 дня всё заработает. А справку нужно отправить на електронную почту ВУЗа.
Комментировать
Люба
Доброго дня .Я подала заяву в паперовій формі,тому що були розбіжності в прізвищі ( поміняла прізвище) ,але для цього ще університет подав відповідний запит в міносвіти,але відповіді й досі нема.що робити?
Іванна
Доброго дня. Спілкуючись з друзями-абітурієнтами, неодноразово чула, що вводили свої дані про місце проживання, хоч у мене такої графи навіть не було. Потрібно кудись звертатись чи це лише якщо мова йде про сільський коефіцієнт? Дякую.
Володимир
Для Іванна: Так,це мова йде про сільський коефіцієнт,в електронному кабінеті є графа в якій треба завантажити сканкопію або фотокопію довідки про реєстрацію в сільському населенному пункті.
Володимир
Для Іванна: Так,це мова йде про сільський коефіцієнт,в електронному кабінеті є графа в якій треба завантажити сканкопію або фотокопію довідки про реєстрацію в сільському населенному пункті.
Роман
А если я загрузил туда копию прописки из паспорта, что делать? Из одного университета позвонили и сказали, то нужен был Додаток 13, попросили прислать на почту... но что делать с остальными заявлениями в другие университеты?
Комментировать
Михайло
кудись зник сайт (Elvstup), немає можливості зайти в свій кабінет. Що робити?
Ирина
Як прибрати з додаткової інформаціі фотокопію, що підтверджує реєстрацію у сільському населеному пункті, після подання першої заяви?
Карина
Після подачі усіх заяв зникло поле про середній балл( те що після контактніх телефонів) чи проблема це і як її вирішити?
Валя
Для Карина: у мене таке ж. Це не проблема. Не хвилюйся. І інших не лякай)
Комментировать
Тимофей
На мою елелектонну пошту не прходить повідомлення про активацію мого особистого кабінету в ЕДЕБО, що робити в такій ситуації.
Галина
У нас тоже выдает: The DELETE statement conflicted with the REFERENCE constraint "FK_TI_PC_EntrantData_TI_ADM_EntrantUsers". The conflict occurred in database "ELVSTUP", table "dbo.TI_PC_EntrantData", column ’EntrantUserId’. The statement has been terminated."
Надежда
Харьковский политехнический университет. При подаче заявления на специальность 122Компьютерные науки графа "назва пропозиції" продваивается. Звонили в приемную ВУЗа несколько раз, сказали, что меры приняты и к вечеру 17.07 все исправят, посоветовали заявление пока не подавать, ждать исправления. Наступило 18.07 никаких подвижек... А время идет!
Тетяна
Підкажіть, будь ласка, вуз надіслав потребу в уточненні. У мене був не такий документ, що свідчить про реєстрацію в сільському нас.пункту. Потрібноо додати інший. Але як? Хтось стикався з таким, як вирішили це?
Мила
Сайт висит? Почему нет возможности подать заявление?
Andrii Korniienko
Загрузил все документы, но в кабинете пишет: Можливість подачі заяв: Недоступна (заяви подаються з 12 липня 2017р. до 18 год. 00 хв. 26 липня 2017р.) Подскажите что делать в такой ситуации.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!