Osvita.ua Высшее образование Вступительная кампания Чтение публикации
Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Віталік
Я подав заявки у вузи і вже писало допущено до конкурсу, але тепер знову подивився і всі заявки зникли, а також зникли всі дані (скановані копії, результати зно), ВСЕ ЗНИКЛО!!! Підскажіть будь ласка що робити.
Марина
Для Віталік: Та сама проблема.
Комментировать
Діана
що робити, якщо завантажена Додаток №13 не підходить, хочу загрузити новий, проте не знаю як, підкажіть будь ласка.
Юлия
Для Діана: якщо ти вже подала заяву ,то вже ніяк не можно щось змінити у кабінеті
Комментировать
аліна
не можу відновити пароль в єдбо.тимчасова бокують.шо робити?
Алена
При создании электронного кабинета я по ошибке вложила сканкопию самого аттестата, а не его додатка. Как это исправить?
Артем
Для Алена: Наверное никак, таже самая пробелма
Юлия
якщот ті не подала ще заяви,то просто завантаж інший скан
Комментировать
Юлія
Насколько знаю, после подачи заявления данные изменить уже нельзя. У меня вопрос: в списках поступающих (Інформаційна система конкурс) по одной специальности встречаются случаи полного совпадения ПІБ и конкурсного бала - на это обращают внимание? Разница только в приоритете. Мысль, что это тезки и удивительное совпадение по балам - наивна. Учитывая, что такие случаи по ВНЗ встречала неоднократно. А это значит - афера, на которую нужно адекватно реагировать пока не поздно (до окончания конкурса) на уровне администраторов ресурса и самих ВНЗ.
Настя
как можно поменять приоритет поданных заявлений вузы?
Максим
Для Настя: ніяк
Комментировать
Олег
Чому після реєстрації в кабінеті вступника не можу подати заяву на вступ до вуза або университету ????
Ігор
Чому не можна виправити довідку про місце проживання, якщо є статус "Потребує уточнення вступником". Як зробити це уточнення?
Тетяна
Можливо хтось здавав ЗНО з чотирьох предметів? В вас затягує всі чотири в особистий кабінет? В нас не затягує фізику. Що робити?
Наталья
А если мы не из сельской местности а галочку поставили и фото отсканированте загрузили теперь выдаёт ошибку не можем подать заявления что делать
Юлія
Що робити, якщо завантажено атестат, а потрібно завантажити додаток до атестату?
Юлія
Для Юлія: загрузите нужный файл повторно - и он заместит неправильно загруженный файл.
TNT
Юля, ответ минобразования моему знакомому - вилучення неправильно введеного скану не передбачено, доведеться подавати Ваш додаток до кожного з вищів, куди Ви подали заяву.
Комментировать
Олександра
Що робити якщо введено атестат а треба ввести додаток до атестату
Вікторія
Подала заявку,тепер вибиває що потребує уточнення і потрібно мій атесат сторона з оцінками.Немає стрічки куди можна добавити.Що робити?
Юлія
Для Вікторія: Не предусмотрено загрузки двух файлов: нужно обе стороны додатка сохранить в одном файле (копировать / сканерить).
Комментировать
Олександр
Що робити, якщо потрібно видалити файл про місце проживання з особистого кабінету вступника, а я вже подав перші заяви.
Никита Нетребчук
Вже другий день виникає помилка при завантаження фотографії до особистого кабінету. Що робити, у когось булає, така ж помилка?
Тетяна
Доброго дня. В наший особистий кабінет не затягує всі результати ЗНО. Мій син здавав 4 предмета: укр.мову і літературу, математику, історію України, фізику. А затягує в особистий кабінет лише 3 предмета ( фізики не затягує). Чи там просто не видно одного рядка? Допоможіть, будь ласка.
zhannazvagina@gmail.com
Допоможіть будь ласка,вуз попросив змінити мої дані,добавити довідку ,що я з сільської місцевості,а добавити вже не можу
lerka
Для zhannazvagina@gmail.com: Сейчас у них висит программа, сказали через 2 дня всё заработает. А справку нужно отправить на електронную почту ВУЗа.
Комментировать
Люба
Доброго дня .Я подала заяву в паперовій формі,тому що були розбіжності в прізвищі ( поміняла прізвище) ,але для цього ще університет подав відповідний запит в міносвіти,але відповіді й досі нема.що робити?
Іванна
Доброго дня. Спілкуючись з друзями-абітурієнтами, неодноразово чула, що вводили свої дані про місце проживання, хоч у мене такої графи навіть не було. Потрібно кудись звертатись чи це лише якщо мова йде про сільський коефіцієнт? Дякую.
Володимир
Для Іванна: Так,це мова йде про сільський коефіцієнт,в електронному кабінеті є графа в якій треба завантажити сканкопію або фотокопію довідки про реєстрацію в сільському населенному пункті.
Володимир
Для Іванна: Так,це мова йде про сільський коефіцієнт,в електронному кабінеті є графа в якій треба завантажити сканкопію або фотокопію довідки про реєстрацію в сільському населенному пункті.
Роман
А если я загрузил туда копию прописки из паспорта, что делать? Из одного университета позвонили и сказали, то нужен был Додаток 13, попросили прислать на почту... но что делать с остальными заявлениями в другие университеты?
Комментировать
Михайло
кудись зник сайт (Elvstup), немає можливості зайти в свій кабінет. Що робити?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!