Osvita.ua Высшее образование Вступительная кампания Регистрация электронных кабинетов: вопросы и ответы
Регистрация электронных кабинетов: вопросы и ответы

Способы решения проблем при регистрации электронного кабинета абитуриента и работе с системой подачи электронных заявлений

Регистрация электронных кабинетов: вопросы и ответы

Якими нормативно-правовими документами регламентується подання електронних заяв під час вступної кампанії у 2017 році?

Подання електронних заяв на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua/ регламентується Умовами прийому до вищих навчальних закладів України у 2017 році (далі – Умови прийому) та Порядку подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів (далі – Порядок подання заяв в електронній формі), які затверджені наказом Міністерства освіти України № 1236 від 13.10.2016 року, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 23.11.2016 року.

Чи надійною є система електронної реєстрації? Наскільки (і як) захищена приватна інформація?

Реєстрація в системі «Подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів» не потребує надання вступником будь-якої персональної інформації. Вступник лише вводить номер та серію свого атестата про повну загальну середню освіту та номер і пін-код сертифіката ЗНО.

Зверніть увагу, що тільки за умов, якщо всі три параметри було введено коректно та співпадають ПІБ в атестаті та сертифікаті, активується власний кабінет, який містить необхідні відомості для вступу до ВНЗ.

Чи можуть подавати електронні заяви випускники шкіл минулих років?

Так. Згідно п.1 розділу II Порядку подання заяв в електронній формі такі заяви можуть подавати вступники, які беруть участь у конкурсному відборі на основі атестата (який обов’язково є в базі в електронному вигляді, орієнтовно починаючи з 2000р.) про повну загальну середню освіту та сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання, виданого у 2016 та 2017 роках, з конкурсних предметів, визначених Умовами прийому та правилами прийому до вищих навчальних закладів, та не мають підстав для особливих умов зарахування.

Примітка: Прізвище, ім'я, по-батькові вступника у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання різних років повинно збігатися з прізвищем, ім’ям, по-батькові вступника в атестаті про повну загальну середню освіту.

Хто з вступників повинен подавати заяви в паперовій формі?

Особи, які мають спеціальні умови на участь у конкурсному відборі при вступі для здобуття вищої освіти на основі ПЗСО, передбачені пунктом 3 розділу ІІІ цих Умов, або право на зарахування за квотами-1, квотами-2, передбачене пунктом 5 розділу IV цих Умов, і бажають скористатись цими правами, або мають розбіжності в ПІБ, даті народження, статі або громадянстві вступника в атестаті про ПЗСО та у сертифікаті ЗНО.

Якщо я здавав ЗНО в 2016 і 2017 роках, чи можу я використовувати дані з обох сертифікатів?

Так, система автоматично завантажить дані не тільки з сертифікату, який було вказано при реєстрації.

Яку АДРЕСУ електронної пошти можна використовувати у якості ЛОГІНА для входу до електронного кабінету?

Використовуйте адресу своєї ДІЮЧОЇ електронної пошти (до якої Ви маєте доступ). На цю адресу вам надійде лист для активації доступу до системи.

Разом з тим, використання адрес електронної пошти з окремих доменів (наприклад, mail.ru, yandex.ru) в Україні заборонено. Використовуйте інші адреси.

Яким чином можна подавати електронні заяви, якщо вступник минулого року вже реєструвався на даному сайті?

У поточному році необхідно повторно здійснити реєстрацію електронного кабінету вступника. Відповідно, інформація про подання заяв до обраних цього року ВНЗ буде відображатись у новому кабінеті.

Куди звертатись, якщо виникли проблеми під час реєстрації або входу в електронний кабінет?

У разі виникнення проблем під час процесу реєстрації або входу в електронний кабінет Ви можете надсилати звернення спеціалістам підтримки ЄДЕБО. На центральній панелі головної сторінки потрібно натиснути кнопку «Контакти». У вікні, що з’явилося заповніть відповідні поля та натисніть на стрілку «Далі».

Що робити якщо при введенні даних система не знаходить атестат про ПЗСО або сертифікат ЗНО?

Достовірність даних атестату про ПЗСО перевіряйте на сайті ІВС «Освіта» (http://osvita.net), де для перевірки необхідно заповнити поля (логін та пароль вже існуючої Вашої пошти) у формі «Вхід». – Наявність даних сертифікату ЗНО перевіряйте на сайті http://testportal.gov.ua/.

Куди звертатись, якщо необхідно внести зміни в ПІБ чи дату народження у сертифікаті ЗНО або до атестату про ПЗСО?

Для виправлення помилки у прізвищі, імені, по батькові чи даті народження необхідно звернутись:

  • в сертифікаті ЗНО – до регіонального центру оцінювання якості освіти;
  • в атестаті про ПЗСО – до установи, що видала атестат (школа, коледж тощо).

Чому на вказану мною електронну пошту не надійшов лист про підтвердження реєстрації?

Підтвердження про успішну реєстрацію надходять за умови правильно введених символів електронної пошти. У випадку, коли Ви виявили помилку у вказаній адресі, зареєструйтесь повторно з правильно вказаною адресою через 24 години (це термін анулювання попередньої реєстрації без активації створеного електронного кабінету вступника).

Не можу увійти в систему під своїм логіном. Видає помилку: «Не вдалося виконати запит. Виникли технічні проблеми. Повторіть спробу пізніше». Що робити у такому випадку?

Скоріш за все, причиною цього є неправильно введена адреса сайту для електронного подання. Можливо, Ви заходите за адресою http://osvitavsim.org.ua/, хоча потрібно використовувати адресу http://ez.osvitavsim.org.ua/. Будь ласка, ще раз уважно перечитайте інструкцію перед тим, як скористатися системою.

Після того, як я вводжу логін та пароль, мене знову повертає на головну сторінку. Але замість слова «Реєстрація» стоїть мій Логін, а посилання на профайл немає і переходу до нього не відбулося.

У такому випадку пропонуємо Вам «очистити» історію та кеш браузера за весь період або змінити браузер.

Як дізнатися свій логін для входу в Кабінет вступника?

Логіном являється адреса електронної пошти, вказана вступником при реєстрації.

Що робити у випадку, якщо я забув пароль?

Якщо Ви забули пароль від особистого електронного кабінету скористайтесь функцією «Забули пароль?» у вікні входу до кабінету.

Чому я не можу змінити «Обов’язкові дані» в кабінеті вступника?

Можливість змінювати «обов’язкові дані» в кабінеті вступника блокується після того, як Ваша перша подана заява зареєстрована у ВНЗ.

Що робити у випадку, якщо домашнього (стаціонарного) телефону немає?

Обов'язковим полем для заповнення номер Вашого мобільного є, тому за відсутності домашнього (стаціонарного) телефону можете не заповнювати дану форму.

Чи можливо змінити середній бал атестату в електронному кабінеті вступника?

Середній бал атестату можливо змінити в електронному кабінеті вступника, до моменту подання першої заяви до ВНЗ.

Зверніть увагу! Після подання хоча б однієї заяви до навчального закладу редагування середнього балу буде недоступним. З питань корегування середнього балу, якщо є подані заяви необхідно звернутися безпосередньо до навчального закладу, в який подано заяву.

Чому після реєстрації в кабінеті вступника у формі бали сертифікатів ЗНО за 2017 р. стоять нулі або бали не відповідають отриманим?

Бали сертифікатів ЗНО 2017 року автоматично з`являються в кабінеті вступника після завершення здачі всіх предметів ЗНО. Якщо є невідповідність: перевірте дані сертифікату ЗНО на сайті http://testportal.gov.ua/. У разі їх відповідності на сайті – зв`яжіться з підтримкою кабінету вступника.

Освіта.ua
04.07.2017

Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Maria
Очень большая ошибка, если ввёл неправильно домашний номер в регестрации на зно?
oleg
Я подав заявки у вузи і вже писало допущено до конкурсу, але тепер знову подивився і всі заявки зникли, а також зникли всі дані (скановані копії, результати зно), ВСЕ ЗНИКЛО!!!!!!!! Підскажіть будь ласка що робити.
Наталия
Для oleg: У разі відображення в електронному кабінеті тексту «Виникла помилка» необхідно зробити наступні дії: Вийдіть із кабінету (тобто закрийте вкладку, де відображався електронний кабінет). Почистіть кеш вашого браузера (В пошуковому рядку Google наберiть «як очистити кеш браузера» для отримання iнструкції). Відкрийте нову вкладку. Введіть власноруч адресу електронного кабінету: cabinet.osvitavsim.org.ua (не переходьте за збереженою вкладкою на вашому комп’ютері!). Після завантаження сторінки натисніть Ctrl+F5. Коли сторінка оновиться, введіть логін та пароль і натисніть «Вхід». Все буде відображатися.
Комментировать
абітурієнт
У мене та ж ситуація, що і в Олександри, в кабінеті вступника пише червоним "виникла помилка", а при активуванні кабінета "...користувача..не знайдено...", дайте відповідь, що це все може означати і куди звертатись!!!
pilGrim
Для абітурієнт: скорее всего сайт просто сильно загружен в данный момент .
Комментировать
Олександра
Чому в електронному кабінеті пише "Виникла помилка"? Та коли активую кабінет то пише "Користувача, якого необхідно активувати не знайдено". Що це все може означати?
Сергій
Для Олександра: Спробуйте зайти через телефон!
Комментировать
максим
що робити коли вже більше тижня зареєстрованний у закладі?
lerka
Для максим: звонить в приёмную комиссию.
Комментировать
Діана
Що робити, якшо я натискаю спеціальніть, потім пошук, а воно не переноситься у таблицю?
Віталік
Я подав заявки у вузи і вже писало допущено до конкурсу, але тепер знову подивився і всі заявки зникли, а також зникли всі дані (скановані копії, результати зно), ВСЕ ЗНИКЛО!!! Підскажіть будь ласка що робити.
Марина
Для Віталік: Та сама проблема.
Комментировать
Діана
що робити, якщо завантажена Додаток №13 не підходить, хочу загрузити новий, проте не знаю як, підкажіть будь ласка.
Юлия
Для Діана: якщо ти вже подала заяву ,то вже ніяк не можно щось змінити у кабінеті
Комментировать
аліна
не можу відновити пароль в єдбо.тимчасова бокують.шо робити?
Алена
При создании электронного кабинета я по ошибке вложила сканкопию самого аттестата, а не его додатка. Как это исправить?
Артем
Для Алена: Наверное никак, таже самая пробелма
Юлия
якщот ті не подала ще заяви,то просто завантаж інший скан
Комментировать
Юлія
Насколько знаю, после подачи заявления данные изменить уже нельзя. У меня вопрос: в списках поступающих (Інформаційна система конкурс) по одной специальности встречаются случаи полного совпадения ПІБ и конкурсного бала - на это обращают внимание? Разница только в приоритете. Мысль, что это тезки и удивительное совпадение по балам - наивна. Учитывая, что такие случаи по ВНЗ встречала неоднократно. А это значит - афера, на которую нужно адекватно реагировать пока не поздно (до окончания конкурса) на уровне администраторов ресурса и самих ВНЗ.
Настя
как можно поменять приоритет поданных заявлений вузы?
Максим
Для Настя: ніяк
Комментировать
Олег
Чому після реєстрації в кабінеті вступника не можу подати заяву на вступ до вуза або университету ????
Ігор
Чому не можна виправити довідку про місце проживання, якщо є статус "Потребує уточнення вступником". Як зробити це уточнення?
Тетяна
Можливо хтось здавав ЗНО з чотирьох предметів? В вас затягує всі чотири в особистий кабінет? В нас не затягує фізику. Що робити?
Наталья
А если мы не из сельской местности а галочку поставили и фото отсканированте загрузили теперь выдаёт ошибку не можем подать заявления что делать
Юлія
Що робити, якщо завантажено атестат, а потрібно завантажити додаток до атестату?
Юлія
Для Юлія: загрузите нужный файл повторно - и он заместит неправильно загруженный файл.
TNT
Юля, ответ минобразования моему знакомому - вилучення неправильно введеного скану не передбачено, доведеться подавати Ваш додаток до кожного з вищів, куди Ви подали заяву.
Комментировать
Олександра
Що робити якщо введено атестат а треба ввести додаток до атестату
Вікторія
Подала заявку,тепер вибиває що потребує уточнення і потрібно мій атесат сторона з оцінками.Немає стрічки куди можна добавити.Що робити?
Юлія
Для Вікторія: Не предусмотрено загрузки двух файлов: нужно обе стороны додатка сохранить в одном файле (копировать / сканерить).
Комментировать
Олександр
Що робити, якщо потрібно видалити файл про місце проживання з особистого кабінету вступника, а я вже подав перші заяви.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!