Osvita.ua Высшее образование Вступительная кампания Чтение публикации
Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Леся
Я все таки дозвонился на гарячу лінію ,кажуть ну ви розумієте десь у базі є помилка у четвер ми будемо мати доступ до баз і зможемо вам сказати де невідповідність мол дзвоніть у четвер ,кажу я за цілий день до вас ледве дозвонилася це ж не реально,я сама перевірила базу атестатів все вірно ,сертифікат ЗНО все вірно помилка тільки у цій довбаній програмі яку вони всі так вихваляли ,і головне ніде у засобах масової інформації нема ані слова про цю проблему а подзвонила на 112 канал подивимося чи дадуть в ефір
Настя
Для Леся: а що означає скажуть де невідповідність? тобто помилка не у них чи що?
Леся
вони кажуть що не у них а у атестаті чи сертифікаті ,але я все перевірила всі дані правильні
Комментировать
Леся
Добрий день,хтось отримав хоч якусь інформацію коли буде вирішена проблема неможливості зареєструватися у зв"язку з відсутністю даних атестату, на гарячу лінію ЄДЕБО додзвонитися неможливо подзвонила у МОН кажуть то тільки ЄДЕБО може дати інформацію
Алекс
Для Леся: Відхрещуються, хоча МОН ПОВИННЕ КОНТРОЛЮВАТИ ПРОЦЕС!! БЕСПРЕДЕЛ!
Комментировать
Nikolas
Я тeж нe можу створити eлeктронний кабінeт, пишe нeвідповідність атeстата з сeртифікатом. Що цe такe? Навіть сайт нормально нe працює! Я в шоці!!!
Лора
П’ятий день неможливо створити електронний кабінет вступника. Видає помилку про невідповідність сертифікату ЗНО та атестату. Подзвонила на техпідтримку сказали, що це у них проблема, може у четвер система запрацює. БАРДАК!!! Згідна з попередніми дописувачами, ніде немає ніякої офіційної інофрмації.
Настя
Доброго дня! Коли я активую свій кабінет, то у меня відкривається вікно з надписом:"Активація, зачекайте будь-ласка ", а внизу:"Користувача, якого необхідно активувати не знайдено". У той час, коли я заходжу просто до свого кабінету у мене все начебто гаразд, і я завантажила свою фотографію і додаток до атестату. Скажіть будь-ласка, це проблема сайту, чи моя?
Андрій
Неможу зареструватися, вилітає таж помилка що і у вас...
Юлия
Сколько это может продолжаться? Пятые сутки не могу зарегистрироваться, якобы не соответствует аттестат и зно!!! Неужели нельзя написать, что неполадки в программе??? Господа разработчики всей этой канители, великие Реформаторы! Сделайте наконец-то это программу, дайте возможность людям зарегистрироваться! Админы, ответьте хоть нескольким людям, а то получается вопросы в никуда!
Ростислав
Коли я реєструвався, в мене " завис" компютер і мене зареєструвало з немоїм середнім балом атестата ( в мене 10,4, а ввело 10)! Що мені робити? Як це виправити?
Екатерина
Добрый день. Не могу зарегистрировться. Пишет о несоответствии данных аттестата и сертификата ЗНО. По документам всё верно. Куда обращаться?
Женя
Для Екатерина: проверить серию аттестата, в английской раскладке на клавиатуре ввести такие же буквы заглавными
Комментировать
Дмитрий
Можно было сразу написать про почту? И ЧТО ТЕПЕРЬ ДЕЛАТЬ?
Юлия
Скажите, а информационную карту (додаток до сертификата) нужно загружать?
Женя
Для Юлия: нет! Он сам подтянется
Комментировать
Виктория
Помогитеее Неправильно ввела адрес электронной почты и теперь никак не могу исправить. Что делать???
Максим
як виправити адресу пошти, яку я ввів неправильно, на правильну?
КатринХадид
Народ как загрузить фото и каким оно должно быть, это типа перефоткать с паспортата и что делать с додатком аттестата его тоже сфоткать?
Юлия
Для КатринХадид: нужно сканировать с помощью принтера и затем загрузить
Настя
не грузится ,пишет не правильный формат
Комментировать
Таня
На маил.ру сообщение вообще не придёт? Могли бы и предупредить.
Дарья
Как изменить электронную почту при регистрации, если я уже зарегистрирована? Выдает, что пользователь не активирован.
Карина
Для Дарья: така ж сама проблема
Комментировать
Наталя
Зареєстрували електроний кабінет дочки-абітурієнтки з тисячної спроби !!! Тепер чекаємо понеділка так як кабінет не активований ( а можливо це чергова помилка) . З власного досвіду скажу - Міністерство освіти і науки ЗНО з впровадження електронних кабінетів абітурієнтів склало на мінус два бала. Впевнена що скласти всупні екзамени , подати документи в будь-який іноземний вуз значно простіше. Складається враження що в Україні молодь з вищою освітою просто не потрібна.
Ирина
Кто знает,почему нельзя просмотреть скан додатка? Нажимаю просмотр,ничего не происходит.Или так и должно быть?как же комиссия будет его рассматривать?
Оксана
Для Ирина: у браузері заборонені спливаючі вікна
Комментировать
Сергей
Как загрузить фото? Не могу загрузить . Что делать?
Наталя
Поясніть, будь ласка,як задіяти одразу два сертифікати зно за 2016 і 2017 роки.Хочу комбінувати: англійську мову взяти за 2016 рік, а українську та історію за 2017 рік.Я читала що такі дії можливі,більш того, бачила не одне запитання,аналогічного змісту, на цьому сайті і відповідь була схвальна.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!