Osvita.ua Высшее образование Вступительная кампания Чтение публикации
Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
Добрий день. Моя донька інвалід. Сколіоз 3 ст. Здавала ЗНО. Чи має вона якісь пільги при вступі? Якщо читати перелік "Перечне заболеваний, которые могут быть препятствием для прохождения гражданами внешнего независимого оценивания, утвержденном приказом Министерства образования и науки Украины и Министерства здравоохранения Украины от 25 февраля 2008 года № 124/95" " то має, але пише що він втратив чинність.
DGP
Для Алла: Перейдіть за ссилкою. Там НАКАЗ 29.08.2016 № 1027/900. Там є новий більш детальний перелік
Алла
Добрий день. Дякую, є наше захворювання в переліку, але ЗНО вона здавала разом з усіма. Підкажіть, будь-ласка, що нам далі робити?
Алла
Для DGP:Добрий день. Дякую є: Деформації хребта та (або) грудної клітки III, IV ступенів із значними порушеннями функції органів грудної клітки (не оперовані) M41 Q67.5 Q67.6 Q67.7 Постійно, але у разі неможливості створення особливих (спеціальних) умов) ЗНО вона здавала разом з усіма. Підкажіть, будь-ласка, що нам робити далі?
Комментировать
Ирина
Добрый день! Абитуриенту, подавший документы для поступление в высшее учебное заведение и имеющему статус «Дети – инвалиды» 16 июня исполняется 18 лет. Прием документов в вуз осуществляется с 20 июня по 20 июля. Сохраняется ли за абитуриентом в текущем году право на зачисление на обучение вне общего конкурса как имеющего статус «Дети – инвалиды»? В настоящее время ребенок оформляет справку МСЭК.
DGP
Для Ирина: поза конкурсом вступають не "діти-інваліди" (такої категорії немає), а "лица с инвалидностью, которые не могут посещать учебное заведение (по рекомендации органов здравоохранения и социальной защиты населения)" - за співбесідою та "лица, у которых есть заболевания, указанные в Перечне заболеваний, которые могут быть препятствием для прохождения гражданами внешнего независимого оценивания, утвержденном приказом Министерства образования и науки Украины и Министерства здравоохранения Украины от 25 февраля 2008 года № 124/95" - за квотою 1. В будь-якому випадку слід визначатись з лікарем, чи відноситься Ваша інвалідність, до тієї, яка дає право на дані пільги.
Комментировать
Джек
Здравствуйте, скажите пожалуйста, после армии нужно сдавать ЗНО если в 11 классе он сдал только один предмет?
DGP
Для Джек: Да треба!
Комментировать
анастасия
Добрый день. Я инвалид 1-Б группы. Подскажите пожалуйста в какие ВУЗы я могу поступить на онлайн обучение. И какие нужно документы для поступления.
Ирен
Ребенку у которого отец(живой) участник боевых действий АТО имеет льготу при поступлении? Может рассчитывать на зачисление на бюджет в институт?
Галина
Для Ирен: пільги є лише в самих учасників АТО. А на зарахування на бюджет має право кожен, хто нормально здав ЗНО та пройшов за конкурсом.
Ирен
А если сейчас отец находится в зоне АТО?
Галина
Для Ирен: І що це змінює? Дитина все одно не стає учасником АТО.
Комментировать
Владислава
Доброго вечора, скажіть будь ласка чому переселенці з 2014 року не враховуються? Хіба ви думаєте ми не бачили того що там відбувалось? У свої 13 років я попала під обстріл і це можно було назвати адом. Нас 5 дітей в сім‘ї, малозабезпечені, батьки не можуть працювати. І нам не надають ніяких пільг?
DGP
Для Владислава: пільги лише для тих переселенців, хто з об’єктивних причин не міг закінчити нормальну школу і нормально встигти підготуватись до ЗНО. Ви протягом 4-2 років вчились у звмчайній українській (не ДНР-рівській) школі. Могли нормально навчатись і готуватись до вступу
я
Для Владислава: А чому Ваші батьки, які ЗМОГЛИ зробити 5-х дітей, НЕ МОЖУТЬ працювати? Вас ніхто не зобов’язує вчитись платно. Погано вчились в школі, йдіть вчитись в ПТУ, або працювати (має ж хоч хтось в сім’ї заробляти).
Комментировать
Наталья
Есть ли льгота при поступлении на магистратуру у студента переселенца? Переехал на подконтрольных территорию в 2014 году?
Вадим
Добрий вечір. Чи маю я льготи: батько має 15 років підземного стажу в шахті? Як я можу використати ці льготи?
DGP
Для Вадим: зможете отримувати соціальну стипендію після вступу
Комментировать
Татьяна
Добрый день. У моей дочери отец погиб на производстве (шахте). Относится ли она к льготной категории и подача документов должна быть в электронном или бумажном виде?
DGP
Для Татьяна: звісно в електронному. Якщо вступить на бюджет зможе отримувати соціальну стипендію.
Комментировать
Елена
Какая квота у ребенка переселенца и есть ли льгота если у него оба родителя инвалида
DGP
Для Елена: інвалідність батьків не дає права на пільгу. Щодо "переселенця" право на квоту 2 мають "граждане Украины, которые проживают на временно оккупированной территории или переселились из нее после 1 января 2017 года", що вказано в статті вище. Якщо Ви давно переселились, вступаєте на загальних підставах.
Комментировать
Віка
Доброго дня, я охоьіла би дізнатися, я цього року планую вступати до ВНЗ, буду подавати документи власноруч, тому що маю статус дитини позбавленої батьківського піклування, мне потрібно одразу додавати до пакету документів довідку з лікарні, чи потім?
Ірина
Доброго дня. Я учасник АТО,маю середню спеціальну освіту. Чи можу вступити до ВНЗ без ЗНО
DGP
Для Ірина: що означає середня спеціальна? Зараз немає такого поняття, тому не зрозуміло, що Ви закінчувалм і яку кваліфікацію маєте.
Ірина
Медична сестра
Ірина
Диплом молодшого спеціаліста. І освіта середня спеціальна. В 2016 році закінчила медичне училище
Комментировать
Александр
Какой документ необходимо подать для подтверждения льготы предусмотренных Законом Украины «О статусе и социальной защите граждан, пострадавших вследствие Чернобыльской катастрофы»
я
Для Александр: А які пільги Ви хочете підтвердити?
я
Для Александр: Якщо ви говорите про пільгу зі ст. 20 (пункт 26), то документи про інвалідність та атестат, який підтверджує закінчення навчання з відзнакою.
Комментировать
юля
доброго дня. Нище було запитання але я не побачила відповіді. я маю право подати документи по квоті 1.. чи потрібно мені власно руч подавати документи до вузів чи як і всі в електронній формі?
Галина
Для юля: власноруч.
Комментировать
Яна
Добрый вечер. Подскажите пожалуйста,если ребенок сдал ЗНО по двум предметам я участник АТО.Есть ли у него шансы поступить в институт?
Галина
Для Яна: Треба 3 ЗНО
Комментировать
Алексей
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, сестра завалила ЗНО, она переселенка из Луганска, нашего отца убили во время военных действий (он мирный житель). Можно ли поступить в ВУЗ?
DHP
Для Алексей: ви самі відповіли на запитання: вона завалила ЗНО!
Алексей
А разве нельзя пройти напрямую в универ и пройти там просто вступительные? Никаких лазеек нету, теперь год сидеть?
Комментировать
Белов
Если ребёнок рождённый от папы чернобыльца 2 кат. Имеет ли он льготы при поступлении ав вуз
Виктория
Еще один интересующий меня вопрос, дело в том, что если мне исполняется 12 июля 18 лет и 12 начинается прием документов в ВУЗы, я буду еще иметь право поступать по льготам или нет?
Галина
Для Виктория: а яка у Вас пільга?
Виктория
Для Галина: якщо я правильно зрозуміла все, що вище написано, то квота 1,
DHP
Для Виктория: там є різні категорії. Вочевидь, Ви маєте наувазі "дитина позбавлена батьківського піклування". Якщо це так, то за вами цей статус зберігається і ви дійсно можете вступати за кватою 1. І до 23-х років Ви можете отримувативсе матеріальне забезпечення яке передбачене дітям-сиротам: велика соціальна стипендія, витрати на харчування, придбання навчальної літератури, оновлення одягу
Комментировать
Виктория
Здравствуйте, я имею статус сироты. Поступая в ВУЗ, мне нужно будет лично подавать документы или в электронной форме и есть ли возможность подавать документы в разные ВУЗы? Вступительные экзамены обязательны или важны результаты ЗНО?
Екатерини
Здравствуйте, есть ли льгота при поступлении, если у моего папы стаж подземного труда 22 года?
да уж...
Для Екатерини: конечно есть!! У ПАПЫ :)
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!