Osvita.ua Высшее образование Вступительная кампания Чтение публикации
Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ирен
Ребенку у которого отец(живой) участник боевых действий АТО имеет льготу при поступлении? Может рассчитывать на зачисление на бюджет в институт?
Галина
Для Ирен: пільги є лише в самих учасників АТО. А на зарахування на бюджет має право кожен, хто нормально здав ЗНО та пройшов за конкурсом.
Ирен
А если сейчас отец находится в зоне АТО?
Галина
Для Ирен: І що це змінює? Дитина все одно не стає учасником АТО.
Комментировать
Владислава
Доброго вечора, скажіть будь ласка чому переселенці з 2014 року не враховуються? Хіба ви думаєте ми не бачили того що там відбувалось? У свої 13 років я попала під обстріл і це можно було назвати адом. Нас 5 дітей в сім‘ї, малозабезпечені, батьки не можуть працювати. І нам не надають ніяких пільг?
DGP
Для Владислава: пільги лише для тих переселенців, хто з об’єктивних причин не міг закінчити нормальну школу і нормально встигти підготуватись до ЗНО. Ви протягом 4-2 років вчились у звмчайній українській (не ДНР-рівській) школі. Могли нормально навчатись і готуватись до вступу
я
Для Владислава: А чому Ваші батьки, які ЗМОГЛИ зробити 5-х дітей, НЕ МОЖУТЬ працювати? Вас ніхто не зобов’язує вчитись платно. Погано вчились в школі, йдіть вчитись в ПТУ, або працювати (має ж хоч хтось в сім’ї заробляти).
Комментировать
Наталья
Есть ли льгота при поступлении на магистратуру у студента переселенца? Переехал на подконтрольных территорию в 2014 году?
Вадим
Добрий вечір. Чи маю я льготи: батько має 15 років підземного стажу в шахті? Як я можу використати ці льготи?
DGP
Для Вадим: зможете отримувати соціальну стипендію після вступу
Комментировать
Татьяна
Добрый день. У моей дочери отец погиб на производстве (шахте). Относится ли она к льготной категории и подача документов должна быть в электронном или бумажном виде?
DGP
Для Татьяна: звісно в електронному. Якщо вступить на бюджет зможе отримувати соціальну стипендію.
Комментировать
Елена
Какая квота у ребенка переселенца и есть ли льгота если у него оба родителя инвалида
DGP
Для Елена: інвалідність батьків не дає права на пільгу. Щодо "переселенця" право на квоту 2 мають "граждане Украины, которые проживают на временно оккупированной территории или переселились из нее после 1 января 2017 года", що вказано в статті вище. Якщо Ви давно переселились, вступаєте на загальних підставах.
Комментировать
Віка
Доброго дня, я охоьіла би дізнатися, я цього року планую вступати до ВНЗ, буду подавати документи власноруч, тому що маю статус дитини позбавленої батьківського піклування, мне потрібно одразу додавати до пакету документів довідку з лікарні, чи потім?
Ірина
Доброго дня. Я учасник АТО,маю середню спеціальну освіту. Чи можу вступити до ВНЗ без ЗНО
DGP
Для Ірина: що означає середня спеціальна? Зараз немає такого поняття, тому не зрозуміло, що Ви закінчувалм і яку кваліфікацію маєте.
Ірина
Медична сестра
Ірина
Диплом молодшого спеціаліста. І освіта середня спеціальна. В 2016 році закінчила медичне училище
Комментировать
Александр
Какой документ необходимо подать для подтверждения льготы предусмотренных Законом Украины «О статусе и социальной защите граждан, пострадавших вследствие Чернобыльской катастрофы»
я
Для Александр: А які пільги Ви хочете підтвердити?
я
Для Александр: Якщо ви говорите про пільгу зі ст. 20 (пункт 26), то документи про інвалідність та атестат, який підтверджує закінчення навчання з відзнакою.
Комментировать
юля
доброго дня. Нище було запитання але я не побачила відповіді. я маю право подати документи по квоті 1.. чи потрібно мені власно руч подавати документи до вузів чи як і всі в електронній формі?
Галина
Для юля: власноруч.
Комментировать
Яна
Добрый вечер. Подскажите пожалуйста,если ребенок сдал ЗНО по двум предметам я участник АТО.Есть ли у него шансы поступить в институт?
Галина
Для Яна: Треба 3 ЗНО
Комментировать
Алексей
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, сестра завалила ЗНО, она переселенка из Луганска, нашего отца убили во время военных действий (он мирный житель). Можно ли поступить в ВУЗ?
DHP
Для Алексей: ви самі відповіли на запитання: вона завалила ЗНО!
Алексей
А разве нельзя пройти напрямую в универ и пройти там просто вступительные? Никаких лазеек нету, теперь год сидеть?
Комментировать
Белов
Если ребёнок рождённый от папы чернобыльца 2 кат. Имеет ли он льготы при поступлении ав вуз
Виктория
Еще один интересующий меня вопрос, дело в том, что если мне исполняется 12 июля 18 лет и 12 начинается прием документов в ВУЗы, я буду еще иметь право поступать по льготам или нет?
Галина
Для Виктория: а яка у Вас пільга?
Виктория
Для Галина: якщо я правильно зрозуміла все, що вище написано, то квота 1,
DHP
Для Виктория: там є різні категорії. Вочевидь, Ви маєте наувазі "дитина позбавлена батьківського піклування". Якщо це так, то за вами цей статус зберігається і ви дійсно можете вступати за кватою 1. І до 23-х років Ви можете отримувативсе матеріальне забезпечення яке передбачене дітям-сиротам: велика соціальна стипендія, витрати на харчування, придбання навчальної літератури, оновлення одягу
Комментировать
Виктория
Здравствуйте, я имею статус сироты. Поступая в ВУЗ, мне нужно будет лично подавать документы или в электронной форме и есть ли возможность подавать документы в разные ВУЗы? Вступительные экзамены обязательны или важны результаты ЗНО?
Екатерини
Здравствуйте, есть ли льгота при поступлении, если у моего папы стаж подземного труда 22 года?
да уж...
Для Екатерини: конечно есть!! У ПАПЫ :)
Комментировать
Дарья
Здравствуйте! Подскажите, у меня І группа инвалидности, это освобождает меня от сдачи ЗНО?
Татьяна
Добрый день ! моя семья имеет статус многодетной ( 4 детей ) , имеет ли право моя старшая дочь 18 лет, право на бесплатное образование в ВУЗе ?
Галина
Для Татьяна: нет
Комментировать
Мария
Добрый день,есть ли льготы на мой случай.Мама-умерла,папа не в стране+есть инвалидная группа.Есть-ли льготы?
Галина
Для Мария: По-перше: що означає "не в стане"? він позбавлений батьківських прав? Ви маєте статус дитини позбавленої батьківського піклування? Якщо так, то вступаєте за квотою 1. По-друге: в кого інвалідність? у Вас чи у Вашого батька? Якщо у Вас, то в залежності від того чи відноситься ваше захворювання до переліку, затвердженого наказом від 25.022008 № 124/9, то також за квотою 1. А взагалі, це все написано в статті під якою Ви пишете. Може варто було спершу почитати.
Комментировать
Аня
Дитина позбавлена батьківського піклування може вступити на бюджет, якщо закінчив університет у 21 рік і хоче вступити знову на 1 курс до 23 років?
Кристина
Для Аня: те, кто уже учился на бюджете в учебном заведении, не могут снова поступить на бюджет в учебное заведение того же уровня. Например, если учился на бюджете в техникуме, можешь поступить на бюджет в университет. Но если уже отучился на бюджете в университете, повторно государство платить не будет.
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!