Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Родіон
Важливий досвід в моєму житті, на спеціальності програмування зустрічав тільки лояльних та професійних викладачів
Богдан
Полтавський політехнічний коледж став другою рідною домівкою для багатьох сімей Полтавщини,. Про коледж можу сказати тільки хороше, тут працюють чудові висококваліфіковані викладачі, майстри своєї справи. На ряду з високою організацією навчально-виховного процесу в коледжі прекрасно поставлена спортивно-масова робота, робота предметних і технічних гуртків, художня самодіялбність та різнобічне дозвілля студентів. Затишні 2 гуртожитки та модернізована їдальня. Раджу вступати в наш начальний заклад і отримати глибокі знання з обраних спеціальностей.
Ольга Бовшик
Гарне місце для навчання. Хороше матеріально-технічне забезпечення, добрі викладачі. Багато можливостей для студентів. По собі залишає лише приємні спогади!
Іndi
Колишня студентка коледжу. В пам’яті самі теплі спогади про ці роки навчання. Реально гарні викладачі і знання, що дають. Студентське життя насичене не лише парами, є купа додаткових гуртків і спортивних секцій. Сумувати немає коли)). Зараз коледж стрімко розвивається, рухається "в ногу з часом". Впевнена, кожен знайде для себе щось цікаве тут і не залишиться байдужим. Гарне місце для навчання - раджу всім!