Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Надя Савчук
Приехала из другой области, для того чтобы тут учиться. Ни о чём не жалею, хорошие и понимающие преподаватели, интересные специальности и много возможностей
Олег
Навчаюсь в ВК НАУ 3 роки. В коледжі великий вибір сучасних спеціальностей.Ось,наприклад,я навчаюсь по спеціальності "Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології. Викладачі висококваліфіковані,можуть знайти підхід до будь-якого студента,також завжди йдуть на зустріч.В коледжі є студентська рада, яка проводить різні конкурси,флешмоби,урочисті заходи присвячені різноманітним святам.Та й на парах цікаво.
Анютка Кияница
Закінчила коледж НАУ, після закінчення в мене залишилися приємні емоції та спогади про студентське життя. Мене навчали кваліфіковані викладачі з багатим досвідом роботи.
Роман Циганок
Закінчив колледж в 2015, педагоги висококваліфіковані, завжди допомжуть і підскажуть! Проблеми були тільки з тими студентами, хто не ходив на пари, впринципі як і скрізь. Після коледжу є можливіть вступити до київського НАУ без іспитів і всяких там контрольних робіт, відразу на третій курс, тому що програма коледжа дуже обширна і ми вчимо багато матеріалу, було навіть що на 4 курсі київського НАУ я отримував залік автоматом, тому що цю дисципліну я вивчав в Васильків і мені просто перенесли оцінку. Однии словом РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Cristina Pelepenko
Закончила колледж, не жалею, кто хочет учиться тот учится,а не спихивают на преподавателей.
Vicky Lokteva
Розгляньте можливість вступити у ВК НАУ. Не пошкодуєте. Опікають та носяться з вами, включно зі вступом далі до універу.Деякі теми в конспект будучи в інституті не пишу, ці теми проходили у коледжі. Мене тут навчили вчитися, викладачі доступні для діалогу, з деякими спілкуюся і після випуску. Навіть з тими хто неуспішний, застосовують різні методи, "витягають", мотивують... Крім навчання тут можна розвивати лідерські якості в органах студенського самоврядування. Багато хто з випускників приходять в коледж на 1 вересня та інші свята обійняти своїх викладачів та просто подякувати.
raa07
Если Вы думаете сюда поступать - прошу обдумать это решение дважды. В этом колледже Вас не ждёт ничего хорошего, всё очень печально по всем фронтам. Большая часть учителей плохо знают необходимый материал (что уж говорить про то, как они учат), совершенно отморожено относятся к студентам, практически все берут взятки (иногда специально ставят оценки поменьше, что бы им заплатили в итоге). Так что никому не советую тут оказаться. Если кто-то захочет узнать подробней - я Антон Рытов, легко найдёте в любой соц сети.