Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Vdm1488
Я могу сказать за это учебное заведение все только самое хорошее, и я очень рад что учусь именно в нем ) Хочу отдельно отметить преподавателей, они тут грамотные и добрые , что с пониманием относятся к ученикам и преподносят предметы так чтобы у студентов просыпалось желание ко всему новому ) Спасибо всем преподавателям , что помогают нам идти по этой иногда не лёгкой тропе знаний )
Марина
Коледж чудовий. Викладачі стараються пояснити теми і зійсно люблять свою роботу. Дійсно цікаво вчитися в них чомусь новому! Взагалі сам навчальний процес дуже цікавий та с гарною атмосіерою, яка надає подих до начання!
Наталія
Основний скарб коледжу - його вчителі. Ще перед поступанням шукали коледж, вчителі якого були б не байдужі до дитини. В цьому коледжі не просто небайдужі! Іноді в самої руки опускаються - вони завжди підтримають! Взагалі в коледжі - дуже домашня атмосфера. А чого варті виставки робіт учнів на другому поверсі! В столовій помірні ціни для дітей. Але дійсно основний скарб - небайдужі вчителі. Пояснюють зрозуміло, хвилюються. А по образотворчому мистецтву це взагалі єдиний бюджетний коледж.
Костя
Сумую за коледжем!!!!Коледж дійсно дуже хороший!!!По закінченні сміливо можна йти по направленні працювати, та ще й заочно вступити в університет на 3 курс!!!!!
Олена
Чудовий коледж!!!викладачі просто клас!!!Вони не заставляють зубрити матеріал, а дійсно стараються щоб ми його могли зрозуміти!!!Вступивши в університет із знаннями після коледжа було дуже просто!!!Навчайтеся в Київському індустріальному коледжі, не пожалкуєте!!!