Сроки проведения вступительной кампании 2020

Министерство образования внесло изменения в Условия приема на обучение в учреждения высшего образования

Сроки проведения вступительной кампании 2020

Министерство образования и науки внесло изменения в Условия приема на обучение в учреждения высшего образования Украины. Соответствующий приказ, подписанный 4 мая 2020 года, прошел регистрацию в Министерстве юстиции.

Изменения внесены в сроки проведения вступительной кампании в 2020 году - все даты сдвинуты на месяц (август) с учетом прогноза развития эпидемиологической ситуации.

Реєстрація електронних кабінетів, прийом документів

Для вступників на основі ПЗСО реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Творчі конкурси, вступні іспити

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня.

Рекомендація на бюджет

Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

Можливість подачі оригіналів документів поштою

Міністерство освіти і науки передбачило для вступників можливість подачі оригіналів документів поштою (і у зв’язку з цим до 5 днів збільшено інтервал між останнім днем подачі документів та виданням самого наказу про зарахування). Передбачено також, що вступники зможуть надіслати сканкопії необхідних документів електронною поштою, наклавши на них кваліфікований електронний підпис, а самі документи донести після початку навчання.

Реєстрація на ЗНО до магістратури

Терміни проведення реєстрації для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного  випробування (ЄФВВ) перенесено. Реєстрація триватиме з 12 травня до 05 червня та відбуватиметься онлайн.

Іспити до магістратури

Водночас дати проведення ЄВІ та ЄФВВ залишаються незмінними – 01 та 03 липня відповідно. Дати ж реєстрації електронних кабінетів вступників на магістратуру, прийому документів, рекомендацій також перенесено на місяць.

Освіта.ua
08.05.2020

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Підкажіть, будь ласка, 29,30 серпня це-вихідні дні....приймальні комісії ВНЗ будуть працювати? Так? Дякую.
Asriel Dreemurr
Здравствуйте! Я прочитал статью и возник один вопрос у меня. А на каком сайте регистрироваться? Я просто не нашел где именно
Татьяна
Добрый вечер! У меня на свидетельстве проставлен апостиль. Могу я с таким свидетельством подавать документы в ВУЗ Украины?
Емма
А документи подавати в електронному форматі? А вже після зарахування приїхати з оригіналами?
Адмін
Вступ до закладу на основі ЗНО або іспитів. http://colleges.com.ua/educational-institutions/510-19018
Світлана
Добрий День! Моя донька здає ЗНО. Школа адміністрації вже назвала строки видачі аттестатів для тих хто здає ЗНО, тобто не пізніше 31 серпня 2020 року, тому в мене питання: в даному випадку діти встигнуть подати документи до ВУЗів? Дякую
Влад
Для Світлана: заяву можна подати до 22 серпня
Комментировать
Фурса Наталья Сергеевна
Если не сдал ЗНО тест по английскому на магистра ( 5 курс) как быть? Где можно продолжить обучение. что бы получить полное высшее образование?
Азбука
Для Фурса Наталья Сергеевна: Польша. В прошлом году был повторный экзамен.
Комментировать