Скільки балів можна отримати за якісний висновок?

Якісний висновок у власному висловленні з української мови – це стисле, зрозуміле, повне узагальнення всіх суттєвих позицій, що були заявлені в тезі, аргументах і прикладах.

За якісний висновок у власному висловленні можна отримати максимально 2 бали.

Якісний висновок – це стисле, зрозуміле, повне узагальнення всіх суттєвих позицій, що були заявлені в тезі, аргументах і прикладах до них, яке:

  • з одного боку, авторові власного висловлення дає можливість показати, що його доведення свого погляду на певну проблему добігло свого логічного завершення й увінчалося успіхом – висловлена теза знайшла своє якнайкраще обґрунтування;
  • з іншого боку, читачеві (екзаменаторові) дає можливість переконатися в виправданості заявленої автором у тезі позиції стосовно порушеної в тестовому завданні проблеми й у здатності автора проводити повний цикл доведення своїх поглядів.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Збірник для підготовки до власного висловлення створено Освіта.ua відповідно до діючих вимог до написання власного висловлення на зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури. Копіювання та розміщення матеріалів збірника на інших ресурсах заборонено.

Освіта.ua
01.03.2016

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!