Делить ли собственное высказывание на абзацы?

Собственное высказывание по английскому языку необходимо разделить на пять абзацев в соответствии со структурой письма

Поділ на абзаци – справа автора тексту, однак у випадку з власним висловленням поділ на абзаци є обов’язковим.

Відповідно до структури листа як типу письмового твору, він поділяється на п’ять частин (привітання, вступ, основна частина, заключна частина, прощання). Кожна з цих частин становить певне відносно завершене змістове й граматичне ціле. Саме тому лист потрібно розділити на п’ять абзаців, серед яких два зовсім маленькі (привітання та прощання).

У критеріях оцінювання власного висловлення з англійської мови в розділі b. Структура тексту та зв’язність у частині b2. Відповідність письмового висловлення заданому формату зазначено, що поділ тексту власного висловлення на абзаци є обов’язковим.

Особливу увагу варто звернути на основну частину власного висловлення, у якій розкривається зміст комунікативних ситуацій. Вона повинна бути обов’язково структурована за змістовими абзацами, тобто розділена, відповідно до кількості комунікативних ситуацій, на три або на два (якщо дві комунікативні ситуації об’єднані в один абзац) змістові абзаци.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Збірник для підготовки до власного висловлення створено Освіта.ua відповідно до діючих вимог до написання власного висловлення на зовнішньому незалежному оцінюванні з англійської мови. Копіювання та розміщення матеріалів збірника на інших ресурсах заборонено.

Освіта.ua
09.10.2020

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев