Объем собственного высказывания по английскому

Участнику тестирования рекомендуется написать собственное высказывание длиной не менее 100 слов

В умові завдання для власного висловлення є фраза «Write a letter of at least 100 words». Вона означає, що учаснику тестування рекомендують написати власне висловлення довжиною не менше 100 слів. При цьому під час перевірки письмового завдання кількість слів не підраховують, оцінку за меншу кількість слів не знижують. Але, як показує практика проведених тестувань, 100 слів – це мінімум, який дає можливість учасникові розкрити тему і опрацювати три комунікативні ситуації, зазначені в умові завдання, на середньому рівні. А для того, щоб отримати максимальну оцінку за виконання письмового завдання, необхідно продемонструвати знання широкого спектру лексичних одиниць і вміння їх використовувати, тобто робота повинна містити не менше 100 слів, а в ідеалі – більше.

Немає ліміту на найбільшу кількість слів у власному висловленні: максимально можливий обсяг власного висловлення – це така кількість слів, яку максимально можна розмістити на всій площі сторінки бланка Б, розкресленій на рядки для письма.

Увага! Пам’ятайте, що бланк Б в англійській мові односторонній. Виходити за межі ліній та писати з іншого боку бланку – заборонено. Текст, розміщений на зворотному боці бланка або виходить за межі ліній на бланку, не перевіряють і не оцінюють.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Збірник для підготовки до власного висловлення створено Освіта.ua відповідно до діючих вимог до написання власного висловлення на зовнішньому незалежному оцінюванні з англійської мови. Копіювання та розміщення матеріалів збірника на інших ресурсах заборонено.

Освіта.ua
09.10.2020

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Софія
2021 год. Объем высказывания 100 слов? или все-таки 150??? 2021 год. Объем высказывания 100 слов? или все-таки 150??? 2021 год. Объем высказывания 100 слов? или все-таки 150??? 2021 год. Объем высказывания 100 слов? или все-таки 150??? 2021 год. Объем высказывания 100 слов? или все-таки 150???