Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
ололоша
ну да, с разницей в 0.5 .... как в прошлом году наверняка будет по 2-2.5 балла разница(((
Ирина Шульгина
Іра, только у тебя ведь логин и пароль есть, чтобы посмортреть. Очень желаю каждому выпускнику набрать нужное количество и поступить туда, куда они хотят. Это хорошая возможность. Моя мама была победительницей республиканской олимпиады, ее взяли без взяток на престижный медицинский. Но это во времена СССР. Сестра тоже победила, но за нее платили, а сейчас все так прозрачно. Только знания и немного везения надо
Іра
А результати з свого ЗНО буду бачити тільки я?..я маю на увазі з кожного предмету окремо. Бо загальну кількість балів бачитимуть всі, я це знаю. Мене цікавить те чи будуть бачити інші люди мої бали наприклад з мови, математики хімії??? Дуже треба знати(адже не хотілося б щоб хтось знав мої бали)... загальну кількість нехай... але НЕ з кожного предмету окремо!!!
Анна
Для Іра: Ваши баллы( отдельно каждый предмет) кроме вас никто не увидит,а вот общий балл и балл атестатта будет видим в системе" Конкурс"при поступлении
Анна
Для Іра: Ваши баллы за каждый предмет отдельно увидите только Вы.А вот общую сумму и балл атестатта увидят все
Info
Результати ЗНО будуть опубліковані на Вашій інформаційній сторінці, відповідно ніхто не зможе дізнатися про результати тестування без Вашої згоди.
Комментировать
ВВВ
Скажіть, якщо декілька хрестиків у бланку А я поставив олівцем, то комп`ютер їх зарахує?
ДДД
Для ВВВ: нет, 90%, что не опознает. Иной материал, грифель - это не паста...
тата
Для ВВВ: Може не "розгледіти". Але не впадайте в розпач: можна подати апеляцію і тоді за допомогою людей Ваші відповіді зарахують.
Ната
Для ВВВ: Якщо олівцем, то може і не прочитати. Подайте на апеляцію, якщо так сталося. Можливо врахують. Якщо олівець темний, то , може і врахує. Взагалі, шановні абітурієнти, телефонуйте в регіональні центри зно. Там добрі компетентні тьоті, які гарно все розповідають. Бажаю Вам успіхів та не головне поступить, а головне закінчить та знайти роботу. бУДЬТЕ ЗДОРОВІ ТА ЩАСЛИВІ.
Комментировать