Организация и проведение ЗНО осуществлены с соблюдением всех требований, - Табачник

Министр образования Дмитрий Табачник заявил, что подготовка и проведение внешнего независимого оценивания в 2012 году состоялись на должном уровне

Организация и проведение ЗНО осуществлены с соблюдением всех требований, - Табачник

Об этом министр образования сказал во время брифинга в Кабинете Министров.

"Все подготовительные к ЗНО мероприятия были осуществлены в полном объеме и на должном уровне, о чем свидетельствует оценка общественных наблюдателей проведения тестирований", - сообщил министр.

По словам Дмитрия Табачника, в этом году для наблюдения за ходом ЗНО зарегистрировано рекордное количество общественных наблюдателей - 1716 человек. "То есть, практически все пункты тестирования были обеспечены присутствием общественных наблюдателей", - подчеркнул он.

Также министр отметил, что в этом году на тестировании по всем предметам зафиксировано повышение явки участников ЗНО: "В этом году есть явное повышение явки абитуриентов. Так, на популярный тест по украинскому языку и литературе в 2010 году пришли 88% от общего количества заявленных лиц, в 2011 - 89%, а в 2012 на тестирование явились около 93% заявленных. На математику в 2010 году пришли 85%, в 2011 - почти 88%, а в этом году - около 92%".

Дмитрий Табачник напомнил, что результаты тестов будут объявлены до 1 июля, а если абитуриент не согласен с результатами, он в течение трех дней может подать апелляцию.

О качестве работы Украинского центра оценивания качества образования, касающейся подготовки тестовых заданий и многочисленных ошибок в тестовых тетрадях, министр не сообщил.

Освіта.ua
13.06.2012

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
света
математика, можливо як і інші предмети, це щось незрозуміле. приніс додому син чернетку, перевірили та порівняли відповіді, порахували бали - перевили, малоб бути 174, але на сторінці результат був 162. Знов перевірили по відповідям - 174, хоч вмри. але апеляцію не подавали, оскільки то нібито і з таким балом на бюджет проходить, у нас профільний предмет високий. Але тепер вже хвилююся, якщо вони так судячи з коментарієв, зрізають ниших дітей на предметах, то щож буде з українським і взагали - НАВІЩО ВИКОРИСТОВУВАТИ ІЗ РОКУ В РІК СИСТЕМУ, ЯКА НЕ ПРАЦЮЄ І ТРИНЬКАТИ ДЕРЖАВНІ КОШТИ, АБО ДОВЕДІТЬ ДО ЛАДУ, ЩОБ КОМАР НСА НЕ ПІДДТОЧИВ, АБО ВЗАГАЛІ ВЕРНІТЬСЯ ДО ІСПИТІВ.
Марк
Табачник озвучивает то, что ему докладывают его подчиненные. А его подчиненные играют в свои игры. Никто наказан не будет. Не забывайте, в какой стране мы живем.
Директор
Йому сси між вічі, він каже: "Дощ іде" ( з українського фольклору)
Дмитрий
Для Директор: ему ссы в глаза,а он - "Божья роса!"=)
Комментировать
рур
Табачник посыпь себе голову пеплом ты тупой кретин пиши заявление и вали с министерства если ты и твои прихвостни из центра круто провели ЗНО в этом году. Ты бездарь открой школьную программу и почитай, а потом закройтесь в твоем кабинете вместе с сотрудниками «незалежного центра» , «незалежного центра але залежного мабуть від Бенджаміна Франкліна» на 2 часа и протестируй себя ну хотя бы по английскому и истории и, а потом на всю страну скажи всем абитуриентам 2012 что ты провалил свои бредовые тесты!!!! Имей смелость признай свои ошибки.
Директор
Йому сси між вічі, а він каже: "Дощ іде" (народна українська мудрість
мама
ЗНО-это не плохо,но все нужно ставить в один день,никаких сессий.А отговорки,что трудности с организацией в одну сессию и т. д.,так дорогие,это ваши проблемы,за это вы зарплату получаете,мы же как-то сами решаем свои проблемы
Юрий
Кто может объяснить вот это!!! МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ Н А К А З м. Київ 03.11.2011 № 1254 Про затвердження нормативно- правових актів щодо проведення зовнішнього Зареєстровано в Міністерстві юстиції незалежного оцінювання України 02.12.2011 за № 1395/20133 навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2012 році VII. Результати зовнішнього оцінювання . 7.1. Результатом зовнішнього оцінювання абітурієнта є кількісна оцінка рівня його навчальних досягнень з певного предмета у вигляді числа з інтервалу від 100 до 200 із КРОКОМ У 0,5 (оцінка за шкалою 100–200 балів). Кто должен за это отвечать?!
Абітурієнт
Для Юрий: Якщо ти маєш на увазі "КРОКОМ У 0,5 ",то тут говориться про те,що можуть бути не цілі бали,а з половиною...тобто 170,5,а не тільки 170
Комментировать
Юлія
Шість років репетиторства... Місяць в Америці задля покращення розмовної мови... Олімпіади, заняття, факультативи.... І ВСЕ ДО ДУПИ, ВСЕ ДО ВЕЛИЧЕЗНОЇ ЦИЛЮЛІТНОЇ ДУПИ!!!!!! 173 ЗАДРИПАНИХ БАЛИ!!! І як після цього батькам в очі дивитися...
Абітурієнт
Для Юлія: ну и что же такая умная на 173..я всего год занимаюсь и188...
Таня
Для Абітурієнт: ну что ж ты так? может тебе повезло просто. но задания на тестах ужасные....
Санёк
Для Юлія: уааааааахахаахаххахааххаа, спасибо поржал:DDDD
Комментировать
Таня Лол
Народ! Ви шо, усе ж нормально! У біології помилок нема, питання з історії теж були прозорі та зрозумілі і коректні, тексти з англійської мови ні разу не скачані з інтернету та навіть якщо і перероблені, то правильно, ви шо!!! Ми з вами просто сліпенькі кицьки!! Якшо Табачник сказав, шо все добре - значить все добре!! А нам залишається лише погодитись з ним і піти пакувати валізи!! до Гандурасу, млять!!!
Костя
Дати б Табачнику питання ті що було в 1 сесії з Історії.І подивитися як він буде відповідати на ті спірні питання і чи набере він хоча б 124 бала!!!!!!!!
Абітурієнт
Для Костя: оскільки він історик,то набере!
Комментировать
Анна
На какому рівні прошло? На належному? А сайт УЦОЯО не працює, це нормально теж? І страшного нічого немає?
Слава
"про що свідчить оцінка громадських спостерігачів проведення тестувань". Я сдавал ЗНО по 4 предметам в этом году и ни на одном ЗНО я не видел "громадських спостерігачів".
Я
Для Слава: аналогично...
Комментировать
Tshev
ЗНО з математики - занепад математки. Аналогічно можна сказати і про інші дисципліни.
Денис
Люди, не забывайте подписываться http://www.onlinepetition.ru/viewsigns.php?pUrl=biologia. Только с вами мы сможем добиться правды.
ВАДИМ УВАРОВ
- Ломай меня полностью. Полностью ломай. Полностью ломай. Ломай меня полностью. - Зачем? - Я хочу, чтоб ты ломал меня. - Да? - Да. - Ты извращенец чтоль? - Я хочу, чтоб ты ломал меня. - Ты извращенец? - Ты сможешь? - Зачем? - Хм... Ты хочешь ломать? - Нет. - Зря... - Почему зря? - Ломай меня полностью. Ломай. Ты сможешь меня ломать? Ты сможешь меня ломать? Не сможешь? - Нет. - Я тебя прошу. - Зачем? - Я тебя прошу. Ты знаешь, эта служба когда выехала-то зафиксировать? - Да. -Это будет... Все знать будут. Смена твоя. - Да. - Служба твоя. - Да. - Так, что будь уверен... Но ты не издевался надо мной. Ты не смог издеваться надо мной. - Зачем? - Я хочу, чтоб ты издевался надо мной. - Ха-ха (тихо). - Ты не смог издеваться надо мной. - Ха-ха (громче). - Ты сможешь надо мной издеваться? - А зачем это надо? - Если наручники снять вот, один на один я с тобой выйду. Ты сможешь драться? - Я не имею права. - Сними наручники. - Я на службе. Я не имею права. - Я спортсмен. - Но я не имею права драться. - Я спортсмен. Я тебе говорю, я щас куртку сним...
Надя Авдеева
Табачник, только попробуй срезать балы, не то за дело ВОЗЬМЕТСЯ ВАЛЕРА!!!!!!!!!!!!!
Тата
У меня на всех 4-х ЗНО были наблюдатели
Anonymous
Лол, в каждом ЗНО "очепятки", ну для нашей страны это норма.
Простий абітурієнт )
xD дуже сподобалися коментарі перших осіб нащої держави!А насправді,ЗНО було проведено препогано,як на мене:у нас не було жодного спостерігача,багато людей списувало
Daisy
Для Простий абітурієнт ): Вот вам и заниженные баллы откуда! Потрясающе!
оксана
Для Простий абітурієнт ): як на мене, то всі ЗНО треба проводити в обласних центрах, бо я всі 3 тести здавала в області, скрізь були спостерігачі і списати не було можливості, а деякі мої знайомі здавали у районних центрах і говорили, що списати можна було запросто. це, звісно, моя суб'єктивна думка, але тим не менше...
Комментировать
Не смішіть. Висока явка
На українську мову та літературу зареєструвалось 325 000 тис. абітурієнтів, а прийшло тільки 300 000. У мене взагалі ніде спостерігачів не було. Враховуючи що в цьому році були стровені найгірші таблички переведення тестових балів за всю історію проведення ЗНО і те що 1 і 2 сессія були не рівні на правах (за другу сессію можна було отримати на 1.5-5 балів менше ніж за 1 - і в чому тут однакові умови для абітурієнтів?) можна прорахувати скільки абітурієнтів "доживе" до вступної кампанії. І так, загалом 300 000 абітурієнтів. - 30% (люди що, не набирають 140 з профільних предметів) = 210 000 - 3.5 % (ті що з якихось причин не зможуть подати документи, не принесуть нікуди оригінали чи не зможуть роздрукурати свої балли) = 199 500 , але якщо врахувати всі нюанси, то вийде десь 188 000 тис.