Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Альонкa
Люди, зaвдання в 1 сесії, були важкими на вибір одніеї правильної(тести), але на видповідність були легкі. А в 2 сесії,були легкі тести, але на відповідність тяжкі!
Zed
Для Альонкa: Згоден!
Комментировать
Dominus
ахахаххаха)) розвеселила стаття.!!! Це тільки в нашій країні міністерство не лише допускає помилки в тестах, але й потім детально описує це в інтернеті!!! Я взагалі в шоці!!!
Для Dominus:
Ошибка, сайт министерства по другому адресу: www.mon.gov.ua
Комментировать
Леонид
Яка різниця де завдання легші,а де важчі. Все залежить лише від того на якму місці по рейтингу ви опинитесь у своїй сесії такий і будете мати бал по 200 бальній шкалі, а те які були задання були у інших на вас ніяк не впливає, бо чи вони добре з ними впораються чи погано серед них всеодно буде такаж кількість 200 бальників, 190 бальників і 100 бальників як і у вас. Все залежить від того як ви написали порівняно з тими що здавали з вами у один день!
Анюта
Для Леонид: Згодна з вами!, і сподіваюся, що хтось написав гірше за мене)
Комментировать
Даша
мда. они что обкуреные были, когда составляли тесты с истории )))
ольга
А може и справді робити укр. та історію в одну сессию? Тоді ніяких проблем. Всі в однакових умовах.
lady
можу сказати,що друга сесія набагато важча,ніж першаа.Мій репетитор і вчителі історики були трішки шокірувані.Перевіряли обидві сесії,і зробили висновок,що друга складніша за першу!
Ольга
Блин, ну где справедливость! вторая сессия на много была запутанее!!! Вы туту просто выкручиваетесь теперь!
санек
Для lady: чим складніше?
Комментировать
Ілля
Народ, з середнім балом 711 у мене є шанси пройти на бюджет в КНУКіМ на видавничу справу?
Обломщик
Для Ілля: 5 % тебе там чекають їдь хлопче соколе, а то вже досить скоро станеш голубом коли вступиш)))))
Ілля
Для Обломщик: що ти мелеш???
Ushumba
Для Ілля: я тоже туда собираюсь выходит примерно 745, надеюсь получится на рекламу влезть.
Комментировать
Ann
Интересные понятия поднимают ПЕДАГОГИ: легче, труднее? Для кого как. И нечего мерять "своей ложкой". Все относительно и результаты уравняет уровень подготовки ВСЕХ участников определенной сессии.
Коля
Ні , ну хіба це справедливо? "Також, до тестів двох сесій з історії України 2012 року було включено більше десятка завдань, що були використані в тестах зовнішнього оцінювання минулих років." Чому так не роблять з інших ЗНО?
Надя
А я в глаза не видела задания 2010 года. (только не пишите, что не готовилась, я готовилась и сдала хорошо). У меня были книги для подготовки, дополнительная литература, но я не просматривала задания 201о года. Не надо всех одной меркой мерить. Если они сами напортачили, нечего рейтинговые таблицы из-за этого занижать!
Комментировать
Елена
И почему 1-я сессия так гонит на 2-ю? лично мне и моим друзьям легче показалась 1-я сессия,хотя сами писали 2-ю. может стоит возмущаться 2-й сессии наконец??!!
Ярослав
Для Елена: Навіщо "возмущатся"? Ті хто готувалися написали добре як у першій так і другій сесіях. Негодують ті, хто байдики бив, а схаменувся за день перед ЗНО або"вчителі", котрі отримали свої гроші, а знань не дали і тепер шукають "justification".
Елена
Для Ярослав: а я и не говорю,что я плохо написала между прочим. и готовилась не один месяц. а с тем,что хватит возмущатЬся- я согласна.
Комментировать
Юля
Для Аліна:Класс!!Комментарий то,что надо!!
Олеся
Как учитель-методист, историк, уже не первый год занимающийся подготовкой учащихся к ВНО, хочу отметить действительно более трудные задания первой сессии по-сравнению со второй. Мои ученики с одинаковым уровнем знаний и подготовкой сдавали и в первую, и во вторую Так вот, если во второй баллы от 180 до 200, то в первой - 160-180. Дети просто разочарованы и расстроены, не то слово, как. А вопроса про "східні креси" и в программе нет, как же так? Полагаю, всё это нужно как-то учесть.
Аліна
Для Олеся: точно. первий раз про них чую. А в мене по історії 11 і не просто так
Ярослав
Для Олеся: Ви як учитель методист повинні знати, що по даним таблицям результат дуже неточний, і дві таблиці будуть абсолютно різними "цыплят по осени считают".
Елена
Для Олеся: а я читала про "східні креси" это было написано в сборнике по подготовке,просто нужно быть внимательными при подготовке
Комментировать
Аристарх
Омг, есдинственный "+" первой сесии это несколько заданий из обоих сесий 2010 года. Уверен я не единственный кто не смотрел эти тесты. а готовился по учебникам. Во 2й сесии же задания просто элементарные и их решение не требует предворительного прохождения прошлогодних ЗНО, достаточно довольно поверхностных знаний по истории.
Сергій
Переглянувши завдання обох сесій з історії України, я можу сказати, що завдання другої сесії були набагато легші ніж в першій незважаючи на те, що в першій сесії були завдання з попередніх років. Кожного разу учасників першої сесії кладуть у нерівні умови з учасниками другої сесії, і це неабияк псує результати учасників першої сесії. Хочу зауважити, що перша сесія завжди оцінюється меншими балами ані ж друга. То про яку справедливість говорять наші працівники в галузі освіти, цей тест неможна уже й назвати НЕЗАЛЕЖНИМ так як він залежить від багатьох чинників, зокрема навіть від сесії в якій ти пишеш.Це абсурд.
Аліна
Навіть не знаю як виразити мій гнів. Вони прост оповині підвищити нам бали. От і все
Юлія
ІІ сесія знову ж таки вміщує завдання з пробного ЗНО 2012, тож коли задля підготовки до першої сесії варто було переглядати тести за минулі роки, то ІІ сесії всього варто було згадати пробне, ще й цьогорічне + декілька завдань ідентичні І сесії!!!
Надія
Дорогі та шановні наші працівники галузі освіти. Звертаю вашу увагу на те, що учасники першої та другої сесій з історії України НЕ БУЛИ в рівних умовах! Кваліфіковані викладачі історії підтверджують те, що перша сесія отримала НАБАГАТО складніші завдання, аніж друга. Були використані документи , які не зустрічаться у матеріалах підготовки до ЗНО, не було 10% легких питань, які обов'язково передбачені умовами тестування. До того ж , використавши у завданні з портретами тих самих діячів як у першій так і в другій сесіях (Петлюра - як варіант відповіді в першій сесії, як правильна відповідь - в другій) , ви дали можливість учасникам другої сесії краще підготуватися, ЧИМ ПОСТАВИЛИ УЧАСНИКІВ ДВОХ СЕСІЙ У НЕРІВНІ УМОВИ.ЗВЕРНІТЬ УВАГУ - ОЦІНІТЬ ПЕРШУ СЕСІЮ ВИЩЕ, АНІЖ ДРУГУ!!!
Аліна
Для Надія: Так ти цілком маеш рацію. За цим футболом взагялі забули за дітей, я звичайно розумію що і раніше ми нікому не були потрібні, алеж ЗНО це наше майбутнє. Від них залежить чи візьмуть нас до ВНЗ. Зараз тести зробили дуже важкими, особливо історія. потім ще бали познімають за них, а тоді же бюджетні місця поскорочують. І що тоді робити? Не в усіх же грошей море. Вам просто начхати на все це. Тілько тоді не потрібно гворити, що ми ваше вайбутнє. Як би це було так ви б не валили нас на ЗНО.
Шокований
Для Надія: Чи ти Надіє, зовсім утратила здоровий глузд?"ЧИМ ПОСТАВИЛИ УЧАСНИКІВ ДВОХ СЕСІЙ У НЕРІВНІ УМОВИ.ЗВЕРНІТЬ УВАГУ - ОЦІНІТЬ ПЕРШУ СЕСІЮ ВИЩЕ, АНІЖ ДРУГУ!!!"-лол. Дівча яке вчилось на суцільні двійки намагается щось довести?І відразу,якось, про 15(!!!) завдань із 2010-го тесту наша дорогоцінна Надійка відразу-ж забуває^^. Іди будь ласка, у іншому місці ці дурнички попиши.І інші такі ж самі із першої сессії поведінка яких цілком і поністю відповідає приказці-"Свиню за стіл,вона і ноги на стіл."(І так вже ПЕРШІЙ СЕССІЇ була надана НЕРЕАЛЬНА І ВІДВЕРТА ХАЛЯВА яку вони хочуть збільшити). P.S.Вибчате,можливо звучить занадто правдиво і відверто,але уже просто смішно це читати...
Олег
Для Надія Цілком згоден, завдання першої і другої сесій мають ДАЛЕКО НЕ ОДНАКОВУ СКЛАДНІСТЬ. І чому учасники першої сесії мають вирішувати складніші завдання? До того ж завдання першої сесії мали чимало неоднозначних відповідей, які, до речі, досить непросто знайти. Хоч і таблиці оцінювання будуть різними, всеодно учасники тестування знаходилися в недосить рівних умовах.
Комментировать
Мама
Дорогі абітурієнти!Всім вам бажаю терпіння, успіху й удачі! Те, що вам заважає, зробить вас сильнішими. Ви пройдете це випробування - вірю!
выпуск 2012
Для Мама: ДЯКУЮ. Ваше побажання я передам сину.
Комментировать
Максим
По-вбивати їх всіх!!!
Леонид
У принципі, це ж добре, що Центр оцінювання вирішив піти на зустріч і заохотити абітурієнтів, які ретельно готувалися і дивились тести минулих років... Що поганого в тому, що уважні і старанні отримають +6-8 балів на ЗНО!!!