Ответы на тест ЗНО по истории Украины 2013 года (II сессия)

Задания и правильные ответы на тест внешнего независимого оценивания по истории Украины (вторая сессия)

Ответы на тест ЗНО по истории Украины 2013 года (II сессия)

Освіта.ua
20.06.2013

Популярні новини
НМТ в 2024 году будет иметь формат «3+1» Вступительные экзамены в заведения высшего образования в 2024 году состоятся в виде НМТ по 4 предметам.
Онлайн-тесты НМТ 2023 года по всем предметам Выполнение тестовых заданий поможет будущим абитуриентам оценить свой уровень подготовки
Пройдите онлайн тест по украинскому языку НМТ-2023 Выполнение таких тестов поможет будущим абитуриентам оценить свой уровень подготовки
В перечень НМТ должны включить 4 предмета В перечень НМТ включат украинский язык, математику, историю и предмет по выбору
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Алина
2024alina
zZzZz
у мну 44 правельных, а зараховано 40
Олександр
можливо чи апеляційну заяву відправити в електронному виді, перерахував вірних відповідей 39 , компьютер нарахував 32
Саша
31 правильно это сколько балов подскажите?
ZNO
Для Саша: 146
Комментировать
влад
коли будуть результати з історії??якого числа?
Андрей
а
Бурак Віктор Іванович
JJJJ
Антон
1
karina
Бунт!!!! давайте підемо в міністерство освіти з вилами і факелами! підпалимо тих хто вдається до цих" неправильних-правильних" законів.Якщо сидіти й мовчати ніхто не добється високих балів.А якщо обєднаймося то зможемо дове6сти свою думку і право на щасливе майбутнє.Адже для цих міністріків зно-лише частина роботи...для нас доля майбутнього!!!!!!!
Андрей
Для karina: ну ты и иди. Я сделал по истории 9 ошибок, и вполне доволен результатом. Надо было учиться, тогда всё было бы нормально.
Тяня
Доб’ємось гарних результатів?????? Добиватись треба було починаючи з п’ятого класу за книжками, а не зараз в міністерстві освіти.
рустемчік
Андрій:бажаю тобі 150,5. з такий впевнений! розумний,золоту медаль ,як заробив??
Комментировать
Анна
а ці питання про оформлення й ікони в соборах і церквах...звідки ми маємо це знати люди добрі??????
павел
зно
Ксюша
Подскажите пожалуйста у меня 45 правильных ответов.если умножать на 1.02 то получается 45.9. Они округлят?
Taras Yakimyuk
Для Ксюша: ти повинна розуміти, що ця таблиця приблизна, тобто тут буде похибка більше як в бал в ту або іншу сторону! так що не варта перейматись) просто насолоджуйся літом, а 1 числа радій результату!
Євгенія Заіка
Для Ксюша: http://osvita.ua/test/ball/7903/ , округлят
Комментировать
гонта
Логіка УЦОЯО: "А ці студенти стали надто розумними...шо ж прийдеться тепер давтаи неправильні*правильні* відповіді і ігнорувати їхні скарги, може так зекономим на бюджетниках.."
гонта
Логіка УЦОЯО: "А ці студенти стали надто розумними...шо ж прийдеться тепер давтаи неправильні*правильні* відповіді і ігнорувати їх, може так зекономим.."
Аня
Скажите пожалуйста у меня 29 правильных ответов , если умножать на 1,02 то получается 29,58. Они будут округлять их к 30 ?
Спостерігач
Поняття "важчі" і "легші" питання взагалі є відносним. Це субєктивно. Комусь це питання здається важким, а для іншого елементарним. Це по-перше. По-друге, не справедливо у двох варіантах давати завдання різної складності, це суперечить вимогам до складання тестових завдань! Питання повинні бути рівноцінними! По-третє, чому оцінюються результати двох сесій по-різному- це порушує права абітурієнта?! Хто і, основне, за якими критеріями, розприділяв абітурієнтів по сесіях? Хто дав право якомусь містеру Х ставити дітей в нерівні умови? - це порушує права абітурієнта!!!!!!! Це порушує Конституційне право громадянина на освіту!!!!!!!! Центр оцінювання, який претендує на звання незалежного повинен негайно вжити заходів до усунення цієї ганебної помилки!!!
влад
28 правильно ,це скільки балів?????
skyline
а питання 52? там з 7 підходить 4
Таня Розумнюк
Вибачаюсь, що двічі одне й те ж, випадково так вийшло))
Таня Розумнюк
Після цього правильна відповідь стає очевидною. Але, на жаль, мета ЗНО полягає не в тому, щоб виявити реальні знання абітурієнта, але лише перевірити асоціативний рівень сприйняття. Виявляється, що у людей, які добре знають певний предмет шансів здати ЗНО на 200 балів набагато менше аніж у тих, що просто знають на пам’ять пункти програми ЗНО (у програмі виносяться лише такі течії суспільно-політичного руху як москвофіли та народовці) та вміють вирішувати тести, ну або ж їм просто пощастило. Звідси і відповідна кількість студентів із справді якісними знанням. Дуже шкода, що часто до помилок абітурієнтів додаються ще помилки укладачів ЗНО, адже це справді дуже не професійно та не компетентно (особисто я із цим зіткнулася на всіх чотирьох тестах, які мені довелося здавати). Але це все система...
Тарас
знаєш, через моє незнання, я відповів правильно... від себе додам, що зно вчить думати як можна більш примітивно! попросту привчають нас бути тупенькими послушними вівцями..
Таня Розумнюк
складається враження, що вся освітня політика в цій державі спрямована на те, щоб ми думали якомога менше...і на жаль, це тупе покоління уже починає успішно культивуватися..(
Анна
Для Таня Розумнюк: я теж вибрала радикалів.і була впевнена що це правильно,а вмявилось...
Комментировать