Ответы на ЗНО по истории Украины 2012 года (ІІ сессия)

История Украины. Задания и правильные ответы на задания теста внешнего независимого оценивания по истории Украины 2012 года (вторая сессия)

Ответы на ЗНО по истории Украины 2012 года (ІІ сессия)

Освіта.ua
01.06.2012

Популярні новини
Объявлены даты проведения пробного ЗНО в 2022 году Пробное внешнее независимое оценивание состоится 19 и 26 марта 2022 года
Готовьтесь к внешнему оцениванию 2022 года онлайн Пользуйтесь эффективным онлайн-сервисом для комфортной подготовки к ЗНО
Как будет проходить внешнее оценивание 2022 года Что необходимо знать о ЗНО и ДПА выпускникам школ и абитуриентам в 2022 году
Опрос: ЗНО способствует равенству участников на этапе поступления Наблюдается положительная динамика роста количества украинцев, у которых ЗНО ассоциируется с равенством
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
аня
чи є у мене шанс поступити з 670 балами до КНУ на державне??
Mariana
В мене правильно-60,а може й більше,а на інформаційні сторінці_56!Ну і де справедливість???????Це ж ужас
Варя
А в мене 89 з 89. Я крут!!!!!!!!!!!) Тести були елементарні
Роман
Для Варя: Говори за себя.
Марта
Для Варя: Ти дура
Катерина
Для Варя: Ври больше. Судя по таблице этого года, максимальный бал у первой сессии - 85, а у второй - 87.
Комментировать
Женя
Я одного не розумію. Другій сессії таблиця нижча, ніж для першої. Як це розуміти? хіба я винна в тому, что мене відправили у другу сессію? я ж не просила їх відправити мене у другу! і до того ж, хтось каже, ніби друга сессі була більш легка, але це кому як! я в першій зробила менше помилок, ніж у другій. я вважаю, що це залежить лише від самого учня. але бал від нього не залежить и чом тоді він повинен страждати через те, що він опинився у другій сессії. що за система....
Елена
Для Женя: Как же я с тобой согласна..что теперь делать?...
Артём
Для Женя: Ребят, вы серьёзно тугие? Это рейтинговая таблица!!! Если 1-ая сессия в этом году напишет лучше, чем 2, то у 2 сессии таблица будет выше!
Комментировать
anna
Скажите на какие я могу поступить факультеты если сдала математику украинский язык и биологию?
вчитель
Абітурієнти - І сесія. Чого ви мовчите???? і не відправляєте коментарі на сайт УЦОЯО, адже 40-45% ваших завдань ( у першій сесії) - не коректні. Від кожного вашого бала залежить ваша доля. Перше завдання з неякісними малюнками, за якими неможливо визначити знаряддя праці й відповідно епоху, а завдання про оперу "Бог. Хмельницький", де 3 правильних відповіді??????? Чому не наведено шкільні підручники, де містяться правильні відповіді, як було за минулих років... А відповідей ви не знайдете, у підручниках їх немає (питання не відповідають підручникам і програмі ЗНО)!, як немає інфи про "Постанову ЦК КПУ про оперу"... А що, учні мають знати напамять "Цю постанову"???... І багато, багато інших помилок... Хто ж нарешті спроможний кваліфіковано проаналізувати завдання??
Necrasoff
Для вчитель: Завдання були елементарними і неважкими. Про оперу " Богдан Хмельницький" вчитель розповідаів на уроці неодноразово.
Комментировать
вчитель
Де ж завдання тесту з історії України (ІІ сесія). Терміново!!!!!!!!!!!!!!!
Tolche
Для Олександр: +1, на всі сто відсотків згоден з тобою!
  ната
Aбо киньте в контакти....
  ната
Де знайти браузер, який відкриває правильні відповіді?Скажіть хто знає, БУДЬ ЛАСКА
жулик
Для ната: програму Foxit Reader скачай. Як так можна? Елементарних речей не можете зробити
Комментировать
карина
У тестах з історії України ( 2 сесія) правильною відповіддю на питання: "У якому уривку з історичного джерела йдеться про роль і місце в українській культурі зображеного діяча ( Т. Шевченко)?" правильною відповіддю є : " Будучи останнім представником поезії українського бароко, він став предтечею нової української літератури, просякнувши її ідеями гуманізму та Просвітництва.." У відповідях -правильна відповідь не така, а саме: " Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури..." Я багато разів робила цей тест на освіті.ua. Так де ж спаведливість?
ЫЫЫ
Я ,звісно, не великий знавець історії, та до чого Шевченко до бароко???До чого останній представник вищезгаданого напряму???] Для карина:
карина
Я теж не великий знавець бароко, але ж у тестах на сайті ОСВІТИ правильну дають саме таку відповідь. Тобто збивають учнів з пантелику.
Катерина
Для карина: Для карина: Бароко - це Сковорода, цей уривок про нього був у першый сесії. А сином мужа і кріпаком завжди був Шевченко. Цей уривок про нього зачитують у кожній школі, коли святкують його день народження.
Комментировать
bo4ina
Народ, тут возникла некая проблема, получившие результат по географии начали говорить о том что им не досчитали балы, как так? Это из-за крестиков, поставленных в бланке? Кто знает, если немного зайти за рамку, то ответ не засчитают? Или если не достать до края... Дайте пожалуйста.
Владислав
Для bo4ina: Это полный бред, если человек крестик поставил и он вышел за рамки какая им разница, главное что бы было правильно*)
Комментировать
Lexa
чи зможу я вступити до КНУ якщо атестат 141.1 і зно такі ж приблизно
Женьшень
Для Lexa: Якщо це Криворізький національний універмитет, то так)
Комментировать
Женьшень
До ЗНО не готувався і набрав 59, з яких половину вгадав. Всі знання отримані у школі. Але історія мені все-одно не потрібна)))
Володимир
85 :)
Андрей Белоусов
59=184... я лёгком шоке.
Люся
я угараю
ВовА
я ниразу книгу не открывал ни с кем не занемался и 52 правельных ответа но 2 ответа тут слегка спорные вроде норм но хотелось лутше а тем ктто занемался пол года историей и набрал 30 ответов советую потребывать у рипетитора деньги назад либо Пиковит попейте
История
Для ВовА: И куда ж ты умник поступать собрался? Ниразу,занЕмался,правЕльный,луТше,потребЫвать и ни одного разделительного знака........В первый класс???
Олександр
Для История: а може українською? в нас москальска взагалі то не офіційна
Tolche
Для ВовА: репетитори тут ні до чого, вони просто спонукають і надають стабільність у підготовці до історії, тож якщо якщо людина ходила до репетитора а сама ніяких зусиль не робила, то тут і казати нічого. я взагалі готувався без репетитора і набрав 188-191 (точно не знаю)
Комментировать
Олександр
хааххх, 37 балів!!!! думав що не набрав)))))))))))))))
ОЛЕГ
Ніфіга не вчив здав на 146
ВовА
Для ОЛЕГ: тут нечим хвастаца если визде на все ответы написать А АА АА то будет примерно 135 .146-ето не показатель даже если не учил вообще!
История
Для ВовА: Ага, и еще : нечИм, хвастаЦа,вИзде, ну ты просто орфоэп)))
lena
Мне на етот год здавать скажите сколько тестових заданий
Комментировать