Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Александра
Я не пойму, здесь написано, что нужно указывать номер телефона, а в примере этого нет. Я уже отправила, но мисала всё тупо по примеру, без номера телефона. Рассмотрят ли моё письмо?
Катнрина
Для Александра: Номер телефона и адрес указан при регистрации зно. Рассмотрят!!
светлана
смотрите текст выше без номера телефона не рассматривают
Комментировать
Даша
скажите 762.5 нормальны балл?
Слава
Для Даша: нет конечно, тебе дорога в ПТУ только
Ushumba
Прекрасный балл, сто пудов поступишь
Kate
Оо"" 762,5
Комментировать
іван
ЧИ обовязково в апеляції має бути адреса та номер телефону адже іх у зразку, що вказаний, немає???
алекс
Для іван: я писал только как в шаблоне и мою апеляцию приняли, не волнуйся
Ushumba
А еще вопрос, если я не писал от руки аппеляцию, шаблон распечатал, куда надо поставил данные предмет, роспись, название, номер (все как положено), то примут?
Комментировать
Киллер
Как подать апелляцию на бланк Б ?
Рина
Для Киллер: Ты подаешь апелляцию не конкретно на бланк А или Б. Они будут проверять и бланк А и Б.Удачи
Комментировать
Марина
Меня возмущает неправильное оценивание сочинений, моё сочинение правиряли украиномовные учителя и результат был не менее 22-23, а в итоге 11. Можно подать апелляцию на бланк Б? Может кто подскажет.
Ushumba
Для Марина: Та же фигня, только поставили 13 баллов аппеляция уже подана) хрен знает, что они там напишут, но интересно посмотреть на вырезки из протокола и скан бланка б с ошибками.
Kate
Мне поставили за него 9 баллов. Хотя при проверке учитель мне сказал, что будет минимум 16. Теперь мне тоже интерессно посмотреть на свои ошибки и услышать почему такая оценка. Знаю, что подруга написала сочинение на 20. Она тупо заучила пример со стандартными фразами, единственное, что она изменяла - это название произведения... Видимо им совсем не интересны наши мысли.
Kate
Кстати, ты не можешь подать апеляцию только на бланк А или Б. Проверять будут все.
Комментировать
юля
Інтересно, хто провіряє твори з української? Моя донька написала змістовний твір, перевіряли вчителі зі школи(спец.школа, засл.вчитель України) - всього 2 помилки, оцінювали в 15 балів. А отримали за твір-9. То що виходить всіх вчителів зі шкіл треба виганяти?
Іван
Для юля: Просто вчителі не хотіли Вас засмучувати. Якщо навіть вони поставили лише 15, то це дуже слабенький твір.
Батьки
Моїй дитині 11 за твір. Його також перевіряла наша репетитор. Я думаю залежить від того де перевірявся твір. Так було з англійської мови, київські діти отримали вищі бали ніж Київська область, бо роботи перевірялись в різних місцях. Якщо сумніваєтесь в обєктивності - подавайте апеляцію.
хахаха
Для юля: Оцінка за твір залежить не тільки від кількості помилок, а й за структуру твору, тобто обов язково в творі має бути теза, аргумент, два-три переконливі приклади, висновок... якщо будь-якого пункту не буде в роботі, чи щось заплутано чи ще щось - мінус бали. А 9 балів ще не дуже погано
Комментировать
марія
підскажіть як подати апеляційну заяву?
Маша
Стот ли ли вообще подавать апеляцию?? ( у меня сочинение очень мало оценили, хотя и написано оно по всем ихним стандартам)
Родители
Для Маша: Стоит!!!!!!!!!!! Поднимайтесь!!! Не молчите!!!!!!! Не бойтесь!!! Чем Вас будет больше, тем вероятнее быть услышанным!!!!!!!!!
Чугайстер
Для Маші. Потрібно подавати, бо якщо промовчите сьогодні, наступних "зарубають" ще більше, думайте не тільки за себе, а і за тих хто йде за вами. Такими діями теперішні міністри намагаються зробити з вас дурніві нікчем, доводеть їм що це не так.
Комментировать
Гошко
скажіть будь ласка,на протязі якого часу на моїй інформаційній сторінці має появитись повідомлення про те,що я подала апеляцію.Подавала 16 числа і ще досі нічого.Чи може це означати,що апеляція не дійшла???
Антон
Для Гошко: Вы есть в вконтакте? можете кинуть свой ай ди? Мне нужно у вас кое что спросить)
Настя
помоги пожалуйста ..скинь ссылку на пример апелляции , буду очень благодарна
Комментировать
Алина
интересно получается... в тестах я сделала 5 ошибок, а за текст у меня всего 16 балов, хотя он написан достойно по всем вашим критериям.... то что выходит я тупая а тесты угадала???? может для начала проверите того учителя...да и вообще какой сукой надо быть чтоб так завалить ребенка при том что текст написан на 20 балов и это я не преувеличиваю...
ololo
радуйся, у меня 11 при тех же условиях :(
Таня
У меня тоже соченение расписано по всем правилам, и в иоге выходит что я за него получила только 13 балов..Мне в голове не укладываеться всю жизнь писала сочинения самостоятельно минимум на 9 баллов. А тут резко отупела или как это выходит?
Іван
Алина, текст в студию!!! Всем миром оценим.
Комментировать
мама ніна
а на рахунок іноземних мов-знайте,підготувати абітурієнта із звичайної сільської неспеціалізованої сільської школи дуже дороге задоволення.Практично ніхто не готує інозеьну мову сам.Я витратила понад 12000 гривень,і моя донька зовсім не даун.Ви ж оцінили як хотіли,не додавши 15% балів(на наш погляд).а тепер я хочу бути присутньою на апеляції разом з журналістами та незалежними експертами.А ще хочу,щоб проекзаменували на профпридатність Вас,бажано з подальшими фінансовими санкціями за допущені в роботі поколи.
Батьки
Для мама ніна: Нехай Вам і Вашій дитині пощастить на апеляції. Також подали заяву на результати з іноземної мови, хоча слабо віриться, що з цього щось вийде.
Комментировать
мама ніна
Шановны працівники центрів ояо!Хотілося б Вам нагадати,що Ви працюєте на державній службі,отримуєте не саму найгіршу зарплатню,і не абітурієнти створені для Вас,а Ви для абітурієнтів.То ж працюйте гідно!Якщо ви не здатні нормально виконувати свої функціональні обов,язки-дайте місце іншим.На біржах праці відсутні вакансії у цояо.Тоді,можливо,прийдуть люди котрі не будуть помилятись в тестах,не будуть давати завдвння з неоднозначними відповіді,не буде стільки обурення,стільки апеляцій,робота буде організована чітко і грамотно,а не через ліве вухо,як це зараз відбувається.
___
Для мама ніна: >саму найгіршу Надеюсь, Вы сами не хотите работать в соц. сфере или, чего хуже, в сфере образования.
мама ніна
працюю в соціальній сфері.на відміну від працівників уцояо несу відповідальність і юридичну і моральну за свої проколи.якби працювала так розхлябано як ви -сиділа б давно за гратамию,або мені б просто влаштували б самосуд.а ще, щоб оплатити репетиторів з іноземної мови працювала на 3-х роботах,чергуючи 20 ночей в місяць без права сну(маю 2 вищі освіти).не плачтесь будь-ласка .
Родители
Конечно, они на госслужбе и выполняют политзаказ государства Зарезать результати по всей Украине!
Комментировать
мама ніна
чи хтось уже був присутній під час засідання апеляційної комісії,як це все відбувається.по гарячій лінії уцояо спілкування дещо не подобається,відповіді операторів на межі з хамством.за що я плачу податки з зарплати-щоб мною отак поневіряли,не дораховували бали,хамили по телефону,робили в тестах помилки
Родители
Для мама ніна: Кто платит - тот и музыку заказывает. А спросить за хамство некому!
Комментировать
мама ніна
хочу бути присутньою на апеляції.коли повідомляють про дату проведення.їхати мені до столиці 600 км,можу не встигнути.офіційн сайти мої питання ігнорують.і
Денис
такое ощущение,что половина здесь, которые задают "дурацкие" вопросы, просто полные идиоты!!! вы читайте внимательно правила и требования!!! сайт специально разработан на деградирующий народ,поэтому всё понятно и доступно написал для 3ёх летнего ребёнка!! и они ещё что-то там жалуются на какие-то низкие рейтинги и баллы! да вопрос сначала сформулируйте правильно и такой? который не задавали по 150 раз! я сам абитуриент, но здесь просто поколение дыбилов собралось....извиняюсь за мой французкий
ооо
Для Денис: Для Гошко: +1... Праду матку рубишь..)) Когда читаю тут коменті, повышается самооценка)
Комментировать
Ирина
У меня вопрос к тем,кто знает.Заседание апелляционной комиссии было вчера,а ответа до сих пор нет.Кто-нибудь знает когда вынесут решение?
Пані Прокурор
Вибачте, що турбую не по темі, але коли повинні бути результати з української мови та літератури? ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ БУДЬ-ЛАСКА
Ирина
Для Пані Прокурор: Примерно 19 июня.
Комментировать
Юрий
Апелюй не апелюй, все одно отримаєшь ...! Здравствуйте! Вы это читали? http://osvita.ua/test/news/29872/ Что они творят?! Умные, талантливые дети не смогут поступить туда куда они хотели? Почти 50% детей по иностр. яз. набрали до 150 балов! Они, что должны идти в ПТУ? Совести у них нет! Куда и кому жаловаться?!
Юлія
Як переконатися в тому, що моя апеляційна заява справді надійшла і розглядається?
Вікторія
де я можу дізнатися рішення комісії на мою апеляційну заяву?