Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Коли будуть результати апеляції з української мови? Вже 2 липня скільки ще чекати?
КАТЯ
Де можна подивитися списки апеляції з біології?
Ірина
Зразу вибачаюсь за офф-топ, але мені дууже важлива ваша думка! Я отримала у суммі 749 баллів. Як ви думаєте, чи є можливість з таким низьким результатом пройти на бюджет в Києво-Могилянську акамію?? Будь ласка, висловіть свою думку, бо я вже тааак хвилююсь! Дякую!
Дар'я
Для Ірина: Ну що, пройшла?
Комментировать
Anna
а де можна подивитись список апеляційних заяв з укр.мов ??
Абітуу
скажіть будь ласка...на моїй особисті сторінці зазначено:Дата реєстрації апеляційної заяви та рішення апеляційної комісії........чому я СЕБЕ НЕ мОЖУ ЗНАЙТИ В СПИСКАХ АПЕЛЯЦІЙНИХ ЗАЯВ.....яка причина?
Юлія
Скажіть будь-ласка я подавала 19.06 апеляцію на біологію ,зараз на інформаційній сторінці написано таке: Дата реєстрації апеляційної заяви та рішення апеляційної комісії 26.06.2012.!Що це означає?
alie
Для Юлія: Это значит, что они получили твоё заявление, и оно ждёт проверки. ;)
Комментировать
Юля Полищук
дайте пожалуйста номер приемной комисии!
яя
Ваш твір не по темі,не розкриває суті і т. п..Вас можуть "легко підшантажовувати" - бали знімемо.Запитуйте прізвища цих осіб,чи вони є фахівцями-мовниками.НЕ ДАВАЙТЕ ПЛЮВАТИ СОБІ В ОБЛИЧЧЯ,БО ХОЧУТЬ,ЩЕ ЩОБ ВИ ЗОБРАЖАЛИ РАДІСТЬ ВІД ТОГО ПРОЦЕСУ!!!після апеляції випадково зустріла Бувшого Міністра,розказала це все,погодився зі мною,що оцінити апеляційно 599 творчих робіт просто нереально за одне засідання комісії.моя особиста думка-повторно така кількість апеляційних робіт не перевіряється,якщо щось і перевіряється,то виключно вибірково і поверхнево.пишіть скарги в міносвіти,генпрокуратуру,нехай бояться Вас ,а не Ви їх.Відповідати доведеться тим,хто там сидить.
яя
Шановні абітурієнти!Мені "пощастило" 26.06 по приймати участь в дійстві,котре називається АПЕЛЯЦІЯ.Тепер я на 100000% погоджуюсь і закликами ,які звучали тут нижче!Якщо Ви подали апеляцію з мов,і у Вас є недораховані бали по твору-пакуйте валізи і ЇДЬТЕ!!!беріть з собою критерії оцінювання творів,викладачів-мовників.АПЕЛЮЙТЕ ,НЕ МОВЧІТЬ,виважено,холоднокровно,грамотно,без емоцій доводьтес вою правоту!!!Беріть з собою диктофони,записуйте розмову!будьте готові до всього:Ваші аргументи не будуть сприймати,доводи їх можуть бути просто фантастично абсурдні,нефахові.В комісії присутній лише 1!!! вузькопрофільний фахівець по предмету,а всі решту лише підвивають загальним завченими фразами на зразок
спецназовец
Для яя: сколько шума. Еще спецназ прихвати. Учить хорошо надо, чтобы не было к чему придраться.
яя
а бали у нас нормальні!!!просто оцінили від фонаря.підготовка коштує- праця абітурієнта;репетитора;гроші батьків.сходи сам і подивись;що там відбувається.я не збираюсь казати"дощ іде"коли мені з потіхою плюють в обличчя.
Комментировать
Абітурієнт
А чому немає списків апеляції з укр. мови???скажіть будь-ласка хто знає!
Кристина
Можно подавать документы если решение апелляционной комиссии ещё не пришло?
scissorsgirl
Сегодня с N-ной попытки наконец дозвонилась в УЦОЯО дабы уточнить про апелляцию с англ. языка. Женщина сказала, что в периоде рассмотрения. И еще добавила что в Интернете можно найти сайт где публикуются списки всех подавших апелляции на ЗНО...впервые слышу. И найти никак не могу, нигде о атком сайте не сказано.. Может кто знает? Подскажите, пожалуйста... заранее спасибо.
alie
Для scissorsgirl: На тестпортале. В записях о рассмотрении апелляционных заявлений есть строчка "Список абітурієнтів, заяви яких розглядатимуться на засіданні, розміщено тут.", нажимаешь и смотришь.
Yura
Для alie: поможи будь-ласка скинь силку цих списків, бо я ніяк неможу цього знайти! На перед дякую!
alie
http://www.datatp.com.ua/2012/Apel_26.06.pdf Надеюсь, не удалят.
Комментировать
Yura
Скажіть будь-ласка,де дивитися списки абітурієнтів які подали апеляцію???
лена
скажите, заява зарегестрирована, а в списках нету, что значит это? они периодически пополняются??
Dina
Для лена: Допоможіть, де ви дивились списки. За сайті УЦОЯО в "Список абітурієнтів, заяви яких розглядатимуться на засіданні, розміщено тут." я зайти не можу. Питала в знайомих - вони також подивитись не можуть.
alie
Установи PDF Reader, или напиши фамилию, кто-то посмотрит и ответит тебе
Комментировать
Алина
Мне тоже пока что ничего не приходило(подала апеляцию на историю)Хотя на странице под балом указано "Реєстрація апеляційної комісії та її рішення 21.06.2012."
віталій
sos !!!!!! розгляд апеляцій був 22.06. по історії досі ніяких результатів. в когось шось прийшло! будь ласка дайте відповідь
марго
Для віталій: нам пришел 25.06 ответ-оставить все без изменений,кажется,что никто ничего не перепроверял,отписались и все...
Марийка
Да, нам тоже пришел такой ответ. Не было причин для изменений результата .
віталій
в мене така сама історія, а жаль все життя пішло накосогір. Всім удачі!!!!
Комментировать
Богдан
Дата реєстрації апеляційної заяви та рішення апеляційної комісії 22.06.2012 Результати без змін,що це означає ? Чекати?
Аня
Кто то получил ответ на апелляция по украинскому языку?
яяяяяя
Прошу залишити коментарі тих,хто був присутній цьогоріч на засіданні апеляційної комісії на вулиці Міста Шаллєт 1-а.Як все це відбувається?Запрошена знімальна група(і не тільки вона).Хто несе відповідальність за непрaвильно оцінені роботи,апеляції??? 0442262661-приймальня Табачника,дзвоніть і запитуйте,висловлюйте свою думку за зно.Проте будьте готові почути брєд та параною у відповідь на свої питання.
Олег
Если на инф. стр. написано Дата реєстрації апеляційної заяви та рішення апеляційної комісії - 19.06.2012, и количество баллов не поменялось, то это уже всё, так и будет??????? Кто подскажет???))))
мама
Для Олег: так ,це все.маєте право оскаржувати дії уцояо у суді за місцем знаходження відповідача(себто у києві),або напишіть скаргу у прокуратуру(також до києва)про неправомірність дій уцояо та з проханням перевірити їх діяльність.і робіть це чим швидше.відповідь дають до місяця часу.
Комментировать