Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
мария
подскажите пожалуйста,кто-нибудь знает,как писать заявление об отмене апелляции?
(KiLLeR)
Вся эта затея с апеляцией для меня оказалась лиш пустой тратой времени. Я думаю, что ТАМ могут изменить результат лиш для ЛЮДЕЙ, а мне дали понять что я обычный серый человек и для меня ничего изменить невозможно. Быдлом родился быдлом и умреш
не равнодушная
Для (KiLLeR): Главное,чтобы ВЫ не чувствовали себя серым человеком,не отчаивайтесь,все будет хорошо,перешагните через все это,идите уверенно по жизни,все пройдет,пройдет и это...Удачи!!!!!!!ВСЕМ!!!!
Комментировать
льва
з біології вже хтось отримав відповіді на апеляцію?
Саша
"Відмовлено в задоволенні апеляційної заяви через недостатність підстав для зміни результату", ось яке важке прийняли рішення в цій апеляційній комісії, хоча мені не дорахували 13 балів, чорти, хіба не можна було перерахувати???
Володимир
Для Саша : Можна було й перерахувати бали. А смисл? Визнати свою некомпетентність? Витрачати сили на обрахунок балів і читання творів задарма? Піклуватись про долі дітей? Об'єктивно встановити істину? Піти наперекір вказівкам начальства? Ні!!! Є вершини для них недосяжні!
Наталья
Аналогично. Только хуже - полбалла сняли! Хотя на самом деле должны были 5 добавить!
Комментировать
Володимир
"Відмовлено в задоволенні апеляційної заяви через недостатність підстав для зміни результату" - ось результат апеляції, яку подавав мій син. Чесно кажучи, ні на що інше я і не сподівався з огляду на те, що знаю, як працюють такі контори як ВАК (нині ДАК), УЦОЯО і т.п. Навіть побоювався, що зменшать бали. Але на цей раз система спрацювала за стандартним алгоритмом: 30 секунд на одну апеляційну заяву; - УЦОЯО не може помилятись, бо там ми - найрозумніші люди; - всі решта - дурні; - знайте своє місце і дякуйте, що не зменшили бали; - відмовити. Чому дозволив синові подати апеляцію? Просто хотів, щоб він на власному досвіді відчув формалізм і "істуканство" системи, щоб учився захищати себе і знав, чим це може закінчитися. Щодо суті апеляції - син у власному висловлюванні висловив власну думку, оригінально, нестандартно. Але наші педагоги, на жаль, цього не оцінили. Вони своїми діями вчать підходити до всього за шаблоном, формально. Це рівень тих людей, які йдуть у педагоги. Сумно...
яя
Для Володимир: дуже цікаве моє особисте спостерення:на апеляціях я не бачила жодних крутеликів,високопосадовців,і решти "еліти суспільства",(якщо хтось бачив там когось видатного-нехай відгукнеться).от цікаво:діти можновладців не писали цього року тестів чи їх якось по-іншому оцінювали,що у них немає жодних апеляцій? те,що УЦОЯО виконує певний наказ зверху немає жодних сумнівів,а люди чиїми руками це все робитьсяза висловом Солженіцина-ЛАГЕРНІ СУКИ!!!Іншого визначення їм я не бачу,тим,що нівечать долі невинних дітей.
яя
є замовлення,є замовник,а є й виконавці(люди,які під всім цим підписуються і відкрито проводять фарс на вул. міста шалет).невже ж ви,шановні,не усвідомлююте,що робите,адже така кількість апеляцій цього року не може бути необгрунтованою?ви нівечите долі невинних дітей,які тільки вступають в життя!а у вас самих дітей ніби немає.ви не думаєте про те,що колись опинетесь по іншу сторону барикад???
яя
я спостерігала за вашою поведінкою під час проведення апеляцій,більшість з вас нічого не боїться-ні скарг,ні сбу,ні подальших перевірок-у вас є потужна криша-З.І та Т.Д..і плювати вам на тих дітей та їхніх батьків,котрі зломлючи голову по 20 годин добираються до вас іноді і автостопом,щоб ви могли за 1 хвилину з ухмилками на обличчі сказати:результат без змін,а то й зняти бали.дехто з вас використає апеляційну комісію як трамплін в подальшій кар"єрі,дехто тихо добуде до пенсії,а дехто,можливо,й задовільнить свої меркантильні інтереси.от тільки кажуть старі люди робити свідомо прикрість невинним дітям великий гріх(а понад 10000 апеляцій на зовсім пустому місці не виникає).є стара істина:за добро є добро,а за зло-зло.рано чи пізно ці,все ж таки дитячі,сльози,справедливі прокльони батьків до вас повернуться,і ніхто ,ніяка криша вас не підстрахує.мої апеляції закінчились гіпертонічним кризом та зривом серцевого ритму,ще й досі не можу відійти від цього фарсу.
Комментировать
Юля
Я подала апыляію з української мови та літератури...Як можна найти списки??
Марина
Для Юля: http://www.testportal.gov.ua/
Комментировать
Юля
Якщо подали апіляційну заяву з укрїнської мови та літератури..Як можна найти списки??
Юля
Скажите пожалуйста есть ли у меня шансы поступить в тну вернадского на перевод англ. яз., если у меня 722б.+золотая медаль.
Юля
Я подала апеляцию по английскому языку. Её рассмотрели 3 июля, а сегодня уже 5 и никаких пометок на моей странице нет, а надо уже подавать документы. Подскажите пожалуйста, что мне делать.
Жертва системи?
Пройшовши сьогодні апеляцію з української, а вчора з англійської, не можу не промовчати. Не буду розказувати про жахливі умови, в яких нам довелося чекати своєї черги... Зосереджуся на самій суті цієї клоунади, цього фарсу. Апелювала я результат власних висловлювань з обох мов. З англійської вся "помилка" виявлялась в тому, що перевіряючі просто не помітили(!) розкриття однієї з тем! Нічого не підвищили. Ну добре, я могла просто висловитись надто складно, як на славетні розуми "експертів"! Англійську облишимо. Але найбільше мене вразило проведення апеляції з української. Справа ось в чому. Я довела відсутність в роботі кількох помилок. До-ве-ла. Зі мною погодились ті експерти, що сиділи там. Але комісія вирішила наплювати на це і просто проголосувала за те, щоб залишити результат без змін. Просто так! А в рейтингу, таким чином, я втратила 5 чесно зароблених балів. Для мене це було принципово і надважливо. Нехлюйство комісії зіпсувало мені долю. Дякую, УЦОЯО.
яя
хами!!!нехай їхніх дітей внуків і правнуків оцінюють так все життя!!!прочитайте мої коментарі нижче 1:1 теж саме!так я ще й 500 гривень доклала щоб вчасно доїхати і подивитись і послухати на їхню потіху з абітурієнтів.пишіть скарги,описуйте все це,нехай вони відповідають за свої дії.
Марина
Сегодня моя дочь появилась в списке на апелляцию по украинскому языку, всего 898 человек на 06.07.12. Вчера была на ж/д вокзале - билетов нет. Апелляция состоится без нас. Поскольку мы хотели пересмотра оценки по сочинению, результат можно спрогнозировать. Жалко нервы. Моя дочь победитель ряда литературных конкурсов, специалисты не рекомендуют ломать ее литературный стиль. Жаль, что проверяющие его не оценили. Это может закрыть нам дорогу на журналистику. ВЕЗДЕ ОДНА ВИДИМОСТЬ ПРОДЕЛАННОЙ РАБОТЫ. Досадно.
Вася
Так надо ехать автобусом! Почему Вы опускаете руки??????
Комментировать
Isa
Написал письмо апеляционной комиссие,по украинскому языку и литературе,сегодня должно проверяться,а фамилии моей нету в списке апеляции,как это понять???
sashs
А как узнать результат апеляции? Мое имя было в списке заседания которое проходило 3 июля. Сегодня уже 4е и на сайте никакой информации нет.
Юля
у меня таже ситуация только по англ яз. че делать?
Комментировать
Лобас
а де можна побачити списки з мови украънської?
Марина
Написала сегодня комментарий по поводу проведения апелляции по украинскому языку, а он исчез. Странно. Решила попробовать еще раз. Волнует (сильно) затягивание этого процесса. Особенно для абитуриентов, которым предстоит проходить творческий конкурс. Им остается шесть дней на подачу документов в вуз. Сама апелляция тоже вызывает много вопросов. Получается, что не киевляне должны отследить себя в списках на проведение апелляции, достать билеты и на следующий день быть в Киеве. Это не всегда возможно. Обидно. Получается, что наши абитуриенты поставлены в неравные условия. Кто-то делает вид, что работает, рапортует об успешном проведении тестирования, затем расскажет об отличной организации вступительной компании. Наши нервы никого не волнуют. ЧИНОВНИКИ ВЕРНИТЕСЬ В РЕАЛЬНОСТЬ. НАС НЕДОВОЛЬНЫХ МНОГО!
ADMIN
Для Марина: Помилка програми виправлена. Дякую
Наталія
Після апеляції зняли три бали за відкриту відповідь з української мови. Скаржилась - відповідають стандартною фразою з документів, на сайті УЦОЯО на запитання відповіді не дали - мабуть, не відповідає їхній цензурі. Результати апеляції є остаточними.
Комментировать
Ольга
Всю нашу сім'ю лихоманить не перший місяць, як мабуть і багато сімей цьогорічних абітурієнтів. Спочатку писали тести, друга сесія до якої ми потрапили, практично з усіх предметів була важча, а бали в рейтингових таблицях нижчі. Потім були апеляції - ми подали 2, з Всесвітньої історіїї, та історіїї України - отримали 2 відмови. Отримали поштою копії бланків роботи з всесвітньої історії, провірили, і о диво 3 правильні відповіді не зараховані, а це ж 5 балів. З історії України бланків ще не отримували, але по попереднім підрахункам теж не дораховані 3 відповіді. Вступна компанія вже розпочата, а що робити далі, куди звертатись, на сайті освіти нічого не сказано по цьому питанню. В чому вина цих дітей, яким не дорахували бали. Поки будем шукати справедливість вступна компанія завершиться...!!!
Марина
Вступительная компания уже идет, сегодня по радио прошла информация, что за первый день в вузы подали заявления 12 000 абитуриентов, а мы ждем апелляцию по украинскому, нервы на пределе. У нас творческий конкурс , срок подачи документов в вуз ограничен 17 июлем. С самого начала наши любимые чинуши ставят абитуриенов в неравные условия. БЕСПРЕДЕЛ!!!
мама
Сегодня прошел первый день вступительной компании,а дата проведения апелляции с украинского не присутствует!!!!Интересует вопрос,кто несет ответственность за срыв подачи документов абитуриентов????? "Господа- ничего -ни-делающие"НАЧНИТЕ РАБОТАТЬ!!!!!!За что мы,налогоплательщики,отчисляющие регулярно налоги в бюджет,деньги платим???Содержим ораву работающих спустя рукава,а добиться ничего не можем!!!!Н А Д О Е Л О!!!
Олена
Для мама: Я також небайдужа мама абітурієнта і мене бісить те, що в Центрі оцінювання так халатно відносяться до своїх обовязків. Невже не можна було організувати роботу так, щоб на 02 липня вже були б відомі результати апеляції???
Комментировать
Олена
Вражена організацією роботи Центру оцінювання - вже йде прийом документів у ВУЗи, а інформація щодо апеляції з укрмови та літератури на сайті відсутня. Як бути в ситуації, коли в деяких вузах 10 липня вже творчий конкурс, а результатів апеляції ще немає і з усього видно - не скоро буде???
Альона
Мені взагалі відмовили.Я подавала з історії.В мене 30 вірних відповідей,а зараховано 28(((НЕ ЧЕСНО!
Святослав
Мені дуже цікаво коли буде розгляд апеляцій з української мови, сьогодні вже третє число, і чи можна подати документи з нерозгляненою апеляцією?