Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Абітурієнт
А як дізнатися результати апеляції?
Роман
отправил апелляцию по почте, как долго ждать ответа?
Абітурієнт
Для Роман: не більше 15 діб)
Комментировать
Жертва апеляції
Максимум один бал можуть додати по тим роботам, де явно і грубо занижена оцінка. Суттєво підняти бали - це визнати низьку якість початкового етапу незалежного оцінювання, а на це ні УЦОЯО, ні викладачі, що присутні в апеляційній комісії не підуть. При нас одній жертві знизили бал, двом додали по 1 балу, а двом чи трьом залишили без змін. Сподіваюсь, що ця вистава під назвою "апеляція" не вплине на самооцінку моєї дитини. Ті бали, що отримали ми з інших дисциплін (193,5; 191,5; 188,5 і навіть з української 183,5 при 9 балах за твір), скоріш за все, допоможуть нам вступити до того ВУЗУ, куди ми плануємо. Попри все, ми не вважаємо наш похід на так звану "апеляцію" зайвим, оскільки, будь-якій молодій людині потрібно вміти захищати себе і свою працю, а також це додатковий життєвий досвід (і мій також, не лише сина). Так що, хто роздумує над тим, чи варто подавати на апеляцію - обов’язково подавайте, якщо Ви впевнені, що Вас недооцінили. Іван Іванов, про "рішал" не скажу - не знаю.
Жертва апеляції
Щойно вийшли з зали засідання апеляційної комісії. Сину додали 1 бал за бланк Б з української мови. Здавалося б, варто радіти, але хочеться умитися, а краще прийняти душ повністю. Не сподівайтесь на те, що Ваші аргументи когось переконають - робота Ваша пройшла повторну перевірку і рішення по Вашій апеляції вже прийнято. Дитина сидить одна проти семи членів комісії і будь-який її аргумент знаходить 7 контраргументів. Довести, що той історичний факт, який Ви навели у своїй роботі є дійсно фактом, або що у роботі присутні два аргументи, а не другий з них є продовженням першого, або що приклад з літератури влучний та доречний - навряд чи у Вас вийде. "У Вас прекрасна теза, але недостатньо аргументів" - сказали нам. "Чому ж ця теза не заслуговує на 2 бали, якщо вона прекрасна?" "Вона прекрасна, але однобока." Нас переконували, що при виникненні спірних питань рішення приймається на користь дитиини. Запевняю Вас, це не так.
Марина
Как-то странно я насчитала 45 правильных ответов по истории,а в результатах написано 42...и так не только по истории,а еще биология(1 балл не засчитали) и мир.лит(2 балла не засчитали),только укр.яз совпадает полностью.. И что теперь делать???
Олег
коли будуть розглядатися апеляції з англійської мови?
Юлия
мне нужно было 140 по проф предмету набрала 128.5,можно ли поступить в вуз с таки результатом?
Юлия
А если хуже пересдам предмет (опеляция),можно будет взять балы для поступления которые лучше были?
Slava211
Для Юлия: Нет
Комментировать
Алина
Набрала 122.5 бала по украинскому языку, думаю подавать апелляцию или нет? Уверена что написала лучше. Всё остальное сдала хорошо.
Юля
а що треба робити, щоб бути присутнім на розгляді іапеляційної заяви??
Марина
Якщо результат з укр.мови та літератури 188,5,але впевнена,що занизили бали на творі,то варто подавати апеляцію?До 190 не вистачило одного бала(2-га сесія 2014 рік)!
Ірина
Для Марина: а скільки за твір?
Комментировать
Аліна
Не пишиіть апеляції на бланк А - техніка не помиляється, якщо знизять бал, то пропустите вперед 60-70 чоловік у рейтингу (я зараз в такій ситуаціі). Збережіть здоров’я на 3 волни вступу. Не поступите в цьому році - поступите в наступному.
Дивні
Люди, одумайтесь! Якби було все як ви сказали (занизили бали,завалили,надто важкі завдання)- то у вас чи вашого синочка було 200 баллів, як максимально можливий набраний бал. Але це не так! Пиняйте на себе,що у Вас ручка не писала, неправильна відповідь і взагалі усе куплено. Значить ви недовчили щось, потрібно було більше вкласти сил- і мене зовсім не цікавлять ваші матюки на тему "я витратила трильйон на репетиторство з найкращим вчителем країни". Так, може бути, що дійсно одна-дві відповіді неправильні у тестах, але я думаю 199 чи 197-невелика різниця. Значить мораль така:харе нити на несправедливість життя. всі погані,окрім вас.
Элизабет
Подала на апелляцию - снизили баллы. Ну подавитесь, любезнейшая комиссия! Спасибо, низкий вам поклон!
Тетяна
Подали апеляційну заяву, недорахував 8 правильних відповідей у бланку А (не писала ручка - хрестики не розбірливі), - нам зняли 3 бали з бланку Б. Апеляційна заява - це кідалово! Ваші заяви нікому не потрібні, бали майже завжди занижують! Красно дякую всім членам апеляційної 04.07.2013 засідання! Щасти Вам як нашим дітям!
Вася
Не пишите апеляции! Мне снизили на 1.5 балла суки.
Микола
Я надсилав апеляцію, мені відмовили в її задоволенні.Коли мені прийде копія бланка відповідей?
Елизавета
Как думаете,стоит ли подавать на апелляцию по мировой литературе?Не досчитали 2 балла.Ради этого ждать 10 дней.Были ли у кого-то случаи приглашения на заседание?
Людмила
Для Елизавета: мне поставили 149, а должны были 152,я буду отправлять апелляционную заяву по мировой л-ре.только я не могу понять куда писать адрес и тел.?в образце заявы этого не указано.помогите.
Комментировать
Катя
Как отозвать апелляцию???
катя
подскажите пожалуйста! Если я подам на апелляцию, мне придет новый тест на прохождения заново ЗНО или же будет количество баллов уменьшатся или додаваться??
Елизавета
Для катя: заново ничего проходить не придется
Комментировать