Биология и экология (уровень стандарта). 11 класс с обучением на молдавском / румынском языках (Остапченко, Балан и др.)

Онлайн-версия учебника по биологии и экологии (уровень стандарта) для 11 класса учреждений общего среднего образования с обучением на румынском / молдавском языках авторов Остапченко Л. И., Балан П. Г. и др.

Електронна версія чинного підручника з біології і екології (рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням молдовською або румунською мовами авторів Остапченко Л. І., Балан П. Г., Компанець Т. А., Рушковський С. Р.

Підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України (наказ МОН № 472).

Представлений підручник містить систематизований виклад навчального матеріалу з біології і екології на рівні стандарт для учнів 11 класу закладів з навчанням молдовською / румунською мовами, що відповідає Державному стандарту базової та повної загальної середньої освіти та чинній освітній програмі з цього навчального предмета.

Електронну версію підручника можна завантажити з сайту Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИК

Освіта.ua
06.10.2021