Румынский язык и литература (интегрированный курс, уровень стандарта). 11 класс с обучением на румынском языке (Говорнян, Васильчук и др.)

Онлайн-версия учебника по румынскому языку и литературе (интегрированный курс, уровень стандарта) для 11 класса учреждений общего среднего образования с обучением на румынском языке авторов Говорнян Л. С., Васильчук М. Д. и др.

Електронна версія чинного підручника з румунської мови та літератури (інтегрований курс, рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою авторів Говорнян Л. С., Васильчук М. Д., Сандулова Л. Ф.

Підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України (наказ МОН № 472).

Представлений підручник містить систематизований виклад навчального матеріалу інтегрованого курсу з румунської мови та літератури на рівні стандарт для учнів 11 класу закладів з навчанням румунською мовою, що відповідає Державному стандарту базової та повної загальної середньої освіти та чинній освітній програмі з цього навчального предмета.

Електронну версію підручника можна завантажити з сайту Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИК

Освіта.ua
06.10.2021