Русский язык и литература (интегрированный курс, уровень стандарта). 11 класс с обучением на русском языке (Давидюк, Дядечко и др.)

Онлайн-версия учебника по русскому языку и литературе (интегрированный курс, уровень стандарта) для 11 класса учреждений общего среднего образования с русским языком обучения авторов Давидюк Л. В., Дядечко Л. П. и др.

Електронна версія чинного підручника з російської мови та літератури (інтегрований курс, рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою авторів Давидюк Л. В., Дядечко Л. П., Халабаджах І. М.

Підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України (наказ МОН № 472).

Представлений підручник містить систематизований виклад навчального матеріалу інтегрованого курсу з російської мови та літератури на рівні стандарт для учнів 11 класу закладів з навчанням російською мовою, що відповідає Державному стандарту базової та повної загальної середньої освіти та чинній освітній програмі з цього навчального предмета.

Електронну версію підручника можна завантажити з сайту Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИК

Освіта.ua
06.10.2021