Алгебра и начала анализа (начало изучения на углубленном уровне с 8 класса, профильный уровень). 11 класс (Мерзляк, Номировский и др.)

Онлайн-версия учебника по алгебре и началам анализа (начало изучения на углубленном уровне с 8 класса, профильный уровень) для 11 класса учреждений общего среднего образования авторов Мерзляк А. Г., Номировский Д. А. и др.

Електронна версія чинного підручника з алгебри і початків аналізу (початок вивчення на поглибленому рівні з 8 класу, профільний рівень) для 11 класу закладів загальної середньої освіти авторів Мерзляк А. Г., Номіровський Д. А., Полонський В. Б., Якір М. С.

Підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України (наказ МОН № 472).

Представлений підручник містить систематизований виклад навчального матеріалу з алгебри і початків аналізу (початок вивчення на поглибленому рівні з 8 класу, профільний рівень) для учнів 11 класу, що відповідає Державному стандарту базової та повної загальної середньої освіти та чинній освітній програмі з цього навчального предмета.

Електронну версію підручника можна завантажити з сайту Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИК

Освіта.ua
04.10.2021