Для самостоятельного редактирования информации зарегистрируйтесь на сайте.
После этого подайте заявку на редактирование.

  

Отправить вопрос в учебное заведение:

Введите ваше имя, email и (или) телефон, чтобы получить ответ.


  

  

  Ваш запрос будет отправлен на электронную почту учебного заведения.
Освита.ua не несет ответственности за оперативность и качество ответа на ваш вопрос.


American International School and University г. Киев, ул. Драгоманова 1-В
(067) 350-25-02; (050) 344-00-44
https://www.aisu.school/

информация подтверждена

American International School and University

Американская международная школа и Университет в Украине - это международное сообщество, которое в заботливой и благоприятной среде способствует обучению в течение всей жизни, развитию творческого мышления и осознания себя частью мирового сообщества.

Мы обеспечиваем образование мирового уровня, что побуждает учеников быть открытыми, уравновешенными и смелыми. Школа имеет полный образовательный цикл: от детского сада до поступления в вузы США и Европы. Обучение проходит на английском и украинском языках.

Тип учебного заведения:Школа полного образовательного цикла
Форма собственности:Частная
Профиль обучения:Многопрофильность
Язык обучения:английский, украинский

По материалам: Освіта.ua
Обновлено: 05.05.2020

Рейтинг
10
Рейтинг: 5 з 5 на основі 2 оцінок.

Отзывы про American International School and University

Аватар
Поставьте свою оценку:   
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Nastya Duzenko
Можу з впевненістю сказати , це найкраща школа ❤️ В AISU створені всі умови для розвитку кожної дитини як особистості, навчання, виховання та відпочинку. Кожний новий день для учнів це як свято ! Тому що в AISU є всі інтерактивні технології для навчання, доброзичливі вчителі, смачна та корисна їжа і ....???????????????????? Так як це школа повного дня, дитина виконує всі домашні завдання у школі з вчителем , а додому йде відпочивати та проводити вільний час з найріднішими ❤️????‍????‍???? Великою перевагою є те, що в класах невелика кількість дітей(до 15) та два вчителя. Так як у дітей різні рівні знань , для кожної дитини виділяється час на індивідуальні заняття та за потреби даються додаткові завдання. Я працюю в цій школі вчителем 3 класу і знаю все з середини, кожного вчителя! Кожен вчитель- професіонал. З впевненістю можу сказати, що мої майбутні діти будуть ходити саме в цю школу, де її будуть поважати, цінувати, любити , розвивати та допомагати, а не цькувати! Кожній дитині тут раді !!
Oksana
Ця приватна школа є найкращою для моєї дитини. Чому? Я довго шукав школу, де можуть поєднатися потреби і можливості. Кожен з нас ставить перед собою різні вимоги до приміщення, так сказати «фаршу», його оформлення, щоб басейн був, смачна їжа , і носії мови , і повний день, і гуртки і ... і …і… Я це знайшов, але , на мою думку я знайшов більше, мене тут чули і після тестування дитини зразу ж відповіли на всі потреби і сформулювали всі першочергові завдання для реалізації можливостей моєї дитини. Я довіряю свою дитину цій школі. Найіндивідуальніший підхід , де питання навчання і виховання є приорітетними, де розвиток особистості понад усе, де створені можливості для вступу в найкращі вузи світу і рідної неньки. Це найкраща школа для нашої дитини. Нам в AISU.