Учительница издевалась над учеником на глазах у сверстников (видео)

В Интернет появилось видео, на котором зафиксировано, как учительница одной из днепропетровских школ кричит и применяет силу к ученику. В школе удивлены общественным резонансом

Учительница издевалась над учеником на глазах у сверстников (видео)

В сети появилось видео, снятое в днепропетровской школе № 44 одним из подростков на камеру мобильного телефона. На записи видно, как учительница младших классов отчитывает маленького мальчика за невыполненное домашнее задание, кричит на него и применяет физическую силу.

Видео вызвало широкий резонанс в социальных сетях, причем большое количество комментариев оставляют пользователи "В контакте", которые учились в этой школе, или отдали туда своих детей, сообщает днепропетровский сайт Vgorode.ua.

Специализированная школа природно-медицинского профиля №44 находится на ул. Ковалевской, девиз учреждения: "Главное - ребенок, его улыбка, душа, здоровье". На сайте школы отмечается, что педагоги школы работают над "формированием у учеников общечеловеческих и национальных ценностей, развитием личности, способной к самореализации и творческой активности".

Однако в школе говорят, что инцидент исчерпал себя… два года назад.

"Я не понимаю, что за ажиотаж? Этому видео уже два года и спустя это время какая-то зараза, извините за выражение, выложила его в Интернет. Кому и зачем это надо было?!", - удивляется секретарь школы.

При этом она добавила, что сейчас мальчик, которого унижала учительница, учится в 6 классе, а учительница по-прежнему работает в школе.

Освіта.ua
06.12.2012

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Viktor Bondarenko
Але ж вчитель заручниця нашої славнозвісної процентоманії - процент успішності головний критерій оцінювання роботи. Ось вона і намагається всілякими доступними і недоступними методами досягти результату. Впевнений, що вчиель має гарну репутацію. А нам ще пропонують "Щоненник.ua" та інші - щоб ще ьільше досолити як вчителю так і учню. Адже ці ресурси цілком контролюються районнними відділами. І мета ввідома... А як би викласти відео знущань з вчителів - чи мали б осуд учні у суспільства? Чи мали б вчителі співчування? Думаю питання риторичне і не потребуя навіть обговорення.
Людмила Стрелец
Вчителюю 21рік. Та таке бачу вперше і дуже вражена!
Наталья Хойна
Я огорчена я бывшая ученица школы№44,мне казалось там очень хорошие учителя,но я ошибалась! Такие не должны и близко находится возле детей!Их нужно увольнять!!!!
Petr Pervochok
Такое происходит почти во всех школах Украины,но все боятся поднимать эту тему,боясь за свое чадо.Таких "учителей"надо выгонять за профнепригодность.А потом мы не знаем,почему в стране такой большой процент детских самоубийств.УВОЛИТЬ!
Олена Ткач
Мені цікаво ставлення суспільства до цієї ситуації. В показаному мене ображає все.
Сергей Лимонов
Для Олена Ткач: Почитайте коментарі під роликом на You Tube!
Олена Ткач
Для Сергій Лімонов: Подивилась, почитала, стало ще огидніше: і через "тупу вчительку", вибачте, і через заляканого учня, і через те, що "продвинутий учень" робив зйомку. І подумалось мені: випусти на волю раба - він і на волі буде ходити згорбленим; принижений вчитель може виховувати тільки через приниження. Зовсім не захищаю саме цю вчительку, бо тупість в усьому: навіть у відсутності контролю за класом, у безкінечному питанні без відповіді, адже це був учень 4-го(!)класу. Мене хвилює у піднятому питанні інша сторона: а коли відверто знущаються над вчителем - куди йому звертатись. Іноді складається враження, що сучасна школа - це утаємничена від суспільства камера катування. І це нікому не потрібно.
User_of_EDEBO
Дуже мало подробиць, щоб зробити однозначні висновки. Чому саме "Вчителька знущалася з учня на очах у однолітків", які події передували такій поведінці вчительки?А може , якась витівка цього учня стала останньою краплею терпіння? Інцидент вичерпано 2 роки тому, а чому відео тільки тепер з"явилося?Можливо через те, що у когось накопичилася нова злість, а нових відео ще не засняли... Нажаль, насилля нас супроводжує у школі як збоку батьків, так збоку вчителів та однолітків,школі як головному звену формування особистості людини потрібно як найуважніше ставитися до психіки дитини, доки вона ще не сформувалася остаточно, і суспільство не отримало ще одного маніяка чи збочинця...
Комментировать