Около 2 тысяч родителей против создания в Киеве русскоязычной гимназии

Около 2 тысяч родителей выступают против создания русскоязычной гимназии "Киевская Русь" в микрорайоне Осокорки на улице Гмыри, 6 в Киеве

Около 2 тысяч родителей против создания в Киеве русскоязычной гимназии

Об этом Українським Новинам сообщил представитель родительской группы. "В целом было собрано около 2 тыс. подписей против создания русскоязычной гимназии", - сказал представитель активистов.

Он отметил, что вопросом против создания русскоязычной гимназии занимаются несколько политических сил, озвучив Блок Юлии Тимошенко и Всеукраинское объединение "Свобода".

При этом, собеседник сообщил, что из-за конфликта политсил на очередном собрании инициативная группа не была создана.

"Ситуация сложная. Собралась инициативная группа родителей. Чтобы подать решение на сессию Киевсовета нужно пройти сложную процедуру: собрать инициативную группу, ее зарегистрировать. На собрание этой группы пришли представители БЮТа и "Свободы", в результате все поссорились между собой и группа не была создана. Теперь каждый собирает подписи индивидуально", - добавил собеседник.

При этом он затруднился ответить на вопрос, есть ли родители, выступающие в поддержку создания русскоязычной гимназии, отметив, что он таких не видел.

Собеседник также сообщил, что подписи за создание гимназии не собирались.

Напомним, Киевсовет намерен рассмотреть вопрос о создании русскоязычной гимназии "Киевская Русь" на Осокорках на сессии 20 сентября.

Українські новини
18.09.2012

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
За Своїх!
Блін, краще би виділили ці гроші, що хочуть "освоїти" під час створеня ще одної іноземномовної гімназії, на якусь вже існуючу українську школу. Бо тільки віддаси дитину в школу - одразу побори на ремонт, на меблі, навіть на папір і мило! А кажуть що в держави грошей не має. Є! Тож давайте, використовуйте українські гроші на розвиток українськомовних вже існуючих шкіл!
Я за!
Чудні! Не хочете - не ходіть! А я піду! Замість того, щоб про економику турбуватися, робити державу заможньою, вони проти мови воюють.
Український дім
Для Я за!: Не мели дурниць "про економіку піклуватисья"... Іди, на заводи Фірташа та Амєтова, працюй на шахтах за копійки - піклуйся давай про економіку! А то сидиш за компьютером і піклуєшся тільки про власну товсту дупу! Заможна держава починається із власної ідентичності, яка витікає в першу чергу з мови що дає народу самоповагу та цінності.
Комментировать
Директор
А яким боком до створення гімназіїї стоять ці виродки. І де їх пікети проти єврейської і польскої гімназій? І чому вони дозволяють різним сектам в Київі нівечити нашу православну віру? Де їх патріотичні почуття? Вірно. Саме там. Якщо є батьки, які хочуть бачити своїх дітей сучасними, адекватними, лабільними ( а для цього потрібно знати російську мову, як одну із світових мов), то їх право вимагати від держави російськомовної чи будь-якої іншої школи. Повага до своєї націїї виховується через повагу до інших
Я за!
Для Директор: Підтримую!
Український дім
Шо за фігня? Не прикидайтесь українцями, кляті москалі, тобто пишіть тут коменті тією вашим інозмено-москальским язиком. Народ заслуговує на повагу тільки тоді коли сам поважає себе і береже в першу чергу СВОЮ ВЛАСНУ мову. А вже після виведення власної мови на 100% використання на своїй землі може і іноземні повчити задля освіти.
Директор
Для Український дім: Вибачте, а лікуватися не пробували?...
Комментировать