Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Кириленко каже правду. Немає всіх підручників для 11 класу і багато для 10. Я другий рік викладаю економіку на профільному рівні без підручника. Не було в 10-му, немає і в 11-му. 5 годин географії в 11-му класі викладається без підручників. Якщо в 10 класі у цьому навчальному році вибрали інший профіль ніж у минулому - будемо вчитися без підручників. За 10 класи чомусь забули. Якщо для 11-х класів підручники і надійшли - то в недостатній кількості. І більше не обіцяють. Мабуть на наступний навчальний рік при виборі профілю в старшій школі буде основним критерієм - наявність підручників, а не побажання, здібності, нахили учнів. Яка тут діагностика! Такого бардака ше не було. Хоча б електронні версії підручників на сайті МОН помістили. Кого і для чого МОН обманює, надає неправдиву інформацію
Ковель
Для чого мені обманювати, в Ковелі підручників для 11 класу не має. Зодного чи двох предметів принаймі є,. Просто місцеві чинуші прозвітували що всі забезбечені підручниками, а на справді шиш. Чиновники із міністенрства Ви самі проконтролюйте, а тоді робіть заяви, що всі з підручниками
Надія
Нам теж не видали всі підручники для 11 класу, а в 10-му класі вже другий рік вивчаємо англійську мову на роздруківках. А лиш тільки підходить час везти на олімпіади - звучать питання: чому нема кому брати участь? Чому діти з провінції завжди страждають від недостатнього забезпечення?
Татьяна
Работаю в школе. Учебников нет и не скоро будут (слова РУО)
Мама 11-классника
Сколько можно рапортовать об обеспеченности учебниками? Наши дети КАЖДЫЙ год без книг!!! Где хотя бы электронные версии? И где комментарии минтстерства?
Викладач ВПУ
Наше училище не отримало ще жодного підручника для 11 класу, окрім того на даний час дуже мала кількість підручників для 10 класу. А звідки тоді взялись 99,75%?
ха-ха
Для Віктор: Для Ольга.: Для rita: Для Ковель: Для Надія: Для Викладач ВПУ: Рівненська обл. Забезпечення підручниками 70% , але не зі всіх предметів ,наприклад, іноземної мови не отримали ЖОДНОЇ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Комментировать
Учитель ПТУ
У профтехзакладах Харківщини немає ЖОДНОГО підручника за 11 клас. На 300 учнів 20 підручників з української мови та 20 підручників з української літератури за 10 клас. Підручник зі всесвітньої історії за 10 клас - 1 на тих же 300 учнів (у викладача). Підручників з англійської мови жодного немає не те, що за 11, навіть за 10 в очі не бачили. Підручником з художньої культури користуюся другий рік лише у вигляді роздрукованого на чернетках з Інтернету. Про яку забезпеченість підручниками можемо говорити?!
НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ
Ну, поделились новостями, девочки и мальчики? А кому это надо? УО никогда не напишут, что книг нет. Никогда завгороно не подставит себя. И в областях тоже. Вот Киев и радуется, сам не зная, что фикции. ПИШИТЕ НЕ СЮДА, А В ГАЗЕТЫ, НОВОСТИ, ПИШИТЕ САМИ КОЛЛЕКТИВНЫЕ ПИСЬМА В МИНИСТЕРСТВО. Вот , может, толк и будет. А профсоюзы и прочее - нам не помогут мы уже в курсе.
Учитель англ. яз
У нас в городе нет учебников по анл.яз. для 10 класса, пришло 180 штук для профильного уровня на весь город, для 11- только академический уровень. Кому нужны эти профили, если профильность при обеспечении учебниками не соблюдается? Как детям изучать англ. яз. в 10 кл., если второй год нет учебников?
Вайлен
А давайте будемо телефонувати на гарячу лінію кабміну та говорити правду 0 800 507 309
Вайлен
Черкаська область отримали підручників для 11-х класів менше половини.начальство впевнено стверджує,що все є,але не доставлено.Облкнига говорить,що в них-пусто!Хтось бреше.
Сергей
В Зимогорьевской гимназии г.Зимогорье недостача 4 учебников на человека,а интернет есть не у всех,к томуже из тех какие в наличее,есть книги на два ученика.
12
Наш навчальний заклад відкриди 8 років назад Весь цей час ми працюємо по підручниках, які позичаємо в інших школах. І кожен рік стикаємось з проблеою нестачі підручників.
татьяна
У нас в школе тоже нет учебников для 10 и 11 классов по художественной культуре
Думка
Підручники з інформатики до шкіл не надійшли... Минулого року 10 клас отримали в січні... Крім того підручники з інформатики приходять тільки для інваріанту, а 2-8 класи??? А курси за вибором??? А те, що підручники 10 класу вже не відповідають програмі???
Юрий
Для Думка: У нас наоборот учебники по информатике пришли на всех а остальные 1 на двоих носим ! И то на сказали что те которые не пришли будут тоже 1 на двоих !
Комментировать
Лідія
підручників немає за 10 і не всі за 11.як до них достукатись і що робити .щоб перестали брехати?
Анна
Сын учится в 10 классе.Учебников по немецкому и худ.культуре нет вообще((( Остальные 15 комплектов на 26 человек.
Мария
Ха-ха-ха. Учебника по экологии для 11 класса для профиля даже в природе не существует ни в каком варианте!!!
Юрий
Для Мария: У нас в школе вроде есть на пол класса а нас 31 !
Комментировать
людмила
МОН живет на другой планете, я учитель, учебник по економике в 11 класе имеют 5 из 35 учеников. Вот теперь посчитайте процент обеспечения учебниками
Олена
Міністерство освіти спростувало інформацію про нестачу шкільних підручників. Сколько можно терпеть лжецов?