В марте в Киеве пройдет семинар Шалвы Амонашвили по гуманной педагогике

С 23 по 27 марта 2011 года в Киеве в Национальном педагогическом университете им. М. П. Драгоманова состоится пятидневный авторский семинар Ш. А. Амонашвили - "Гуманно-личностный подход к детям в образовательном процессе"

В марте в Киеве пройдет семинар Шалвы Амонашвили по гуманной педагогике

Семинар Ш. А. Амонашвили направлен на помощь учителю в его работе. Автор поделится собственным многолетним опытом работы с детьми и родителями, раскроет глубокие понятия гуманной педагогики, осветит современные проблемы воспитания и способы их решения.

В семинаре примет участие Ниорадзе Валерия Гивиивна, доктор педагогических наук, профессор, которая проведет мастер-класс письменно-речевой деятельности.

На семинар приглашаются педагоги, психологи, методисты школ и дошкольных учреждений, руководители учебных заведений, преподаватели вузов, студенты педагогических и психологических факультетов, родители, представители общественных организаций.

Условия участия в семинаре: семинар состоится с 23 по 27 марта в зале торжеств Национального педагогического университета им. М. П. Драгоманова по адресу: г. Киев, ул. Пирогова, д. 9 (ст. метро "Университет").

Регистрация участников семинара и выдача приглашений состоится 23 марта 2011 года в фойе Национального педагогического университета им. М.П. Драгоманова с 8-00 до 11-00.

Оргвзнос составляет 120 грн за пять дней участия в семинаре, или 30 грн - за каждый день семинара, если участник не может присутствовать на семинаре все пять дней.

Оргвзнос можно внести также на счет ПМКО "В будущее через Культуру" ЕГРПОУ - 25961189, ХОД ОАО "Райффайзен банк Аваль" г. Хмельницкий, МФО 380805, р/с 26005280704.

По окончании семинара его участники получат именной сертификат за подписью Ш. А. Амонашвили (при условии посещения всех пяти дней семинара).

Проезд, проживание и питание участников семинара осуществляется за собственный счет.

Заявки на участие в работе семинар (скачать форму) направлять на e-mail: [email protected].

Справки по телефонам:
(044) 517-43-62, (066) 206-14-37, (067) 269-65-03, (063) 603-26-89.
Людмила Александровна Мазур;

или (044) 250-12-20, (098) 236-02-50 (Виктория Владимировна).

Освіта.ua
03.03.2011

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Микола
Педагогіка Сухомлинського, Амонашвілі, Шаталова, Гузика тощо - це найкраще, на що здатна об'єктна педагогіка. Подяка за це їй велика. Але її епоха - епоха навчання й виховання ззовні -завершується. Спіраль еволюції людини як біосоціальної істоти і самоорганізуючої системи, обумовленої відкриттям синергетики, виходить на новий виток - виток суб'єктної педагогіки. яка передбачає розвиток індивіда зсередини самого себе. Отже настає час педагогіки самоорганізації особистості. Не проспи вчергове, Україно, людину у дитині!
ігор
Почитав трохи відгуки... "Педагогіка апріорі гуманна" - це вже я чув. Сьогоднішня педагогіка авторитарна, більше або меньше. Зміст дитинство - навчання, розвиток. То чому ж діти не хочуть вчитися в школі, вчитися у дорослих. тому що ми їх примушуємо, деколи принижуємо, демонструємо свою вищість та дитячу меншовавартість. Це якщо відверто. Я батько трьох діток і знаю, що таке повсякденна батьківсько-педагогічна практика. Амонашвілі застарів? Сухомлинський також? Корчак, Песталоцци? Всіх у смітник? Всі класики - родом з майбутнього, всі вони випереджали суспільство далеко-далеко. Амонашвілі - живий класик, живий у всіх змістах. Якщо маєте можливість - ідіть і побачти його хоча б раз, а якщо маєте можливість послухати - це враження на все життя
Микола
Для ігор: Гордіться собою! Класична педагогіка, справді, найближча людському єству. У її світлі людина є об'єкт пізнання і суб'єкт самопізнання. Нинішня педагогіка ( у т.ч. педагогіка Сухомлинського, Амонашвілі тощо) не претендує на статус класичної. оскільки вона не вносить у свій зміст наступного, продиктованого часом, елементу - самоорганізації. Людство довго не знало про існування саморухомого (заведеного)Всесвіту. Зараз кажемо: світ самоорганізований! А людина? Це - найбільш виражена самоорганізована СИСТЕМА, яка влаштована складніше самого Всесвіту. І поки людина не оволодіє ключем до неї, до тих пір вона буде трагічно-катастрофічною істотою. Педагогіка буде справді гуманною лише в одному випадку: якщо вона виведе людину на шлях раціональної самоорганізації особистості.
Комментировать
Микола
Для Dana. Не "гуманний", не "особистісний", а "гуманно-особистісний", на зразок"тепло-сонячний". Узимку сонячно, але - холодно. То ж з "гуманно" погоджуємося. "Особистісний?". Тут, скорше, - данина "моді" називати учня особистістю, аніж визнання його ЛЮДИНОЮ, про що свідчить наступне - "підхід до дітей". Старий педпотенціал! "Підхід" не конкурує з "методом". Це - виверт у досягненні педагогічної мети: дитину зробимо ще більшою дитиною, аби вона не здогадалася, що її хочемо виховати гуманною людиною. Не згодні? Тоді - до Я.Корчака: "Немає дітей. Є люди". Новіше - "Немає людей. Є індивіди". Це - святе: першим виявом людини є її індивідуальність. Леліймо її, а не що інше. Тому я провів би семінар на тему: "Методика гуманного розвитку індивіда у школі". А Ви вирішуйте, на який підете.
Микола  для  Віктора
Основна ідея педагогіки самоорганізації особистості полягає у реалізації фахівцем педагогічного алгоритму " ВІДКРИТИ - ЗАХОПИТИ - СПРЯМУВАТИ", згідно з яким педагог має відкрити в учневі ЛЮДИНУ разом з її особистісним всесвітом длясебе і для нього самого, захопити його ідеєю самовдосконалення (завести двигун самоорганізації) та спрямувати дитину, підлітка, юнака на шлях благородного саморозвитку. Методика проведення педагогом цієї роботи описана нами у навчально-методичному посібнику "Метод самоорганізації особистості", який чекає на своє видання.
Микола  для  Віктора
Дякую Вам за увагу! Ідея самоорганізації особистості у педагогіці школи бере початок від загальної концепції самоорганізації , на основі якої нами створена Концепція самоорганізації особистості учня ( ж. "Рідна школа", № 8,1993 р.) та однойменний Метод. Найновіші наші публікації: ж. "Відкритий урок", №№ 11-й та 12-й за 2009 р; цей же журнал - за весь 2010 рік ( крім № 2); ж. "Директор школи" (вид. "Плеяди", № 1 за 2010 р.) Семінар Амонашвілі розглядаю як грузинські милиці для української педагогіки, а Концепцію і Метод самоорганізації особистості - повним педагогічним циклом виховання самодостатньої людини, найвизначальніша риса якої і є гуманність.
Dana
Може ще хтось з відвідувачів таких семінарів напише свої враження...бо хочеться знати ,чи є за що платити, ну звісно крім того, що поспілкуватися з таким видатним педагогом сучасності ... хоча не можу погодитися , що ця технологія не на часі...бо мали ми вже найгуманніше суспільство в світі, і де ми з цим ...от от там само
Євген Смотрицький
Для Dana: "...от от"... Як же "на часі", якщо "мали ми вже найгуманніше суспільство в світі", і воно нам не сподобалося. І таки мали! Попри усі негаразди! А який взірець ми беремо собі, до чого прагнемо? Ми самі колишні нам сьогоднішнім не подобаємося. Європа з США – звичайно взірець, тільки не для мене, бо вони сьогодні готуються до ГУМАНІТАРНОЇ інтервенції у Лівію. Будуть, мабуть, використовувати ГУМАННУ зброю. НЕ НА ЧАСІ! Не на часі, бо ІНША логіка рухає сьогодні людиною, інша логіка рухає суспільство.
Dana
Для Євген Смотрицький: Пане Смотрицький, що ви хотіли сказати, вибачте, але не цілком зрозуміло, до чого Європа і США, беремо ми від них якраз не найкраще, і від колишнього суспільства теж чомусь не краще залишилося... запутали ви все своїм коментарем остаточно))))
Євген Смотрицький
Для Dana: Шановна пані Dana! Я вибачаюся, якщо я заплутав і може сам чогось не зрозумів… Пояснюю, як зрозумів, і що сам хотів сказати. Я зрозумів так, що Ви вважаєте, що тема своєчасна, потрібна, важлива. Ваші слова: «…хоча не можу погодитися , що ця технологія не на часі...». Я ж вважаю, що тема застаріла, «не на часі». Якщо тема «на часі», як Ви вважаєте, то її потрібно розкривати, обговорювати, осмислювати… Але далі Ви пишете: «…бо мали ми вже найгуманніше суспільство в світі, і де ми з цим ...от от там само». Отже, те, що вже в нас було нам не подобається. А що подобається? Ви не кажете. Я ж від себе додаю про Європу та США, бо гуманізм – поняття європейської культури. Так от, «наш» гуманізм недавнього минулого Вам не до вподоби. Мені не до вподоби європейський гуманізм. Я про нього згадав, бо третього вже не знаю. Так який...
Комментировать
Євген Смотрицький
Что-то не то во всём этом. При всём моём уважении к заслуженному Педагогу. Дух времени изменился. Можно, конечно, говорить о гуманной педагогике как о должном за неимением сущего, но я не уверен и в том, что ЭТО есть ДОЛЖНОЕ. Вообще, миф о гуманизме вообще ждёт ещё своего осуждения. Где и когда был В ЖИЗНИ гуманизм, с тех пор как о нём заговорили? Во время Инквизиции? В Треблинках и Освенцимах? В ГУЛАГЕ? Ну, может один раз БЫЛО: в почти пустой Бастилии. Правда, вокруг раздавался скрип передвижной гильотины.... Ладно.... Люди! Будьте бдительны и... ГУМАННЫ!
Микола
Гуманна педагогіка? Це щось на зразок того, що олія олійна? Педагогіки негуманної немає, якщо то - педагогіка. Педагогіка має синонім - гуманність.Або однойменну єдинослівну характеристику. Інша справа, що те, чим займається нинішня українська школа, педагогікою назвати не можна. Тому семінар Амонашвілі послухати треба, щоб невідкладно перейти у найближчому майбутньому (наступного ж дня після семінару)! до т еми самоорганізації особистості, яка автоматично розв'яже проблему гуманного виховання гуманної людини в Україні. Пропоную вітчизняному вчимтелю семінар (безоплатний): " Самоорганізація особистості учня - цивілізоване виховання людини"
Віктор
Для Микола: Мене зацікавила Ваша пропозиція. Де можна ознайомитися з Вашими дослідженнями з цього питання?Що є тут основною ідеєю?
Комментировать
Ірина
Була на такому семінарі. Мені не сподобалося. Нічого цікавого. На сцені сиділи студенти замість учнів і не розуміли, що з них хочуть, а сам Амонашвілі помітно від цього нервувався, що виглядало зовсім не гуманно. Виступали директори Московських шкіл, де "папи мажори" і не оцінюють дітей. Пропагується безоціночне навчання. А як же середній бал атестата?