Определены сроки и порядок окончания учебного года в украинских школах

Министерство образования и науки определило порядок окончания учебного года и проведения государственной итоговой аттестации в общеобразовательных учебных заведениях в 2010/2011 учебном году

Определены сроки и порядок окончания учебного года в украинских школах

В письме министерства, адресованном региональным управлениям образования и общеобразовательным учебным заведениям, отмечается, что учебный год с учетом учебной практики и государственной итоговой аттестации должен быть завершен не позднее 1 июля 2011 года.

Учебные занятия в 1-10 классах в этом году закончатся 26 мая, а в 11 классах - 18 мая.

Праздник "Последнего звонка" в украинских школах будет проведен 27 мая.

Согласно документу, государственная итоговая аттестация учеников 4-х классов будет проведена с 16 по 20 мая по украинскому языку и чтению (язык обучения), математике.

Государственная итоговая аттестация девятиклассников будет проведена с 31 мая по 18 июня. Аттестация учащихся основной школы будет проводиться по пяти предметам: украинскому языку, математике, географии, биологии, а также иностранному языку или другому гуманитарному предмету на выбор учебного заведения.

В общеобразовательных учебных заведениях (классах, группах) с углубленным изучением предметов, специализированных учебных заведениях, лицеях, гимназиях, коллегиумах таким предметом по выбору может быть тот, который изучался углубленно.

По всем обязательным предметам аттестация проводится письменно, по сборникам, рекомендованным МОН. В случае проведения аттестации по выбору, форму проведения аттестации (устно или письменно) выбирают ученики.

Государственная итоговая аттестация по украинскому языку для выпускников 9-х классов будет проводиться 31 мая в форме диктанта.

Нынешняя итоговая аттестация выпускников 11-х классов будет проведена в письменной форме по трем предметам:

  • 20 мая - украинский язык (обязательно);
  • 23 мая - история Украины или математика (обязательно для учащихся, которые учились в классах универсального профиля) или профильный предмет (для учащихся, которые учились в классах с профильным обучением);
  • 26 мая - предмет по выбору.

Результаты государственной итоговой аттестации учеников одиннадцатых классов будут учитываться при определении среднего балла аттестата.

Документы о среднем образовании (аттестаты) будут вручаться выпускникам 28-31 мая 2011 г. на торжественных собраниях, которые обычно проходят в форме выпускных вечеров.

Конкретная дата проведения выпускных вечеров в каждом отдельном регионе будет определена местными органами управления образованием.

Выпускники общеобразовательных школ, изъявивших желание поступать в высшие учебные заведения, после получения аттестата должны будут пройти процедуру ЗНО, как одного из необходимых условий поступления в вуз.

См. также: Письмо МОН "О порядке окончания учебного года и проведении государственной итоговой аттестации в общеобразовательных учебных заведениях в 2010/2011 учебном году"

Образование.ua
11.01.2011

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Наташа
поясніть, бо я не розумію! якщо і мене універсальний профіль, то я маю обов*язково здавати математику? чи історія-математика на вибір?
Георгій
у нас клас універсального профілю. поясніть мені, чим обгрунтовано те, що завуч нам заявила, що ми всі здаємо математику
Оксана
А мене цікавлять письмові іспити з біології та географії у 9 класі. Це буде легше чи трудніше для учнів?
Людмила
Чого дивуватится? Ми адаптовані до усіх змін. Жалко здоров*я та нервів своїх та учнів.
Rав
Это вообще не честно .Никакого выбора на здание предмета.. Если я физико-математическом классе я буду здавать физику и математику.. Хоть бы как в прошлом году зделали к физике на выбор..Вообще протистую..
Гостья
Для Rав: Поработайте над орфографией!
Комментировать
Вчитель
А хтось подумав про те, що записи в журналі закінчуються 18, отже 7 днів по 7 уроків, виходить кругленька сумма недорахувань. Не виконан навчальний плна по днях, норму 195 днів не відмінили, і КРУ вирахує із зарплати вчителів, що тоді заспіваєте рідненьки? Ну не можна бути такими недалекогдялними! Держава шукає, де зекономимти . А Діти як не вчилися, так і не будуть вчитися , але всі поступлять, а ми залишаємось з носом.
Ольга
Для Вчитель: Це буде виконання наказу Міністерства і ніхто із зарплати учителів нічого не вирахує. З кожного предмету вичитаються всі теми, їх сьогодні треба ущільнити, перекалендаризувавши плани. І все!
Дивак
Для Вчитель: Є норма у 175 днів...
Комментировать
Олег
Навчаюсь в 11 класі ЗОШ з технологічним профілем (НВК). В абз.8 п.2 вказаного листа "23 травня - історія України або математика (обов’язково для учнів, які навчалися у класах універсального профілю) або профільний предмет (для учнів які навчалися у класах з профільним навчанням)"; я не зрозумів, підсумкову атестацію з профільного предмету я можу складати за власним вибором лише замість математики, замість історії України, чи замість того і другого.Прошу розяснити.
Людмила
Для Олег: язково будеш складати мову, математику та предмет профілю технологічного: водіння, кулінарія....Вибору у тебе немає, бо профіль уже обрала школа
Комментировать
Ольга
Я працюю завучем. 22 грудня, коли вивісила розклад на ІІ семестр, вивісила і перелік святкових та вихідних днів, який відшукала в інтернеті. Учителі мали час, щоб скласти виважені календарні плани.Отже, моїх вчителів ніякий стрес не очікує. А останній тиждень, погодьтесь, є найменш продуктивним. І мабуть набагато краще і мудріше виділити останній тиждень для ДПА, ніж поєднувати навчання і ДПА, як у минулому. Учні все-одно займались лише підготовкою і здачою ДПА.
Сільський директор
Для Ольга: Останній - згідна, але не два. Структура завершення на 1 вересня була, погодьтеся, зовсім іншою, і ДПА називалося контрольними роботами, зазвичай на кінець семестру чи року ми ними завжди перенасичені. Втім, можливо, і справді нічого перейматися, і щоб зовсім зняти проблему, то можна 11 класу у травні і зовсім не навчатися - буде ще більше підготовки до ЗНО і ДПА
Lusi
Для Сільський директор: Оце і є наш менталітет. Що б нам не пропонували - все нам не так! І головне, щоб останнє слово за нами! Хлібом не корми - дай "пособачитися", руйнуючи рештки власного здоровя. Суть нашого життя весь час доводити , що я улюблений - найрозумніший. Звичка вироблена роками... Не дарма у всіх філмах як тільки вчитель, так і ...
Сільський директор
Для Lusi: Ну що, "пособачилися"? Три дні останнє слово було за Вами.
Комментировать
Сільський директор
І як же "зрадіють" мої учителі, які викладають в 11 класі, коли я їм сьогодні повідомлю, що 11 закінчує навчання 18! травня. А ще 3 дні на збори "захисту Вітчизни". значить фактично 13 травня. Мінус 8 Березня, 2 дні Паски, 2 і 9 травня. Мені не хочеться працювати директором. Я втомилася від міністерських несподіванок. Про решту "приємного" в цій роботі нічого й говорити
Настя
Для Сільський директор: Повiрте, зрадють, бо нам, класним керiвникам 11 класiв, нянчити випускникв весь червень, безглуздо.А ви дiйсно втомлена. якщо 8 березня, 1 травня та Паска вас вже не тiшать. Може краще на пенсiю?
Сільський директор
Для Настя: Няньчити випускників не потрібно, їм важливі знання, одержані в школі, бо з 2 червня - ЗНО. Хай і перевернуте з ніг на голову, проте важливе при вступі. Шановна, Ви програму вичитаєте? Власне, журнал можна заповнити, а знання учнів? Совість перед дорослими дітьми не їстиме?
Сільський директор
Для Настя: Якби в моїй школі працювали такі вчителі, як Ви, я б уже давно подумала про пенсію за вислугою. На щастя, вони інші.
Комментировать